Jump to content

Promotol L


Recommended Posts

Bas tako,zato sam i napisao da se Promotor L prvo razblazi u necemu u odredjenom odnosu i onda takva tecnost se koristi u odredjenoj dozi,koliko sam tada razmisljao o tome od 1l Promotora L mozes dobiti primer 200 Nutramina.

Limare otkrij tajnu skrivenu da se napecamo i mi ko ljudi :)

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxaxa ma salim se malo :) A sad ozbiljno to cudo nemoze u potpunosti da zameni recimo nutramino ili multimino ? Ili moze ? Citao sam od pocetka temu ali nisam skapirao neko kaze ovako neko onako ... I ja iskljucivo aminokiseline dodajem u jaja , iako su termolabilne , i nikad nisam imao problema , tako da bi i ovo sigurno dodavao u jaja vise volim u miks nego izvan bolje mi se pokazalo 

Link to comment
Share on other sites

Pa za pocetak ja sam siguran da je Promotor L sigurno jaci po pitanju sadrzaja u samom likvidu nego i jedna specija poznata na saranskom trzistu. A ovi mlatomudi sto nam prodaju muda pod bubrege tipa da se melasa pravi striktno za sarana i tako te budalastine, nek varaju ovce oko sebe.

Eh jedino ta stvar oko termolabilnosti Promotora.

Link to comment
Share on other sites

Pa za multimino i nutramino je jasno kao dan da su secene sa necim jel sam i sam neleteo par puta da jedan nutramino bude recimo gusci od onog koji sam predhodno kupio sad u cemu je tu fora neznam . ali ako promotor kao kompleks vitamina i aminokiselina mirise jace i manje se dozira od navedenih multimino i nutramino onda nam je stvar svima jasna . Posto ide 20ml nutramino na kg miksa , a promotora recimo 10ml na kg a zavrsavaju istu stvar, s tim sto po iskustvima i savetima promotor je daleko bolja opcija,  onda po ovim proporcijama nam je jasno da nama ustvari prodaju maglu . Ovo je pausalno moje vidjenje cele ove stvari , a sta bi bilo da zagrebemo malo dublje ?r 

Link to comment
Share on other sites

Pa za multimino i nutramino je jasno kao dan da su secene sa necim jel sam i sam neleteo par puta da jedan nutramino bude recimo gusci od onog koji sam predhodno kupio sad u cemu je tu fora neznam . ali ako promotor kao kompleks vitamina i aminokiselina mirise jace i manje se dozira od navedenih multimino i nutramino onda nam je stvar svima jasna . Posto ide 20ml nutramino na kg miksa , a promotora recimo 10ml na kg a zavrsavaju istu stvar, s tim sto po iskustvima i savetima promotor je daleko bolja opcija,  onda po ovim proporcijama nam je jasno da nama ustvari prodaju maglu . Ovo je pausalno moje vidjenje cele ove stvari , a sta bi bilo da zagrebemo malo dublje ?r 

Kinez prodaje lepu zimsku jaknu, na njoj je natpis yak Cuk ili kako god, niko nece da je kupi. A onda dodje Safet Pazarac i nasije etiketu Armani. Cuj jedna, de sleper jakni. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta si ti hteo reci sa radzom Mileta iz Satrinaca? ako ovo dodje do njega ............. imao sam priliku da vidim uzivo kako se Promotor pravi da bi bio iskoristen u ribolovacke svrhe,kada se sve to promesa dobijes amino koji pakuju mnogi proizvodjaci pod svojim nekim imenom....ista situacija je i sa Milkomom,probajte saznati ko su veliki kupci kod njih,hahhahaha

Link to comment
Share on other sites

jeydee Mile svinjar iz satrinaca pravi kao orginal i sece ali sa domacom. kad popijes par oduzmu ti se i noge a ne nos tako da ti sve bude orginalno. e sad to sto (ne)ces upecati je druga prica. isto je to al malo sutra

Imam ja domacu da prolajes od nje :)posle nje pricas 3 jezika kao poliglota :) Neznam ja samo pitam , znam da je moj djed taj promotor davao stoki 

Link to comment
Share on other sites

Pa lepo ti kazem ja i mile smo drugari puno godina on koristi promotor ali za stoku i pilice. Probavali smo za pecanje ali nista vredno paznje da se sad dize u nebo cak sta vise neke bojlije nam je upropastio. On je do duse mnogo vise od mene probavao to na vise pecanja. Mozda si ti video nesto drugo ovaj promotor ima ruzan miris ustvari mozda ti znas nesto sto mi neznamo ali nebih rekao jer citam da stalno prosipas pamet bez ikakvih konkretnih odgovora. Mozda i gresim ali cisto sumnjam ako znas pojasni da te citav svet razume. Ja i mile tradicionalno za 1 maj okrecemo zver na raznju pa dodji kod nas u satrince da ti cica mile objasni cime se sece promotor na sit stomak.
Link to comment
Share on other sites

Kupio danas taj promotor, ima mnogo slican miris melegovom amino kompleksu.  Imam par ideja sta moze da se pokusa, pa ako ista urodi plodom, drage volje cu podeliti iskustvo ovde.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ljudi, dosta se ubijate sa hemijom,idite bre uzmite il gotove boile od onog koji zna da radi il uzmite gotove mixeve,Za testiranje treba vremenaaaaaaa,ne ide to tako lako

ako imate odvise vremena onda experimentirajte.Koji promotol l i ostele stvari??

 

ima ljudi kod vas koji rade liquide ,sve u jedno.stavi i pecaj.Vecu paznju treba usmeriti na izbor mesta,mamca,prezentacije,taktike

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...