Jump to content

Parfem


Recommended Posts

 

Uopste ne zvuci kao reklama...

Ne znam samo sto sam uopste vjezbao zabacivati, bacati spomb, kobrati, markirati, koji mi je djavo bio. Koji vrag sam ikad spremao spod, pravio boile, kad je rjesenje oduvijek bilo tu pod nosom. U ovoj bocicic crvenkastoga sadrzaja, skrivena je tajna...

Ne vidim sta je tu reklama,mozes li mi reci?

Kada budes pecao pored ekipe koja peca na parfem onda ces shvatiti da ne znas gde je levo,da si dzabe sve to ucio godinama,pocevsi od pravljenja boila i kobranja istih.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Ovako tvoji postovi zvuce http://fish-xxl-hr-adw.nailshand.com/?sid1=adwords_kms_fishxxl_hr_temat_audience&sid2=www.rtvbn.com&sid3=&sid4=m

 

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Druze "Taj Boban" je doktor saranskog ribolova I za tebe I za mene I za 90% ovog foruma. Kad budes I ako budes imao priliku da pecas takmicenje pored njega onda mozes da pricas o njegovim uspesima.

To Tarik zna vec odavno, ne brini se ti, a pored toga sto je doktor saranskog ribolova, doktor je i za prodavanje muda pod bubrege ljudima koliko vidim i ljudi se pale na to. 

Kao sto rekoh, ima drugih stvari koje pecaju i bolje od toga. To naprimjer sad Bracin M1 qrac za ovaj parfem, a zbog njeg i njegovog pecanja mjenjaju se pravila na takmicenjima samo da ne bi on pobijedio! Govorim za takmicenja u Madjarskoj u organizaciji nekih Austrijanaca kojima Braca uzima mjeru skoro pa svake godine. 

 

Ja cu se drzat samo jedne stvari i to mi je onako kad je parfem u pitanju smjernica. Zasto kad je toliko bas efikasan fazon ne pobjedjuje svud gdje se pojavi? Kad prosjecan citalac cita ovo sta se pise za parfem, stice dojam da je dovoljno da izvadi 50 eura za 30ml tog sranja i zavrsio posao, a to sto treba imati spod kakav treba, pa treba u tacku gadjat sa mamcem namocenim u tu, pa treba da bude suncano i to da sunce grije pod odredjenim uglom da bi se pecalo na to "čudo - mudo" to nikome ne smeta koliko vidim. 

Čitam i ne vjerujem kad neko ovdje napiše: dobar je taj parfem, odličan, al' mora da znaš da pecaš na njega!  :rofl:  

Pa jel dođe uputstvo za korištenje uz bočicu molim te lijepo? 

 

To isto kao ona prevara Herbalife, šeikovi i sranja a vamo savjetuju ti da se ubiješ od vježbanja i da paziš na kalorije i na kraju ko popuši foru i ne vidi da i bez toga može da vježba i održava liniju sagorijevanjem kalorija, ostane samo kratkog džepa na kraju, al' sreća kod parfema ne ostaneš kratak samo 50 eura. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nista, predlazem sledece.

Ugasimo sve firme koje prave boile i komponente za boile, izbacimo svu robu te vrste iz radnji, zasadimo ruze i ostalo cvijece i napravimo 100000000 litara tog parfema i rijesili smo problem saranskog ribolova.

Umjesto u ribolovacke radnje ici cemo u parfimerije da se snabdijemo za pecanje, usput kupimo i zenama poklon i sreci nema kraja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nista, predlazem sledece.

Ugasimo sve firme koje prave boile i komponente za boile, izbacimo svu robu te vrste iz radnji, zasadimo ruze i ostalo cvijece i napravimo 100000000 litara tog parfema i rijesili smo problem saranskog ribolova.

Umjesto u ribolovacke radnje ici cemo u parfimerije da se snabdijemo za pecanje, usput kupimo i zenama poklon i sreci nema kraja.

A jos ako zavirimo u industriju koja proizvodi sredstva za ciscenje, npr, omeksivaci, deterdzenti, sapuni svi imaju veoma intenzivan miris i tope se u vodi.

 

Plus sto od ovakvih dipova ribe ce same izlaziti na povrsinu, pa se mogu meredovima kupiti.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

A jos ako zavirimo u industriju koja proizvodi sredstva za ciscenje, npr, omeksivaci, deterdzenti, sapuni svi imaju veoma intenzivan miris i tope se u vodi.

 

Plus sto od ovakvih dipova ribe ce same izlaziti na povrsinu, pa se mogu meredovima kupiti.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Pa nama onda udice i netrebaju eto ustede na konac i udice  :yahoo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Deksteru,ja se secam Pepica sa masterovog foruma jos,posto ste pajde kapiram da ste zajedno pecali na leba jer je svako malo zapitkivao jako i sta :-D

Parfem ce svajog od vas magova osasaviti na nekom takmicenju jer je to po mebi izuzetna stvar za takmicenje,ne za fri ribolov,bezveze je non stop vaditi ribu a to sto takve neke fore kvare pos'o prodavcima mamaca to je vec druga prica .

Link to comment
Share on other sites

Verujem, brate, Limaru. Vec sam narucio ovo http://fish-xxl-hr-adw.nailshand.com/?sid1=adwords_kms_fishxxl_hr_temat_audience&sid2=www.rtvbn.com&sid3=&sid4=m

 

Ne znam jesam li se zajebao. Mozda jesam trebao sam uzeti parfem i dipovati hljeb u njega. Vratiti se starim korijenima, kad smo u ratu u Bosni pecali na hljeb, eksploziv, zelene i ponekad crne bobice, bacanje kobrom.

 

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deksteru,ja se secam Pepica sa masterovog foruma jos,posto ste pajde kapiram da ste zajedno pecali na leba jer je svako malo zapitkivao jako i sta :-D

Parfem ce svajog od vas magova osasaviti na nekom takmicenju jer je to po mebi izuzetna stvar za takmicenje,ne za fri ribolov,bezveze je non stop vaditi ribu a to sto takve neke fore kvare pos'o prodavcima mamaca to je vec druga prica .

Za razliku od tebe Pepic je dosad napravio i potrosio par tona SVOG miksa i SVOJIH boili sto ti nikad u zivotu nisi uradio i neces ni uraditi.

I sa svojom boilom se ne bojim stati na crtu bilo kome i na bilo kojoj vodi.

Vrhunac tvog ribolova je napraviti boile kako pise na kesi nekog miksa tako da dragi moj Limare ti i ja sto se tice pecanja smo 5 galaksija daleko.

I da, i dan danas zapitkujem za ono sto ne znam jer zelim da napredujem u ribolovu a ne kao ti da statiram u (tudjim) kukuruzima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se ovde prica o parfemu i nacinu koriscenja.Ne vidim razlog da se spominju imena  pojedinaca koji su uspeniji ili manje u ribolovu ma koji bio,takmicarski ili ne.

 

Postoje ljudi koji su ostavili velikog traga u saranskom ribolovu i samo sujeta licna moze da osporava neciji uspeh.

 

Ako je tema pogodjena a jeste,pisite o tome da li ste imali uspeha ili probali da iskopirate slicni i da li je dao rezultat.

 

Ovako pisanje je potrebno forumu a ne da se prepucavamo tj prepucavate! :good:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...