Jump to content

mlava


vladaBG

Recommended Posts

Bili smo na vodi kada su ga uhvatili,pecali su na mestu koje se zove livadica i bili su sami,u trenutku kada je riba udarila Matke se vracao iz prodavnice i zajedno sa cuvarom i inspektorkom video udarac i vadjenje i tacno je da u odmah pokupili sator i otisli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta, bio sam na drugoj strani Mlave, nismo imali ni pipanje, za ovu ribu sam cuo tek dan kasnije, istog dana je jedan varalicar izvadio 2 pastrmke oko 1,5 kg dok je bacao varalice za bucova, malo vise uzvodno.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

sada se topla voda mnogo redje pusta jer je pre nekoliko godina uradjena instalacija za grejanje okolnih mesta pa iz tog razloga nema vise tople vode za bacanje u Dunav

Rekose mestani  bice sad tople vode kad krene drugi elektro-blok da radi.....al od toga izgleda nista....

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 months later...

Ubij me ali ne razumijem odnos cijene jednog saka za cuvanje ribe i 2 m konopca za bikove!

???????????????????????????? kad ga baca veze moze glavu da pokida samo. Tugaaa brate niko nekaze da ovakva slika pred zakonom je kaznjiva setite se maximalne mere plemenite ribe
Link to comment
Share on other sites

Prvo u saku nemoze da bude jel ima dosta nutrija koje dodju nocu i pocepaju sak adrugo riba je sedam dana bila tako vezana i nista joj nefali i ziva i zdrava doneta u becmen

Uvek se nadje neki pametan ''komercijalista'' da ljaga......ne cudi me !!!

Link to comment
Share on other sites

Prvo u saku nemoze da bude jel ima dosta nutrija koje dodju nocu i pocepaju sak adrugo riba je sedam dana bila tako vezana i nista joj nefali i ziva i zdrava doneta u becmen

Nemojte se iznenaditi ako ispliva za koji dan napuhana ko balon.

 

 

Uvek se nadje neki pametan ''komercijalista'' da ljaga......ne cudi me !!!

Da si ti ziv i zdrav i pametan i da izbjegnes zatvor u zivotu!

Link to comment
Share on other sites

Da li su i "moderne" sarandzije dale svoj doprinos izlovu riba iz reka, pod parolom ''poklanjamo''?

Put kapitalnih sarana od Dunava, Mlave, preko udice do bare.

 

Sto se tice samih ulova, ribolovcu sve cestitke!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

100 puta smo pricali isto i mislim da nema vise ni smisla ni potrebe pricati isto....

 

Riba koja se ne vrati u vodu gde je uhvacena nego je odneti bilo gde je odneta sa te vode,i toj vodi i ribolivci koji pecaju na toj vodi je isto da li je odneta u komercijalu, pojedena ili bacena u sumu...

Ta riba 15+ kila ina sigurno 13-14 godina i ako je do sa uspesno izbegavala mreze,struje , raznorazne lopove.... Zasto nebi to radila i dalje nego neko mora da je "spasava"

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...