Jump to content

Pelagicevo


Recommended Posts

Strasno je to ljudi, koliko nas je ta voda razmazila sviju sa velikim ribama.

Ono kao"nije bog zna kakvo pecanje, imao sam dvije ribe preko 25,  pet riba 20-25 i 10-15 riba od 17 -19kg"

Aloooo nadjite mi vodu gdje cete jos tako pecati???(na Balkanu)

Mozda Zajarki u HR i to je to.

Nekad bio Sumbar i to je to.

Gubimo kompas i kao ljudi i kao ribolovci..

Odavno tvrdim da tamo pliva 5-6 golaca preko 30kg i iskreno sam se obradovao da je sad napokon upecan.

Ove godine pada 30ka golac i blizu 40kg novi rekord, garantujem!!!

Link to comment
Share on other sites

Ovakvi će nam ribama doći glave!!!! :angry:

12993611_1287405527940262_63466096989431

Konj uhvati ribu 30+ i hladno se slika u stojećem položaju i bez da je riba iznad vode ili da je kada ispod!

I sva ona priča o kadama pada u vodu kad se ovakvom konju zakači riba i izvadi je van!!!!

Govnjiva motka je očito riješenje za neke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Strasan primjer ljudi koje treba protjerati sa svake vode.

Em sto joj skida sluz grljenjem uz tijelo i trljanjem o odjecu, em stoji tj.drzi je visoko iznad ZEMLJE, kretencina neopisana.

Ako ovolika riba pocne da se vrti nema sanse da je zadrzi u rukama.

Odvratno ponasanje i za sitniju ribu a kamoli za ovakvog kapitalca.

Link to comment
Share on other sites

Ima slika I iznad kade.ja nepodravam ovakav pristup ribi.covek je moj prijatelj grk.peca po citavom svetu arapaime I ostale ribe od 100kg.i jeste uhvacen je na boilu koju radi moj prijatelj u grckoj atack carp.iste one koje sam predlozio daliboru

 

Nije boila u pitanju nego 15 dana u jednom mestu

Link to comment
Share on other sites

Atarik je najvise kriv sto je upeco ocu ribu.on mu pokaxao kako :)

Sto se ostaloga tice ovo je riba 34.9 kg.znaci josh jedna 30+ na ovom jezeru

Ja mu rezerviso 14 na 15 dana.tarik pomogo oko intendantske sluzbe.pecali su I rumuni prijatelji a sad dolaze tri bugarske ekipe.nadam se dacu u septembru da stignem ja na red

Link to comment
Share on other sites

Dobro veče!Imam jedno pitanje idem na jezeo 25.4.na poziciju 3.Molim ako mi neko kaže na kojim daljinima se lovi na poziciji 3 i kolika je globina!Hvala i ljep pozdrav iz Slovenije.Svaka informacije je dobra!!!Hvala svima

Link to comment
Share on other sites

Atarik je najvise kriv sto je upeco ocu ribu.on mu pokaxao kako :)

Sto se ostaloga tice ovo je riba 34.9 kg.znaci josh jedna 30+ na ovom jezeru

Ja mu rezerviso 14 na 15 dana.tarik pomogo oko intendantske sluzbe.pecali su I rumuni prijatelji a sad dolaze tri bugarske ekipe.nadam se dacu u septembru da stignem ja na red

Nije Jane jos jedna nego je to vec dobro poznata riba. Naravno nama koji pratimo istu! To je riba rekorder jezera iz novembra. Sad je malko laksa. Drago mi je da je iz zime izasla samo malo laksa i ocekujem od nje da predje magicnih 40kg za godinu dana i ako ovako dobro bude napredovala u to ne sumnjam uopste da hoce.

 

Samo me brine sto je pocela cesce da se pojavljuje na udicama, sto znaci da nije vise tako oprezna. Ovakvi "incidenti" se jednostavno po meni i mom misljenju mogu sprijeciti na nacin da se za ovakve ribe uvede obavezno slikanje u vodi i nikako drugacije. AKo je noc, ostavi je za ujutro i ako hoces da se slikas, slikas se u prisustvu cuvara ili u vodi i cao djaci! Na ozbiljnijim jezerima je to jednostavno normalno pravilo.

