Jump to content

Recommended Posts

interesuje me da li svi imamo prava da prestavljamo svoje politicke stranke na ovom forumu ili je to velikoj vecini uskraceno?!

ja ne zivim od stranke ali aktivno ucestvuem u radu opstinskog odbora jedne stranke(ne pominjem koje da bi post opsato). stoga da li ja imam pravo da eto proturim koju rec ,recenicu ili pak sliku o mojoj stranci? :spiteful: :spiteful: :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

:rofl: Hehehe Sremac , pravi si zastupnik te tvoje stranke, čak si uspeo da vidiš da neko poltičari a ti nisi konsultovan. Bliže se izbori, mora da je naredba iz centrale" GURAJTE na svim frontovima, čak i na ribolovačkim forumima , samo gurajte"" eheheheheheheehhh :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Svi politicki ''ispadi'' kao i vredjanje po nacionalnoj osnovi ce biti sankcionisani sa foruma.

Slozicete se da smo ovde ipak zbog saranskog ribolova. Veliki je broj posetilaca sto svakako exyucarp cini interesantan i za politiku, ali na srecu necemo se baviti istom niti dozvoljavati takve stvari na forumu.

 

Pozdrav svima i bistro

exyucarp team

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mislim da bi to ovde trebalo zaobici u velikom luku,malo li je svakodnevnog bombardovanja u mozak po raznim TV stanicama i novinama pa jos i ovde...zamislite sad pa jos neku raspravu ... ccc ... daleko mu lepa kuca
Link to comment
Share on other sites

Ako si vec hteo to da pitas, onda takva pitanja idu preko pm, ovako, je smesno, i obicno ide ban, vec si ga fasovo pa nije ovaj forum drugaciji od drugih.
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mislim da bi to ovde trebalo zaobici u velikom luku,malo li je svakodnevnog bombardovanja u mozak po raznim TV stanicama i novinama pa jos i ovde...zamislite sad pa jos neku raspravu ... ccc ... daleko mu lepa kuca

 

 

DALEKO MU LEPA KUCA

Link to comment
Share on other sites

eto dril mi je bio par dana otpusten da cujem komentare ! slozio bi se sa svima koji kazu da zaobidjemo politiku , dosta slusam po sastancima ! voleo bi kada bi i ja mogao da stavim avatar svoga vodje ali to je privilegija admina ili moderatora . a vidim da ga je promenio i da je moje pitanje urodilo plodom , po ovo smatram isto kao da sam ja banovao modratora radi promovisanja neke politicke stranke !!!
Link to comment
Share on other sites

Nisi nikog banovao nego mi je povukao sliku sa FB (facebooka) posto su sinhornizovani nalozi. Kada sam primetio, odmah sam promenio na FB. A slika je parodija jer su mi bili turbo smeshni i puko sam od smeha, a ne zato sto sam ih kao obozavalac stavio
Link to comment
Share on other sites

Nisi nikog banovao nego mi je povukao sliku sa FB (facebooka) posto su sinhornizovani nalozi. Kada sam primetio, odmah sam promenio na FB. A slika je parodija jer su mi bili turbo smeshni i puko sam od smeha, a ne zato sto sam ih kao obozavalac stavio

eto ja nisam reko ko je postavio tu sliku sam si se otkrio . ali moja sugestija urodila plodom !

a ja da sam to uradiooooo! BANNNNN! XEXEX

Vidi ne smeta meni ni jedna slika politicara jel o svakom imam neko misljenje koje niko ne moze da promeni , ali ja sam primetio da t ne treba da bude na forumu pa reko da skrenem paznje

a jel mogu ja da postavim simpaticnu sliku neku ? ali ne kao avatar vec ovde ? :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

ne:) zatvaram temu

objasnjeno sve, ispricali smo se i ne bi bio ban vec upozorenje. Vidim svi ste banovani. U zadnjih godinu dana ne secam se da je iko sa foruma banovan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...