Jump to content

Sajt Saranske Asocijacije Ssrsrbije


Recommended Posts

Kažeš postavljen je sajt a ono sajt u izradi?!?

Super je da se počelo sa izradom puno ljudi će pomoći da se uradi kako i zaslužuje ali onda tako i objavi,a ne postavljen je pa još i jedini!!Dokle više poluinformacija!

Ovo pišem krajnje dobronamerno i tu sam ako nešto treba,samo sam poludeo jer sam kad sam pročitao odmah hteo i da ga vidim.

Znači trebalo bi da piše (moj predlog) u naslovu topika: Radimo na izradi sajta asocijacije do sada smo uradili ovo ...kako Vam se svidja,dajte sugestije šaljite fotke za arhivu,podatke o klubovima...

mozda i nisam u pravu ali ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi iz federacije ulazu napor da bude sto pre gotovo. Dizajn u ovom slucaju nije primaran vec dostupnost informacija koje su izostajale svih ovih godina.

Na ovaj nacin ce informacije biti objavljivane trenutno na sajtu, a dizajn nakon podizanja svih funkcionalnosti sajta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Bice ljudi samo polako, dosta se cekalo i za ovo hvala svima na podrsci

 

Cekali smo zato sto smo bili nemarni, pricali smo na sastancima jos dok je bila saranska federacija, a jos sam i licno hteo da pomognem i napravim sajt i zamolio nekoliko puta i to u vise navrata tadasnje clanove foruma i upravnog odbora kao i takmicare, da ako je moguce prikupe i daju one podatke i slike koje imaju kod sebe i to je ostalo na tome. Kao i ovaj sajt koji se evo pravi 6 meseci. :sorry:

 

Nadam se da ce se taj sajt nekada biti i zavrsen i da ce ljudi moci blagovremeno da se informisu i uzivaju u nekim uspomenama sa takmicenja, prvenstava itd... :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
Moze li mi neko pomoci oko informacije, sa koliko najmanje godina se moze pecati za reprezentaciju i biti njen clan? U napred hvala.

po nekim mojim informacija ako da dodjes u prvu ligu moras imati najmanje 65 godina ako neumres od truda u medjuvremenu ...odnosno kad se ovih 12 ekipa penzionise ako u medju vremenu njihova deca nedodju na njihova mesta :pecanje2:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...