Jump to content

Starbaits-hot demon


ivan06

Recommended Posts

HD je u mom slucaju boila koja mi je par puta spasila kampanje od neuspeha. Njega koristim kao keca iz rukava,kad nista nece onda kacim Demona da me izvuce iz go..na. I to bez nekog hranjenja sa njim,samo balansiran i dve polutke na pva. Jedini problem sa njim sto ga Cverglan OBOZAVA,na Conoplji rok trajanja Demona na udici je max pola sata!
Link to comment
Share on other sites

demon mi je davao ribe samo u prolece i jesen izgleda je ta bojila napravljena za hladnu vodu,ito samo nocu preko dana ni da pipne takav je moj slucaj. po mom misjenju dobra bojila ali samo u kombinaciji sa dipom , kako na komercijali tako i na divljij vodi. izvadila mi je na jednom takmicenju dve noci i zavrsio sam na 3 mestu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prošle godine sam ih koristio na Reci , bez nekog uspeha , ne bih još uvek ni da je Hvalim ni Kudim .

Probaću opet ove sezone da je forsiram , pa ćemo videti.....

samo prolece i jesen znaci ladna voda i samo noc
Link to comment
Share on other sites

Prošle godine sam ih koristio na Reci , bez nekog uspeha , ne bih još uvek ni da je Hvalim ni Kudim .

Probaću opet ove sezone da je forsiram , pa ćemo videti.....

i da zaberavio sam nemoj slucajno da hranis sa tom bojilom to je bojila za pecanje znaci samo za dlaku, kad pocnes sa njom da hranis hoce da stopira ribu.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Juce sam je probao na Markovackom, bezuspesno. Samo bih da napomenem da hot demon 14 mm je solidno veci nego bilo koja druga boila od 14 mm ... milance, ovo govori u prilog tvojim zapazanjima za desetku ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Da li je iko probao da demon dip koristi kao aromu pri pravljenju boili ? mota mi se ta  misao po glavi,pa nije na odmet da pitam....

S obzirom koliko vata ribu kupis kesu i imaces 100 godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...