Jump to content

Bird mixevi


žac

Recommended Posts

Mixevi sa značajnom količinom hrane za ptice bilo koje vrste zovemo bird mixevi. Sjemenke koje koristimo u takvim mixevima daju značajnu odliku iz razloga odličnog signala kojega šalje iz boile a sa druge strane zbog svoje grube konzistencije otvara našu boilu i tako ju dodatno označava.

Idealan je u situacijama:

Divlja voda u ljetno doba pogotovo uz veliku prisutnost bijele ribe, rakova, somića-cvergla. Šaran u izobilju ima prirodne hrane animalnog porijekla pa mu takav zalogaj odlično sjeda.

Situacije koje trebaju pokriti atraktivna boila, dakle na natjecanjima.

Evo navest čemo komponente jednog jednostavnog bird mixa, jednog pojačano hranjivog i jednog koji je na natjecanjima bio jako uspješan i još je i danas a također na brzim ribolovima.

 

Bird mix- baza

 

20% mljevena hrana za kanarince

10% mljevena konoplja

10% mlijeko u prahu

15% soja brašno odmaščeno tostirano

15% kukuruzno brašno

30% pšenična i kukuruzna krupica-griz

 

Ovo je baza na koju možemo uključivati situacije o kojima smo pričali. Pa ako radimo kampanju onda pojačavamo hranjivu komponente mixa sa nekom izvedenicom mliječnih proteina kao što je kazein i slično ili dodajemo kakvo animalno brašno kao riblje jer nam se neda raditi dvije boile riblji i bird mix.

Zato čemo prikazati sada jedan hranjiviji bird mix.

 

Bird mix. kampanja

 

20% piškote i petit keksi samljeti ili nectarblend crveni ili žuti

15% mljevena ptičja hrana za kanarince ili papige tigrice

10% rogačevo brašno- ili riblje brašno Haringa ili LT 94

10% sirutka u prahu

10% mlijeko za telad

15% soja brašno odmaščeno tostirano

20% instant kukuruzna krupica-griz

 

Ovakav je mix više pogodan za dulje hranjenje od prvoga jer ako riba koja je upoznala imalo bolju boilu od one koja se može iz gornjaga mixa napraviti hoče vrlo lako ostaviti hranilište sa ovakvim mamcima. Zato dodajemo neke elemente koji su u ovom mixu prikazani. Ako u vodi nema riba, barem ne u značajnoj količini koja može ugroziti našu taktiku bird mix pojačavamo sa ribljim brašnom umjesto rogačevog i povečavamo promjer boile na preko 20mm.

 

I natjecateljska bird boila koja je i najkompliciranija ali i problematična u smislu da zadovolji brzinu reakcije i kvalitetu. Takva je kombinacija prve i druge sa večim naglaskom na signal.

Također treba i nešto drugačija izrada tj. postupak izrade. Naravno da svaka ekipa ima svoje male tajne ali one i nisu tako velike, največe je ustvari znanje ribolova, odraditi sve kako treba. Na ovaj je mix odrađeno tisuće vrhunskih ribolova.

 

Bird mix- ptica trkačica

 

20% nectarblend sweet

15% mljevene sjemenke

10% renet kazaein

5% sirutka u prahu

10% integralno pšenićno brašno

5% GLM

5% L-Zero 30

30% instant kukuruzna krupica

konoplja ulje

N. Butric acid

ananas-banana

cream cajouser

Talin

žuta boja

 

Kod izrade ove boile treba izmjeniti neke stvari. Kada se zdrobe jaja u njih treba dodati svu tekuću komponentu kao što je aroma, sladilo, boja, te dio u prahu kao što je GLM, L-Zero i krupica. N. butric acid nakapamo u decilitar vode te tako razrijeđenu dodamu u tu smjesu sa jajaima. To sve skupa dobro promiješamo da se komponente dobro i ravnomjerno spoje. Tako ostavimo da se topivi elementi kao L-Zero i GLM otope i skupa sa svim tekučim dijelovima upije u krupicu-griz. Nakon pola sata takvog upijanja dodajemo ostatak mixa i radimo i mijesimo kao i sve druge boile.

Sve dodatke izvana na boile ćemo dozirati po kriterijima koje smo već kasnije opisali, no ako bude pitanja opisat ćemo ih opet.

 

Dodavanjem i oduzimanjem raznih komponenti mixa mijenjamo njegove značajke, značajke bird mixa. Tako da između ostalih možemo dobiti poznate cream mixeve i začinske mixeva.

