Jump to content

Vicevi


JaneMk

Recommended Posts

Dobio Mujo poziv od brata da ga poseti u Njujorku i zadesi se 11 Sept. bas u avionu koji je udario u kule. Srusile se obe kule, na ulici hiljade ljudi svi zanemeli i gledaju kako se polako sleze prasina na brdo rusevina, kad pocese da se mrdaju neke grede i blokovi na rusevini... svi zabezeknuti... iskobelja se iz njih Mujo nekako, sav beo ... otresa sa sebe prasinu i gundja: ... e jeb'o vas 'vaki aerodrom!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ulaze tri narkomana u taksi, sedaju na zadnje sediste. Taksista vidi kako su uradjeni, upali auto, ugasi i kaze:

- momci 2000 dinara.

Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:

- Gde jurcas pi**a ti materina hoces da poginemo?

Link to comment
Share on other sites

Glavni italijanski mafijaš otkrije da ga potkrada njegov knjigovođa, Guido, i ukrao mu je $10 miliona. Njegov knjigovođa je gluvonem. To je i bio razlog što je dobio posao. Pretpostavili su da Guido nema ništa da čuje pa ne može da svedoči na sudu. Ode mafiozo kod Guida za njegovih $10 milliona, i vodi advokata da mu prevodi na znakovni jezik.
Kaže mafiozo da prevede: "Pitaj ga gde su pare!" Advokat, koristeći znakovni jezik, pita Guida: "Gde su pare?" Guido mu odgovara: "Nemam pojma o čemu pričaš." Advokat prevodi mafiozi: "Kaže da nema pojma o čemu pričaš." Mafiozo vadi pištolj, uperi Guidu u glavu i reče: "Bolje da se priseti ili ću da ga ubijem!" Advokat kaže Guidu: "Ubiće te ako mu ne kažeš." Guido mu odgovori na znakovnom jeziku: "OK! Pobedio si! Pare su u braon aktovci, zakopane iza kuće mog ujaka Bruna." Mafiozo pita advokata: "Šta kaže?" 
Advokat: 

"Kaže da nemaš muda da  opališ!"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mladi Rade je za 1000 evra kupio konja od gazde s imanja. Gazda je obećao isporuku sledeći dan.

Taj dan je gazda došao i rekao: "Žao mi je, momče, konj je crkao."

Rade je rekao: "Dobro, vratite mi onda moj novac."

Gazda: "Žao mi je, ne mogu, već sam to potrošio."

Rade: "Onda mi donesite crknutog konja."

Gazda: "Zašto?"

Rade: "Raspisaću lutriju! Nagrada je konj"

Gazda: "Ne možete to uraditi!"

Rade: "Mogu, samo gledajte! I nemojte nikome reći da je konj uginuo."

Mesec dana kasnije gazda sretne Radeta i pita ga šta je bilo?

Rade: "Ništa posebno. Raspisao sam lutriju. Uplatni listić je bio 5 evra.

Prodao sam ih 2.000 i zaradio 10.000 evra"

Gazda: "Zar se niko nije žalio?"

Rade: "Da. Samo tip koji je dobio glavni dobitak.

Vratio sam mu njegovih 5 eura i pokazao crknutog konja. Nije se bunio!

Rade sada radi u banci i možda "radi" Vas?

P. S. Banke samo rade svoj posao i uvek nadju nove konje!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...