 

 

 

Nije boila u pitanju nego 15 dana u jednom mestu

Jedna dobra i kako se pokazalo odlicna taktika, mada kaze Grk da je vidio "Mamu" da se baca bas na tom mjestu gdje je plasirao stap davno ranije prije nego ce se ona ukazat skakanjem iz vode na tom mjestu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije Jane jos jedna nego je to vec dobro poznata riba. Naravno nama koji pratimo istu! To je riba rekorder jezera iz novembra. Sad je malko laksa. Drago mi je da je iz zime izasla samo malo laksa i ocekujem od nje da predje magicnih 40kg za godinu dana i ako ovako dobro bude napredovala u to ne sumnjam uopste da hoce.

 

 

 

A od kad ti pratis ovu ribu?

Link to comment
Share on other sites

Ja od 2011-e,25.660 kg je bio tezak u Novembru mesecu te godine,bio je najveci saran u jezeru tada,

Meni je prvi puta, ono što se kaže, pao u oči kad ga je momak iz Županje izvadio na 14ci sa 28,700 kg, a i tad je bio isto rekord pa sam baš od tada počeo da pratim tu ribu.

Link to comment
Share on other sites

kako vi to pratite "tu" ribu? ima fleku na leđima? skraćeno je leđno peraje? čipovana je riba?

 

letos sam je i ja uhvatio al nisam znao da je ta 8) možda bi trebali ime da joj damo!

Ma kakav čip, to je za ćorave koji ne znaju uporedit dvije slike i istu ribu na njima. Riba ima "oznake" na sebi pa po tome. Ima vec ime ova zenka. "Mama" joj je ime, iako je i Svabo u novembru htio da je krsti sa Snupi :D Al' nema vajde od toga :D

 

Daj sliku ako mozes, da vidim jel to ta riba. Imaju dva ljuskara preko 30 kg tamo koja sa vremena na vrijeme se pojave na udicama. Mozda si uhvatio onog drugog, a mozda je i ova riba u pitanju?!

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav čip, to je za ćorave koji ne znaju uporedit dvije slike i istu ribu na njima. Riba ima "oznake" na sebi pa po tome. Ima vec ime ova zenka. "Mama" joj je ime, iako je i Svabo u novembru htio da je krsti sa Snupi :D Al' nema vajde od toga :D

 

Daj sliku ako mozes, da vidim jel to ta riba. Imaju dva ljuskara preko 30 kg tamo koja sa vremena na vrijeme se pojave na udicama. Mozda si uhvatio onog drugog, a mozda je i ova riba u pitanju?!

Bolje da si je nazvao Big Mama :) 

Link to comment
Share on other sites

Bolje da si je nazvao Big Mama :)

nisam ja jos uvijek imao to zadovoljstvo da je zakacim i dovedem ispred objektiva, pa joj ja nisam ni davao ime.... i jest dobila ime na taj fazon :)

Link to comment
Share on other sites

pa kako ti nije zao da cupas ribu koja se sva nabila u 2 hektara i dosla da radi "one" stvari....??!

ko je spomenuo da cu da je cupam. A i kad riba dodje da radi one stvari ko i mi mozes da joj dajes sta oces oba vidi samo jedno.....
Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da ce mrijest skoro. Pad temperature ide ovaj vikend. Odgodit ce prcanje ako je i bilo blizu. Prosle godine je startala 10. Maja sa ljubavnim stvarima.

Link to comment
Share on other sites

ko je spomenuo da cu da je cupam. A i kad riba dodje da radi one stvari ko i mi mozes da joj dajes sta oces oba vidi samo jedno.....

dobro  mogao bih otpecati  poz.3 na primer!!? ne pecaj tamo gde one "ono" rade!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...