To je sve što se tiće bird mixeva, ugrubo :)

 

Evo malo i mojih ribica

 

 

 

http://s4.postimage.org/tRD0i.jpg

 

http://s4.postimage.org/tRPu0.jpg

 

http://s4.postimage.org/tS0XJ.jpg

 

http://s4.postimage.org/tSipJ.jpg

 

http://s4.postimage.org/tSpU9.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zac,MAJSTORE SVAKA CAST,ne samo za ovo nego za sve ove postove unazad nekoliko dana !!! :clap:

Nego poceo sam da se brinem za tebe :think:

Sta ce sada da rade oni, koji kada ih pitas nesto u vezi mixeva,pocinju teorije:NASA,planetarna hemija,boila od ,,48,, sastojaka+ krv slepog misa a mesis ih u 3 ujutro,znas mnogo sam ja para dao da bih ti rekao............ :x

Jos jednom sve najbolje i cekamo tvoje sledece postove !!

 

p.s.moram da kazem da nisu bas svi ovde od onih iz NASA,ja znam jednog koji hoce maximalno da pomogne,ali nesmem da mu pominjem ime,nego cu samo da kazem da je moderator na ovom forumu i da zivi u Skoplju :whistle: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Zac,MAJSTORE SVAKA CAST,ne samo za ovo nego za sve ove postove unazad nekoliko dana !!! :clap:

Nego poceo sam da se brinem za tebe :think:

Sta ce sada da rade oni, koji kada ih pitas nesto u vezi mixeva,pocinju teorije:NASA,planetarna hemija,boila od ,,48,, sastojaka+ krv slepog misa a mesis ih u 3 ujutro,znas mnogo sam ja para dao da bih ti rekao............ :x

Jos jednom sve najbolje i cekamo tvoje sledece postove !!

 

p.s.moram da kazem da nisu bas svi ovde od onih iz NASA,ja znam jednog koji hoce maximalno da pomogne,ali nesmem da mu pominjem ime,nego cu samo da kazem da je moderator na ovom forumu i da zivi u Skoplju :whistle: :clap:

 

Od boljeg razumijevanja stvari imamo svi koristi. Možda netko jednostavno na drugaćiji način sve skupa shvača i to treba tako prihvatiti. Jer ako se isključivo zakopčaš za izradu mamaca i sve te dodatke i komponente može se vrlo lako zapetljati. No ako kreneš više u ribolov, naročito ako si krenuo od malih nogu sve češ malo drugačije gledati. Poznavanje ribe i događaja oko nje u prirodi usmjerit če čovjeka na pravi put. Na tome putu sve što može pročitati ili prodebatirati sa nekim koji ima iskustva, ili samo dobre volje da ti nešto pojasni može samo biti od koristi.

Mislim da je to osoba A :lol: , dobar opis :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I natjecateljska bird boila koja je i najkompliciranija ali i problematična u smislu da zadovolji brzinu reakcije i kvalitetu. Takva je kombinacija prve i druge sa večim naglaskom na signal.

Također treba i nešto drugačija izrada tj. postupak izrade. Naravno da svaka ekipa ima svoje male tajne ali one i nisu tako velike, največe je ustvari znanje ribolova, odraditi sve kako treba. Na ovaj je mix odrađeno tisuće vrhunskih ribolova.

 

Bird mix- ptica trkačica

 

20% nectarblend sweet

15% mljevene sjemenke

10% renet kazaein

5% sirutka u prahu

10% integralno pšenićno brašno

5% GLM

5% L-Zero 30

30% instant kukuruzna krupica

konoplja ulje

N. Butric acid

ananas-banana

cream cajouser

Talin

žuta boja

 

 

Po čem je ovo natjecateljska boila samo zato što je brza ili ?

I na koliko se takmičenja pokazala ova boila odnosno koliko je puta s njom neko bio među prvih pa ajmo reči 5 ekipa?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I natjecateljska bird boila koja je i najkompliciranija ali i problematična u smislu da zadovolji brzinu reakcije i kvalitetu. Takva je kombinacija prve i druge sa večim naglaskom na signal.

Također treba i nešto drugačija izrada tj. postupak izrade. Naravno da svaka ekipa ima svoje male tajne ali one i nisu tako velike, največe je ustvari znanje ribolova, odraditi sve kako treba. Na ovaj je mix odrađeno tisuće vrhunskih ribolova.

 

Bird mix- ptica trkačica

 

20% nectarblend sweet

15% mljevene sjemenke

10% renet kazaein

5% sirutka u prahu

10% integralno pšenićno brašno

5% GLM

5% L-Zero 30

30% instant kukuruzna krupica

konoplja ulje

N. Butric acid

ananas-banana

cream cajouser

Talin

žuta boja

 

 

Po čem je ovo natjecateljska boila samo zato što je brza ili ?

I na koliko se takmičenja pokazala ova boila odnosno koliko je puta s njom neko bio među prvih pa ajmo reči 5 ekipa?

