Jump to content

Starbaits-hot demon


ivan06

Recommended Posts

Korsitim je vec 2 godine kao obaveznu boilu koju moram da imam pored ostalih. Do sada mi je davala solidne rezultate pogotovu na divljim vodama. U kombinaciji sa hot-demon dipom odlicno radi. Na starom forumu je bilo dosta reci o konkretno ovom mamcu. Kao sto je rekao tada JANE, jednom sam i hranio ovom boilom ali tada je rezultat bio ocajan, ali zato kada sam hranio drugim boilama a ovu koristio kao mamac-super. Jedino kada sam hranio ovom boilom, jeste kad sam u classic mix dodao mali porcenat hot-demon mixa (nekih 300gr) i pokazala mi se odlicno takava kombinacija sa demonom na dlaci. Mislim da je jedan od boljih proizvoda STARBAITS-a.
Link to comment
Share on other sites

Starbaits koristi inace najbolje komponente iz sensasa tako da u pitanju kvaliteta sigurno su dobre.Sad koja boila za gde i kada to ej vec drugo pitanje.Shto se tice hot demona koristim ga 3 godine i odlican je.Uvjek nosim sa sobom bar kilo.
Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor
Ove jeseni sam prvi put u zivotu pecao na hot demon i uhvatio sam par lepih riba na njega, a i moji prijatelji takodje! Naravno radi se o divljoj vodi, ja sam zadovoljan za pocetak i planiram da ga od sledece sezone uvrstim u listu must have!!! ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

Starbaits koristi inace najbolje komponente iz sensasa tako da u pitanju kvaliteta sigurno su dobre.Sad koja boila za gde i kada to ej vec drugo pitanje.Shto se tice hot demona koristim ga 3 godine i odlican je.Uvjek nosim sa sobom bar kilo.

Cini mi se da imaju Hemp,a koristio sam Melegovu konoplju ne mnogo ali sam imao par riba,pa me interesuje kakvo je iskustvo sa njom?

Link to comment
Share on other sites

Ivane da bi bolje pratio i ti kao i mi temu ne prelazi sa jedne na drugu.Starbaits hot demon i ostajemo na tome.pa zato i ja da pitam nesto u vezi hot demona.Uvek imam pri ruci 10mm i 14mm imao sam par komada na hot u Pelcerov dip bela cokolada.Pitanje dali je neko probao da u svom miksu sece hot demon sa nekom aromom??
Link to comment
Share on other sites

poto ovde gde zivim (grcka)nema hot demona za kupiti dali potoji nekakav recept ili mi barem mozete reci kakvoga je ukusa hot demon da gaprobam rolati

preuzeto

metod miks hot demon Star Baits

 

700gr miks hot demon

200gr vitamelo

100gr acid casein meh 90

40mil. hot demon

Link to comment
Share on other sites

havala na odgovoru pokusacu da potrazim ali neverujem da cu uspeti naci ista od serije hot demon posto je neuvoze u gr dali neko zna jos neki nacin na koji napraviti hot demon dali mi barem mozete reci koji ukus ima boila
Link to comment
Share on other sites

havala na odgovoru pokusacu da potrazim ali neverujem da cu uspeti naci ista od serije hot demon posto je neuvoze u gr dali neko zna jos neki nacin na koji napraviti hot demon dali mi barem mozete reci koji ukus ima boila

 

Ima jedna ogromna prodavnica u Kozani znam gazdu tako da pokushaj tamo ako nema moze da ti naruci po potrebi.Sad su bili nekoliko drugara na Janinu i odvalili sharana.Imali preko 60 kom.Deo tog ulova je bio na hot demon.

Link to comment
Share on other sites

Ivane da bi bolje pratio i ti kao i mi temu ne prelazi sa jedne na drugu.Starbaits hot demon i ostajemo na tome.pa zato i ja da pitam nesto u vezi hot demona.Uvek imam pri ruci 10mm i 14mm imao sam par komada na hot u Pelcerov dip bela cokolada.Pitanje dali je neko probao da u svom miksu sece hot demon sa nekom aromom??

ja sam tako koristio druze Isuse demon sa belim bagremom :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

vidim druze da niko na kraju ti ne rece sta je . hot demon ili ti spanska ljuta paprika . pokusaj sa solarovim red heringom i natrpaj dosta tecnog zacina ljute paprike stavi malo cilija i blizu si . to ti je samo priblizan pokusaj ako vec ne mozes da nadjes original
Link to comment
Share on other sites

poto ovde gde zivim (grcka)nema hot demona za kupiti dali potoji nekakav recept ili mi barem mozete reci kakvoga je ukusa hot demon da gaprobam rolati

 

http://www.mur-tackle-shop.de/en/Carp-Fishing/Baits-Boilies-Co/Starbaits:::1_40_96.html

 

 

posto ste u EU, nemate namete kao mi i poreze i PDV, probaj da narucis, ima idrugih sajtova, gyglaj malo.,.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ja ga koristim vec dve noci i imao sam dva komada na divljoj vodi !

dugo sam planirao da ga kupi ali sve tako....

i konacno mogu i ja da zezam one koji ga nemaju jel nista drugo nije radili orethodnu noc samo na demon !

Link to comment
Share on other sites

Zadnjih nekoliko godina Hot-Demon je jedna od 5-6 najcesce i najuspesnije koriscenih boila u Evropi. To je boila pretezno za hladniju vodu ali je sasvim upotrebljiva cele sezone. Ubitacna kombinacija je 1/2 Demon+disk penasti podizac+1/2 Instant Frenzi.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...