Jump to content

Ct Dunav Na Cc Moore Carp Masters


Recommended Posts

Cuo sam se sa njima, situacija je da im je juce duvala bura i riba im je slabo pecala, nocas su imali 7 riba, ali sitne. 18kg merili ukupno. Trenutno su cetvrti sa 75 kg, treci ima 76kg, drugi ima 95kg, a prvi 120kg.

 

Ima jos neki 24h pecanja. Stao im je vetar i ocekuju da ce sada biti bolje.

 

Vazno je da nisu izgubili korak sa ovim sto vodi. Tamo ima takve ribe da sa 2-3 mogu svasta...

Link to comment
Share on other sites

Malo pre pricao sa Dunavcima. Treci su.Prva dva mesta ruje, begaju im tridesetak kila, al cetvrti i peti su im jako blizu. Pokidali oko 120 sistema. Nocas nema spavanja.
Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, drama da ne moze biti veca.

 

Nasi cetvrti, imaju 119kg, treci ukrajinci 120kg, rus i belorus na 160kg obojica. Ima jos dva sata pecanja i sada dok kucam mi stize poruka da su ukrajinci upravo upecali ribu od 13kg...

 

Sada je razlika 14kg...

 

I rece mi da stavim da je Kamenolom Hr osamnaesti.

Link to comment
Share on other sites

ja nadjoh neke rezultate ne znam da li su tacni ako nisu nek ne zamere jedino to je moglo da se nadje....

 

 

 

1. C.T. CARPICH (Belarussia) - 179,945kg

2. C.T. CARPTIME (Russia) - 172,450kg

3. C.T. CCMoore Russia (Russia) - 141,390kg

Biggest Carp: C.T. D.T. KAMENOLOM GRADAC (Croatia) - 25,700kg

Biggest Amur (Grasscarp): C.T. STADIS (Russia): 11,625kg

Smallest Carp: C.T. DUNAV & CARPOLOGIJA BEOGRAD (Serbia) - 1,100kg

 

4. C.T. MAK CARPIO (Ukraine) - 126,360kg

5. C.T. DUNAV & CARPOLOGIJA BEOGRAD (Serbia) - 125,220kg

6. C.T. ZPE (Belarussia) - 88,225kg

7. C.T. MONTAGETICHLER SAUERZAPF (Austria) - 87,700kg

8. C.T. ORBITA (Ukraine) - 85,835kg

9. C.T. I & R (Lithuania) - 80,800kg

10. C.T. SMS KIEV MAVEVKA (Ukraine) - 77,400kg

11. C.T. GRAND PRO CARPIUS (Lithuania) - 74,775kg

12. C.T. PROLOGIC-DD BAITS-TRGOVINA JURE (Croatia/Slovenia) - 67,125kg

13. C.T. MISTER CARP (Russia) - 65,950kg

14. C.T. RENMAR I (Lithuania) - 61,175kg

15. C.T. RIBOLOFF (Russia) - 58,090kg

16. C.T. USPEKH (Ukraine) - 50,300kg

17. C.T. OLVIA CARP (Ukraine) - 48,700kg

18. C.T. D.T. KAMENOLOM GRADAC (Croatia) - 48,500kg

19. C.T. MAD CARP (Russia) - 45,150kg

20. C.T. ELEKTROSILA (Russia) - 42,975kg

21. C.T. NOCHNOI DOZOR (Russia) - 41,350kg

22. C.T. SEA WOLF (Russia) - 41,090kg

23. C.T. STADIS (Russia) - 38,450kg

24. C.T. RENMAR II (Lithuania) - 36,950kg

25. C.T. USATIJ KARPUCHA (Russia) 36,550kg

26. C.T. CARP 74 (Russia) - 34,115kg

27. C.T. ROCKET TEAM (Ukraine) - 32,075kg

28. C.T. FISHERS DREAM (Russia) - 29,825kg

29. C.T. DUCO (Ukraine) - 25,585kg

Link to comment
Share on other sites

drugari hvala na podrsci.pecanje iz horora.mesto na kome niko nikada ne peca slobodan ribolov.vadili smo svaku 3 ribu,uglavnom male.kada se se pravi izmena obavezno se neki pokida,pecalo se cim dalje cim bolje kako kazu hrvati,tamo je cistije.pecali smo na 140 m sa vetrom u lice 3 dana.kada se dobro zabaci odmah ide griz i kidanje.ako je za utehu merili smo 36 riba,najvise na takmicenju,a prvi 24. :prst
Link to comment
Share on other sites

Pre pecanja i rezultata bi da spomenem da je ovo bio najveci i najbolje organizovan kup u okruzenju.Pocevsi od klope sva cetiri dana,preko sudjenja,mediske propracenosti, do sponzorskih nagrada koje su u bukvalnom smislu bile gabarita za pun kombi!!!Finzula je top voda,koju terba doziveti.

Npr nasa nagrade za peto mesto i najmanju ribu 8) je bila tolika, da sam se zapitao kako cu na carini da prodjem :8P ...

SVAKA CAST ORGANIZATORIMA i DRUSTVU RAKITJE

 

Sto se samog pecanja tice ,komsija levi 3ribe,desni 2ribe,pobednik 24ribe,mi 36komada,pa moramo da budemo prezadovoljni.Sto rece Sale pokidali smo se kao u horor filmu,ali mozda bi ja opet na taj horor seo.

Cekamo slike od Tamare,pa cu uz njih dati i jos neki komentar.

 

 

Drugari Hvala na podrsci

Link to comment
Share on other sites

 

 

A sto se tice ovoga-"I rece mi da stavim da je Kamenolom Hr osamnaesti." nema razloga za radost jer nije pecao Mesaros(cak nije ni Tomo)

 

Pecao je Tomin brat i Tihomir,niko se nije radovao cak naprotiv.Ni Minja ni JA nemamo nista protiv pomenutih ljudi, pogresno si razumeo.Dao sam mu samo info za ekipe koje poznaju ljudi sa ovih prostora.

Link to comment
Share on other sites

Pre pecanja i rezultata bi da spomenem da je ovo bio najveci i najbolje organizovan kup u okruzenju.Pocevsi od klope sva cetiri dana,preko sudjenja,mediske propracenosti, do sponzorskih nagrada koje su u bukvalnom smislu bile gabarita za pun kombi!!!Finzula je top voda,koju terba doziveti.

Npr nasa nagrade za peto mesto i najmanju ribu 8) je bila tolika, da sam se zapitao kako cu na carini da prodjem :8P ...

SVAKA CAST ORGANIZATORIMA i DRUSTVU RAKITJE

 

Sto se samog pecanja tice ,komsija levi 3ribe,desni 2ribe,pobednik 24ribe,mi 36komada,pa moramo da budemo prezadovoljni.Sto rece Sale pokidali smo se kao u horor filmu,ali mozda bi ja opet na taj horor seo.

Cekamo slike od Tamare,pa cu uz njih dati i jos neki komentar.

 

 

Drugari Hvala na podrsci

Dragi moji prijatelji hvala Vam što ste mi pružili podršku u organizaciji prvog CC Moore carpmastersa!!! :friends:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...