Jump to content

BAKA


smrki

Recommended Posts

Druze ja sam ovde napisao samo za pelagicevo a nosio sam je i na Smolucu i Zabare, ista stvar :) Zbog toga ja kazem da sam razocaran bakom a pravio sam je kao sto pise na kesi i samo sam dodao po 1 ml cream cajusera na kilogram mix-a! Melegov malbery mi je pecao na sve tri vode naprimer :D

Pa i meni je jelo raznoraznih boila na Smolucoj a na Pelagicevu ni kvrk na te iste! Druga voda, druge zvijeri ;)

Link to comment
Share on other sites

Druze ja sam ovde napisao samo za pelagicevo a nosio sam je i na Smolucu i Zabare, ista stvar :) Zbog toga ja kazem da sam razocaran bakom a pravio sam je kao sto pise na kesi i samo sam dodao po 1 ml cream cajusera na kilogram mix-a! Melegov malbery mi je pecao na sve tri vode napr

Da si zaista video kesu verovatno bi i video da pise Dodati SAMO jaja.........kao sto sam vec nekoliko puta rekao,JEDINI pravi kecer miks koji stvarno peca.

Link to comment
Share on other sites

Pa baku je riba jela i jede u svim varijantama ima bar 20 varijacija na temu bake,i sve manje više jedi?

Mix jako prost,lagan,hemije i dodatak isto nema puno...

Da li neko ima neku ideju ili da zna zašto ta boila tako dobro peca svuda,mislim da to nema veze ni sa aromom jer su ljudi pravili i sa tuti fruti,i sa e12,i jagoda, i jagoda tuti fruti,i bez arome... i sve jede

Link to comment
Share on other sites

VDE je primama u top 3 u svetu,zato miksevi jako lepo pecaju kao i skoro sve one specije njihove,kad imas sve vrhunsko normalno je bilo za ocekivati da ce neko nekad napraviti ubica boilu,u ovom slucaju Bakin kolac
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja razumeo o fruit mixu i jeste rec. A taj MG mix od 1700 din i to za 1kg je mix sa svim komponentama potrebnim za baku i treba dodati samo jaja. Papreno ali ko voli nek izvoli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taj MG miks i jeste Baka,sve ostalo je idi mi-dodji mi verzije...zato ljudi poput Hanibala pogrese u koracima i kupe ko zna sta pa onda kaze nece Baku,kao sto sam rekao lepo pise,dodati SAMO jaja A ne mudrovati!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skupo to limare a nije bog zna sta  . Zar nije bolja prica da u bird miks ubacis aditiv vde tuti fruti i napravis sam od 3-4 vocne arome fruit miks i eto ga . Ja tako radim kad pravim i mogu ti reci da lepo to radi malo sporije ali kad dodje dosao je . Probao na 2-3 komercijale i fino to peca . Sad jos mesec dana i pripremam mesto na jednoj vodi i hocu da probam tu moju improvizaciju te boile , bas me zanima 

Link to comment
Share on other sites

Skupo to limare a nije bog zna sta . Zar nije bolja prica da u bird miks ubacis aditiv vde tuti fruti i napravis sam od 3-4 vocne arome fruit miks i eto ga . Ja tako radim kad pravim i mogu ti reci da lepo to radi malo sporije ali kad dodje dosao je . Probao na 2-3 komercijale i fino to peca . Sad jos mesec dana i pripremam mesto na jednoj vodi i hocu da probam tu moju improvizaciju te boile , bas me zanima

 

Baca,ne ulazim skupo ili ne,meni licno nije a i za nekog ko Nema pojma da pravi boile ovo je top izbor,nema nikakvih troskova drugih za kojekakve specije,pravi kecer miks,SAMO jaja i mesi,peca svuda A narocito divlje vode i za divlju vodu vodu ne treba puno bacati za prihranu..sliku sam postavio zbog druga Hanibala,da vidi ko je u pravu,Baka peca i u Pelagicevu i u Zabar bari i na Smolucoj i na na svim okolnim barama tamo,provereno Ali bez dodavanja icega,narocito Crem kajuzera ako ne umes da ga koristis!
Link to comment
Share on other sites

To si u pravu....Meni je 1kg boila trajalo i po 10tak pecanja....samo jednu dve sake izlomljenih bacim na hranu...i posle na udicu i izmrvim malo u pva ...kad nece da peca solo peca u kombinaciji sa nekom drugom boilom...ako se  pametno koristi i nije neka jaka cena ...

Link to comment
Share on other sites

Baca,ne ulazim skupo ili ne,meni licno nije a i za nekog ko Nema pojma da pravi boile ovo je top izbor,nema nikakvih troskova drugih za kojekakve specije,pravi kecer miks,SAMO jaja i mesi,peca svuda A narocito divlje vode i za divlju vodu vodu ne treba puno bacati za prihranu..sliku sam postavio zbog druga Hanibala,da vidi ko je u pravu,Baka peca i u Pelagicevu i u Zabar bari i na Smolucoj i na na svim okolnim barama tamo,provereno Ali bez dodavanja icega,narocito Crem kajuzera ako ne umes da ga koristis!

Jel peca na Dobrodolu ?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Limar ja i ti se nismo razumili pricslo se o fruit mix-u od vde a za mg mix baka znam, ja sam pricao o domacoj pravljenoj sa vde komponentama! A de mi sad reci jesi rolao fruit mix sa vde komponentama i kako je pecalo, a jos me zanima ako nije tajna kako pravilno koristiti cream cajuser???
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...