Jump to content

BAKA


smrki

Recommended Posts

Ta bojla je mnogima donela lepe ribe,nece tako lako ljudi odustajati od nje.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

pa dzabe nece dizati ruke kad se aroma ne proizvodi vise. Zato i kazem bice samo lepe price o baki dok ne potrosimo zalihe koje imamo pa ce se vec naredne sezonevtraziti kso vision kad je nestao
Link to comment
Share on other sites

Ta bojla je mnogima donela lepe ribe,nece tako lako ljudi odustajati od nje.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

ja sam na tu boilu uvek u prolece na moj domaci miks uvek prve ribe dobijao i dalje je tako
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ljubiteljima bake ostaje da cekaju i da se nadaju,NADA umire poslednja !!!
Smuckace nesto sto ce liciti na vde TF,kao sto su uradili sa aromom COCTAIL.Cekamo pa cemo videti i uporediti ako uopste i izbace u prodaju.

Dobra stvar im je bio i liquid bio atractor FRUIT COCTAIL,ali ni njega nema u prodaji 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

Ljubiteljima bake ostaje da cekaju i da se nadaju,NADA umire poslednja !!!

Smuckace nesto sto ce liciti na vde TF,kao sto su uradili sa aromom COCTAIL.Cekamo pa cemo videti i uporediti ako uopste i izbace u prodaju.

Dobra stvar im je bio i liquid bio atractor FRUIT COCTAIL,ali ni njega nema u prodaji 2 godine.

ma odavno sam baku ostavio i nasao jednu tetu i veruj mi daleko bolje mi radio od bake a i deka mi je bolji od bake Tako da sto se mene tice netreba mi . A cak imam jednu aromu sedi mi dole u garazi ima 50 ml pa mogu da menjam sa nekimza plum od visiona ako ima neki kolekcionar
Link to comment
Share on other sites

ma odavno sam baku ostavio i nasao jednu tetu i veruj mi daleko bolje mi radio od bake a i deka mi je bolji od bake Tako da sto se mene tice netreba mi . A cak imam jednu aromu sedi mi dole u garazi ima 50 ml pa mogu da menjam sa nekimza plum od visiona ako ima neki kolekcionar

Jel to ona TETA na koju si pecao na Zabaru? Interesantan miris boile.

Link to comment
Share on other sites

Jel to ona TETA na koju si pecao na Zabaru? Interesantan miris boile.

to je ta teta billy, i bez tete ne idem vise nigde jer me nigde nije prodala a baka je znala da bude prodavacica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tu famoznu baku prave na gomilu nacina, ko zna neki recept koji iole dobro peca pravice je sam naravno ali za pocetak nije lose ni kupiti proveren Mesarosev mix. E sad, da li ce raditi na Jarku ne znam, ne idem cesto tamo ali neka iskustva su mi pokazala da baka i boile poput bake gube primat na vodama koje su napadnute od strane onih koji preferiraju gumu, jake dipove, parfeme...na vise voda gde je baka ili jagoda, banana na birdseed miksevima pecala nekad danas vise ne peca. Mislim da je i sa Jarkom ista situacija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1ooogr.Fruit mix

100gr adittiv tutti frutti

20gr aminozuren neutral

20gr stimulator tutti frutti

20gr concetrat tutti frutti

10gr superzonet (zasladivac)

10ml. tutti frutti arome

10 jaja

 

sve komponente od Marcel Van den Eyden

Ovo ti je neka osnova, kolega Smrki je postavio jos odavno. Napravi tako pa probaj. Tamo gde peca baka ovo ce pecati sigurno. Jedini savet je da malo smanjis hemiju jer je ipak rano prolece. Umesto 20gr stavi 15gr. Takodje 10 jaja je premalo, ide bar 12-13 i to srednjih. Aromu minimalno stavi ili cak i ne moras
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ја дам нешто петљо сам

По мало овога и мало онога

Посрећило ми се

Убо сам добитну комбинацију, ловна ми је на бечмену али на дуже стазе

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...