Jump to content

Svetsko Prvenstvo Italija


Recommended Posts

Slika mesta gde su Kiza i Sale.

http://s2.postimage.org/v3iptobo/290820111516.jpg

B22 i C1 skoro da nemaju nikakav razmlak. Izmedju A1 i C22 je ogromno mrestiliste od 2km. A1 mesto je pobedjivalo do sada na svim njihovima ligama i takmicenjima, njega je izvukao Mokri (Hrvatska) tako da se tu ocekuje top rezultat.

C2 je inace top mesto kako Kiza rece ali u ovom slucaju nema razmaka izmedju njega i sledeceg mesta (mislim da sam ovo dobro preneo) tako da nije otvarac:(

Nezvanicni favoriti C22 i A1, pocetak i kraj :) Mada mislim da su do sada nasi momci pokazali da znaju da pecaju iz sredine i blizu kraja tako da nece biti problema.

 

Takmicenje pocinje u 14h

Link to comment
Share on other sites

:thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: Nasi momci u B i A sektoru imaju llosija mesta na pisti ali ekipe pored njih su daleko lose od nas i tu je sreca,C sektor nam je dobar,svi boxevi su blizu jedan drugog i to je lose ali nasi znaju i pod takvim usliovima da naprave rezultat( Francuska-2009)siguran sam da uzimamo medalju.

Po kontaktima od kolega iz JAR-a za njih smo veliki favoriti po njihovom misljenju.

 

Sada samo napred momci....do medalje!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ivane ako si u kontaktu sa nekim od nasihu Italiji reci im da ako neko ima MTS postpaid, znaci 064, 065, 066 ima 600 dinara bonusa za DOLAZNE pozive u romingu koji traje do cetvrtka, mozda ce im to bar malo smanjiti troskove izvestavanja! Znaci vise im se isplati da neko zove njih tamo nego da oni salju poruke ili bilo sta drugo!!!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...