 

Postoji mogučnost, naravno da ti odgovorim na konkretno pitanje o plasmanima ako se osoba koja je dva puta bila svjetski prvak, dva srebra i ostalo da ne brojim složi da iznesem njegovo ime. No to vjerojatno nisu ti plasmani koji bi tebe zadovoljili ali bože moj.

Bird brza boila je detaljno obrazložena no nije mi naravno teško dati i dodatna obrazloženja. Vjerujem da ču ti pomoči.

 

50% biskvitna p. hrana i krupica- lako probavljiva komponenta-riba prije ogladni- komponente koje odlično nose arome i atraktivne tekuće elemente-žuta boja- u kombinaciji sitnija boila sa šečercem postaje još jedan faktor atrakcije.

10% renet kazein- visokoproteinski dodatak dobiven enzimatskom reakcijom enzima reneta, samim time popravlja se kvaliteta probavljivosti i iskoristivosti komponente. Iskusniji taj dodatak zovu indijanskom inačicom imena "Onaj koji vrača ribu natrag"

5% sirutka i 10% integralnog brašna. Osim topivosti kombinacija dviju komponenti donosi kvalitetan profil koji se upotpunuje. Dodatno kvaliteta integralnog brašna potpomaže u bržoj iskoristivosti dodanih kompletnih nutrijenata i mixu. Radi se o vlaknima iz integralnom brašnu.

GLM i L-zero 30- jedan izuzetan ekstrakt zelenousne školjke sa najkvalitetnijim betainom u sebi koji je zaslužan još više odličnih ribolova nego je navedeno. Dok s druge strane topivi riblji protein "uvučen" u suhi dio mixa-krupicu- ima konstatan atraktivan signal.

15% mljevene sjemenke- atraktivan dodatak koji ima višestruku ulogu u takvom mixu. Prvo, kao gruba komponenta otvara mix. Kao gruba komponenta nije podložna varenju hrane pa u kombinaciji s vlaknima a i uljima koji dolaze do izražaju na zadnjem dijelu crijeva šarana pospješuje izbacivanje hrane kod šarana na prirodan način bez dodataka stimulatora probave koji znaju izazvati lažna bolesna stanja u ribe.

 

N.butric acid- maslačna kiselina popularna naročito početkom ovoga stoljeća, naravno i prije, naroćito na natjecanjima. Daje poseban atraktivan signal radi posebnosti širenja koje nosi te u samoj boili stvara bolje uvjete za varenje određenih nutrijenata.

Ester linija mirisa od Solara a naročito pineaple + banana abeceda je takvih mirisa. Poseban način širenja arome u vodi idealan je za brze mamce, odlična topivost u kombinaciji sa sladilom indicira i upotrebu izvana.

Cream cajouser je gotovo izmišljen za ove situacije i ove kombinacije mirisa. Ponavljam isprobano sigurno na tisuće puta, radi se vrlo dobrom, atraktivnom, stimulatoru apetita na svoj specifičan način. Jakog mirisa kod kojega se treba pridržavati uputa.

Talin je ovdje da upotpuni kremasti štih mamca-boile i da popravi okus ester aroma. Slatko je oduvijek poznato kao prvi i dosad najbolji atraktor okusa.

 

Dodatne komponente koje se doziraju izvana su dobro poznate i objašnjene. No ako je potrebno spreman sam i to pojasniti.

 

Bistro!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je odgovor koji je trebao ići odma i nebi trebao puno piskarati :D , koristiš provjerene kupovne mixeve.

Ovo mi se čini kao neka navlakuša 8-)

Ukratko nekoristim mixeve od nekih koji misle da imaju takmičarske mixeve tako da bili gotovi ili domači u večini slučajeva me dovedu do cilja !

 

 

Do kakvog cilja?

Link to comment
Share on other sites

Zac samo napred sa tekstovima,nigde nisi napisao da je bila sta cudotvorno.Hvala sto delis sa nama svoje recepte vidis da smo mi ovde vrlo skrti po tom pitanju , a svi koji imaju nesto bolje neka objave :dance:

 

Upravo tako.

Link to comment
Share on other sites

Lijepo bih zamolio da se vratimo drugim pitanjima ako ih ima. Ovo smo nadam se riješili. Ima podosta stvari koje možda nisu jasne pa prepustimo mjesto njima. Evo par pitanja koje sam dobio na pp.

