Jump to content

Svetsko Prvenstvo Italija


Recommended Posts

sms-imali smo nocas 3 ribe,jedna nam spala,ostali se jos nisu upisali,katastrofa.jebu nas svi redom na neki ZIG RIG jebo ih ZIG RIG u dupe da ih jebo!ovo vise nema veze sa saranskim ribolovom.zamisli lebdi predvez 4 m dugacak po vodi i peca se saran!hebem ti pecanje!
Link to comment
Share on other sites

Vlado to odgovara samo Englezima i JAR-U oni su zapeli da se odobre kugle od 70 mm,sto je ludost a nas ribolov,taj predvez je nesto slicno kao fider koliko ja znam,mnoge repke su trenirali ,ovi iz JAR-a su bili 8 dana na vodi tu...eto ttako to ide a CIPS-a kao da nepostoji da zastiti klasican saranski ribolov po cemu se on zaista i razlikuje a to je po svojoj tehnici.

 

Drzimo nasima palceve..ocekuje se tamo i promena vremena to mozda bude dobro.. :geek: :saran: :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Samo kod nas je zabranjena praskasta na takmicenjima,e da se malo vise znalo i vezbalo sa njom imali bi i boljih rezultata.

 

 

ok,brate ali imamo mi logistiku koja je to trebala da obavi,druga godina se peca sa praskastom hranom,i u Engleskoj se pecalo i tamo smo bili katastrofa

Link to comment
Share on other sites

Da nasi odlicno pecaju na ovom S.Prvenstvu opet bi se pojavio neko da kaze ma da lako je njemu i njima kad imaju jake firme pa mogu da odu.Ti momci mogu da odu kad god pozele da odu u Afriku ili Italiju o svom trosku i da pecaju slobodan ribolov nego otisli da pecaju za nasu ZEMLJU..... A SADA SU SVI NAUCNICI....Dokle bre vise da ENGLEZI ovo AFRIKNCI ono imaju para treniraju a nasi moraju da doplacuju novac da bi otisli.To je nasa realnost otislo je sve u K.....,Ko misli da moze bolje izvolte veceras do 24h jos mozete da se prijavite za DR.PRVENSTVO.Niko nije nista pitao dali su bili na treningu dali imali para nego udri odmah po njima.DAJTE DA SE NAPRAVI JEDAN OZBILJAN SASTANAK PA DA SE PRICA O TIM PROBLEMIMA a ne odmah DA PECAJU NA ZIG RIG BILO BI OVAKO ILI ONAKO.Drugo nestima BOBAN SAPANJAC IM JE DRZAO LEKCIJU a da ion je pecao na ZIG-RIG ma da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...