Jump to content

Dilema Koji Najlon Uzeti


Recommended Posts

Sprdate se sa kultnim najlonom nas starijih,pa jebo ga ti Dax sutra cu premeriti najlon koji je kupljen u 0.35 debljini,uzet i Daiwa Exceler i Korda Adrenaline,po svoj prilici ce taj Karp ekspert biti bolji od njih....
Link to comment
Share on other sites

Sprdate se sa kultnim najlonom nas starijih,pa jebo ga ti Dax sutra cu premeriti najlon koji je kupljen u 0.35 debljini,uzet i Daiwa Exceler i Korda Adrenaline,po svoj prilici ce taj Karp ekspert biti bolji od njih....

Ne sublerom, mikrometrom :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Da li je neko koristio fluocarbon najlone? Iskustvo? Ovu sezonu sam koristio Daiwa Exceler, mekan najlon, nema memorije, jak na cvoru, po meni jedina mana sto je previse rastegljiv, malo je teze osjetiti dno prilikom zabacivanja i povlacenja sistema. Ako moze neko pojasnjenje koja je razlika izmedju fluocarbon najlona , fluocoated najlona , i standardnog najlona?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam takodje do juce imao namotan Exceler,jako dobar najlon,jak i bas izdrzljiv u granju,travi ili trski ali uopste nije bas tako rastegljiv,rasteze se na 200m ali tada je svaki kao gacni lastis..............drugar peca sa Okuma najlonom,kad sam video sta on radi s njim automatski Carpologija i kupovina,ne hebem vise skupe najlone,560rsd 1100m najlona....pa taman i 3 puta godisnje menjao a necu! 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam takodje do juce imao namotan Exceler,jako dobar najlon,jak i bas izdrzljiv u granju,travi ili trski ali uopste nije bas tako rastegljiv,rasteze se na 200m ali tada je svaki kao gacni lastis..............drugar peca sa Okuma najlonom,kad sam video sta on radi s njim automatski Carpologija i kupovina,ne hebem vise skupe najlone,560rsd 1100m najlona....pa taman i 3 puta godisnje menjao a necu!

 

Ajde ne laži ljude reci lepo šta si juče namotao.. Hahaha :-D
Link to comment
Share on other sites

Namotao ba Zlatnu kornjacu, meni se hvalio neku noc na fejsu, kaze nasao u nekom starom podrumu, kad je valjalo onda mora da valja i sada :)

Hahaha to to druže... Tu sve kao 5-6e 1000m najloni a vamo daje po 30e za jedan kotur što ti kažeš zlatne kornjače...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...