 

Što je nectarblend. Upotrebio sam u sastavu stari naziv Nectarblend, danas se više upotrebljava Megablend. Radi se o ptičjoj hrani koja se radi od prezli. Postupak ide ovako. Zamjesi se biskvit sličan kruhu, u njega se u mješanju dodaje sintetička boja caropfil crveni za kanarince crvene boje i žuti za žute kanarince. Takav kruh se peče, više suši, do dehidriranog proizvoda koji se dade mljeti. Zatim mu se dodaji svi potrebni elementi za preživljavanje ptičica u kavezu. Vitamini, minerali, aminokiseline i ostalo. Opcija Megablend sweet ili mokra opcija ima u sastavu i med.

 

Soja odmaščena tostirana. Soja bez tih termičkih obrada nije za konzumaciju jer sadrži inhibitore enzima u metabolizmu proteina, tripsin. Na žalost tu nije kraj pa su prisutni također i blokatori iskorištenja minerala pa i vitamina. Jedina obrada koja ustvari uništava sve te štetne sastojke je fermentacija. Pa tako ljudi u krajevima gdje se soja najviše konzumira uzimaju isključivo fermentirane proizvode soje.

Zato treba obratiti pažnju da soja brašno ima na deklaraciji ispisano što više termičkih obrada bez obzira što se u njima gube i neki vrijedni elementi.

Gotovo sve mahunarke, ali u manjoj mjeri imaju slične sastojke pa je najpoznatiji iz te grupe grah-pasulj priprema na dobro poznati način kad se prvo namoći, pa se nakon malog kuhanja prva voda baca, pa onda tek kuhanje. Ljudi su to shvatili i bez kemijskih analiza.

Znali smo ko klinci :D popiti te prve vode a onda je bilo rafalno sve u šesmaest :lol:

 

Eto ako če biti još nepoznanica koje treba detaljnije objasniti samo se javite.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Reč Nectarblend nekako više podseća na voće (nektarine)

inače lepo pojašnjeno. ;)

 

Med valjda :) Mislim da ga je imao Nutra ili neka firma ne mogu se sjetiti u ponudu pod tim imenom.

Link to comment
Share on other sites

Mene još interesuje što se tiče sladila dali tu ima posebnu ulogu Talin

ili može i neko drugo sladilo od DD ili Mainline? :whistle:

 

Naravno da može bože moj. Talin sam pokušao objasniti kad sam febusu pojašnjavao mix. Ima taj cream štih a i radi se o posebnom sladilu. No ako tvoj osječaj kaže DD ili Mainline onda je to za tebe. Nema tu toliko moranja :D to je prijedlog.

Link to comment
Share on other sites

Osim kremastog štiha ponajviše sam mislio na na ovo

Talin je kompletan prirodni zaslađivač koji je ekstrahovan iz Afričkog voća.On sadrši zaslađivač visoke koncentracije bez ikakvog zaostalog kiselkastog ukusa.Ovaj proizvod je takođe oslobođen trenutnog,ponekad stvarno jakog šećernog udara koji imaju zaslađivači koji su poreklom od afričkog voća,za šta se veruje za izaziva opreznost kod ribe i može da se desi da je odbije od zabačene hrane I mamca.

Preuzeto

Link to comment
Share on other sites

Osim kremastog štiha ponajviše sam mislio na na ovo

Talin je kompletan prirodni zaslađivač koji je ekstrahovan iz Afričkog voća.On sadrši zaslađivač visoke koncentracije bez ikakvog zaostalog kiselkastog ukusa.Ovaj proizvod je takođe oslobođen trenutnog,ponekad stvarno jakog šećernog udara koji imaju zaslađivači koji su poreklom od afričkog voća,za šta se veruje za izaziva opreznost kod ribe i može da se desi da je odbije od zabačene hrane I mamca.

Preuzeto

 

Eto, lijepo piše. Upravo to!

Link to comment
Share on other sites

prvo miho nigde ne pishe liquid-zna se da je prashkasti najbolji i jedan od najacih,a drugo isto nigde nisam napiso da je talin.Po meni od original talina najbolji je aa baits talin i thaumatin b essencial baits

jer je komplet sa betainom i izvrstan za kukuruz kao i za partikle a i u boile.

samo sam naveo josh nekoliko zasladjivaca a to neznaci da su talini

Link to comment
Share on other sites

prvo miho nigde ne pishe liquid-zna se da je prashkasti najbolji i jedan od najacih,a drugo isto nigde nisam napiso da je talin.Po meni od original talina najbolji je aa baits talin i thaumatin b essencial baits

jer je komplet sa betainom i izvrstan za kukuruz kao i za partikle a i u boile.

samo sam naveo josh nekoliko zasladjivaca a to neznaci da su talini

 

Sorry krivo sam napisao, no i Powered Candy je također talin. Ne bih baš tvrdio koja je od te dvije stvari bolja, jer svaka ima svoju namjenu iako je baza i jednog i drugog talin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...