Jump to content

Starbaits-hot demon


ivan06

Recommended Posts

. Limare,imam i kesu bojli . puna je . nekako me je strah da koristim kao sto se boili inace koriste ,jer sam preplasen pricama sto ljudi koji su licno probali,sto onih koji prepricavaju tudje price... Kazu svi nikako ne hraniti obilno,svega 5 komada na pva konac ,jednu na udicu i peglaj. Postavljao sam pitanje sam sebi,ako se tako koristi ,sto se pakuje u kilogramska pakovanja. Al ajd sad... Drzim se one stare,kud svi Turci..... Pecacu na vodi u kojoj pliva ne tako veliki broj sarana i gde ne smem puno da se usudim da eksperimentisem. ali ,ove jeseni moracu nesto da menjam ,pa cu praviti neku domacu mutljevinu .Kaakvo je Vase misljenje u vezi sa demonom ? Kristijane,hvala na odgovoru . to se trazilo :) Mada sam ja,dok sam ''mutio'' jesenji mix u glavi razmisljao da ubacim svega 10 ml . bas cu probati za nekih deset dana kampanju sa tim. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to kupio kad sam bio na Pelagicevu,tamo je otkidao...posle toga jedino sto sam vatao su ogromne babuske,divlja voda saran 0......

I ovamo je radio dok nisu poceli da hrane sa demonom i onda od tada vise ne peca ko do tada sto je pecalo. 

Link to comment
Share on other sites

Samo na mamac, nikad hranio nisam sa njom. Iskreno, nesto nisam zapazio da mi daje vise ribe od neke druge boile. To su moja iskustva. Imam i dip, al' eno ga stoji i kupi prasinu u garazi.

Link to comment
Share on other sites

Hot demon,na svakoj vodi dau ribu,ne u svako doba godine i u svakakvim uslovima,al definitivno jedna kupovna boila,a da se meni bolje pokazala ne postoji.To su moja iskustva,meni Demon dodje ko Dzoker u rukavu,ako nece nista probaj demon i imas griz.

Nekad sam ga puno peco i hranio i dobro se prolazilo.

Link to comment
Share on other sites

Iskustva su razlicita. Ja u zadnje dve godine na demon nista bitno pomena nisam upecao. Par sarana do kilogram i par komada bele. A ni ranije nisam imao neko bolje iskustvo. Sad se prijatno nasmejem kad cujem da je demon "top" mamac.

Ovo je samo moje misljenje izvuceno iz licnog iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Meni je baka uvek na hranilistu. Bilo takmicenje ili slobodno pecanje, komercijala ili ne, vec godinama bez bake nigde. Uz nju jos jedna vrsta i to je to. Jedino na taj demon nikako a poceo sam ga nositi bas zbog prica drugih kolega kako pecaju na njega kad nista nece drugo. Svako od nas ima drugacije iskustvo. Ipak demon ce biti u mojoj torbi sa mamcima uvek jer mozda se nekad negde bude pokazao.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka voda je prica za sebe!Sto se mene licno tice imao sam dobrih rezultata na demon samo u prolece i na jesen.Samo par boila prackom ili kobrom i to je to.Takodje je dobra za vode sa muljevitim dnom jer ne upija miris mulja
Link to comment
Share on other sites

Hot Demon je uvek u torbi  ;)  kao sto je rekao kolega jedna od najboljih i najlovnija kupovna bojla . Kad nista ne radi Hot Demon radi  8)

na zadnja dva jezera u Bugarskoj ralicito vreme razliciti uslovi ali bojla radi . 

Od 12 riba na jezeru Rjahovski Livadi u bugarskoj 8 izaslo na Hot Demon . Hot demon za mamac a hranili squid & jagoda bojla i sasvim malo secerca 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
Danas se jako retko peca na klasicne boile, tajger i guma su preuzele primat na svim vodama tako da su sve boile pale u treci plan pa tako i legendarni demon. 10mm (realno bar 12mm) uvek bila odlican dzoker, i danas je kao obavezno imam u priboru iako je nisam zabacio par godina ????
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koristi li neko ovu boilu jos uvek...i popup i koju velicinu.....nekada se bas pricalo o ovoj boili a danas kao da ne postoji.....

ja sam veliki fan te boile..:) mada ove godine slabo na te boile..tacnije sem Maradika nisam uhvatio nigde na nju..ali dosta je suzen izbor vodi gde se moze pecati na boilu...tako da jako dobar mamac...samo ja za razliku od milanceta volim da stavim domacinsku bar 18-22mm pa da to stoji kako treba...da ima i za manica i za sarana..haha...ali dobra stvar je i dipovati kukuruz u onaj njihov dip dosta dugo ostane miris a i ukus...cak mi se javila jedna fix ideja...da preko zime kad budem pravio kulen dodam par ml hot demon dipa na kilogram mesa pa da probam da vidim kako ce ispasti..ne moze da skodi sigurno..hahahha

Link to comment
Share on other sites

Sad kad zazimi i kad se cverglan povuce u kasnu jesen redovno svaku noc imam jednog izvidjaca na hot demon. A sa proleca u kombinaciji sa pop up ananasom(dok cudoviste ne krene da jede sve zivo)

Meni je jako interesantno da vrlo cesto na Conoplji cverglan ne pipa Demona a npr Sqvid urnise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Jel probao neko stari kukuruz na dlaci dipuje u demon....

 

Hahahahaha jesam ja.......dobio sam jednu ribu na kukuruz koji je montiran stajao u dipu 30ak min.....

 

Boilu mi uzimala riba ali nije lepo uzeo pretpostavljam da se boila raspala jer sam morao da je seckam bila je 24mm....sve u svemu dobar mamac za divlju vodu....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...