Jump to content

Sajt Saranske Asocijacije Ssrsrbije


Recommended Posts

Ništa bez Čonoplje :) :) . Ja nisam takmičar ali da jesam tačno bi odustao od ribolova.Šteta je upropastiti godine vrhunskih rezultata koje su učesnici lige izdigli na neverovatan nivo svojim sredstvima.
Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam po statutu sšrs samo prvoplasirana ekipa iz lige je reprezentacija, ostale tri bira selektor. U svim disciplinama. Sad videcemo da li ce tu biti nekih promena. 

Ako je tako koja je onda svrha lige?

Link to comment
Share on other sites

Posto je osnovana "zajednica šaranskih klubova" koji su u savezu ipak ostaje stari sistem izbora reprezentacije. Tri prvoplasirane ekipe i jos jedna koju bira selektor su reprezentacija. Ta cetvrta ne moraju biti dva clana iz istog kluba.
Link to comment
Share on other sites

Sva tri kola se pecaju na Adi Ciganliji. Spisak konacan nema jos uvek zvanica jer je konkurs jos uvek otvoren. Zbog novonastale situacije vec je dva puta pomeran rok za prijavu.

Gde je otvoren tj na kom sajtu moze da se vidi???
Link to comment
Share on other sites

Kikinda nova prestonica saranskog ribolova! Svaka cast, tri ekipe iz KI. Iskreno ovaj broj ekipa je jako mali pogotovo sto ce se SP pecati na domacoj vodi.

Kakvo je stanje u savezu i svega sto se tice saranskog reprezentativnog ribolova,i ovo je puna kapa. Samo da ne bude da neki uzalud pecaju,pa odu drugi...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...