Jump to content

Promotol L


Recommended Posts

ljudi, dosta se ubijate sa hemijom,idite bre uzmite il gotove boile od onog koji zna da radi il uzmite gotove mixeve,Za testiranje treba vremenaaaaaaa,ne ide to tako lako

ako imate odvise vremena onda experimentirajte.Koji promotol l i ostele stvari??

 

ima ljudi kod vas koji rade liquide ,sve u jedno.stavi i pecaj.Vecu paznju treba usmeriti na izbor mesta,mamca,prezentacije,taktike

 

Samo nas očes skrenuti sa puta,a znamo da je promotor zlatna žila šaranolova. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Ja sam ga za komercijale stavljao,8 unutra i 4 ml arome,spolja na mlake boile 5 ml i 1 ml arome,pa to peca kao popizdelo!jedino mi zao sto mi je bilo poslednje takmicenje prosle sezone!!osvojeno 3 mesto
Link to comment
Share on other sites

pecao je i meni na komercijalama. radio sam svasta sa tim promotorom :) menjao doze ,stavljao cistog,pa razblazivao sa vodom. zaboravio sam sa koliko mililitara je pecao. znam samo da sa 20ml-nije. jedno je sigurno. miris isti kao amino komponente renomiranih firmi .

Link to comment
Share on other sites

Da druze isti miris za manje para!ja ga nisam razblazivao u vodi!probajte pa ce te videti,ja ga necu menjati...ako nista drugo bar nam na boci pise sta stavljamo,a kod renomiranih nemamo pojma!dax probaj pa ces videti!
Link to comment
Share on other sites

A jesi li ti baca procitao uputstvo za upotrebu toga? Ne mogu se bas setiti ali cini mi se da pise 5ml razmutiti u 20l vode za govedo od "X" kilograma dok ti imas dozu 12ml na kilu za komercijalu. U cemu je razlika komercijala I "divlja" voda?
Link to comment
Share on other sites

Ja ga koristim već par godina stavljam do 10ml na 1.5kg mixa ne prelivam posle kuvanja sa njim

Miris isti kao nutramino,multimino samo mnogo jaci,gusci i tamniji.... po mom misljenu cista amino kiselina dok su renomirane isto to samo razblažene

 

E sad meni se on ne oseća ni u jednoj boilu ni mesu ni voću...

neki ljudi koji su mirisali taj promol kažu da nije isti miris kao nekad pre kad su ga oni stavljali,to minje rekli 5ljudi... taj pre kao 5ml ubijalo svaki miris boile

Ovaj se ne oseca tako u gotovoj boilu

A o ceni da ne pričamo 1l oko 2000din možda malo više

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A jesi li ti baca procitao uputstvo za upotrebu toga? Ne mogu se bas setiti ali cini mi se da pise 5ml razmutiti u 20l vode za govedo od "X" kilograma dok ti imas dozu 12ml na kilu za komercijalu. U cemu je razlika komercijala I "divlja" voda?

Aj sad razmisli sta si rekao.govedo celu tu vodu popije i tako svaki dan znaci to ti je doza za konstantan unos u organizam.

U boilu stavis toliko i toliko i bacis je u vodu,pa voda opere skoro sve sto si stavijo u nutra,tako da kad je pojede ne ostane ali bas nista u nutra.

A i svrha aminokiselina je da ga privuce a ne da ga hrani.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga koristim već par godina stavljam do 10ml na 1.5kg mixa ne prelivam posle kuvanja sa njim

Miris isti kao nutramino,multimino samo mnogo jaci,gusci i tamniji.... po mom misljenu cista amino kiselina dok su renomirane isto to samo razblažene

E sad meni se on ne oseća ni u jednoj boilu ni mesu ni voću...

neki ljudi koji su mirisali taj promol kažu da nije isti miris kao nekad pre kad su ga oni stavljali,to minje rekli 5ljudi... taj pre kao 5ml ubijalo svaki miris boile

Ovaj se ne oseca tako u gotovoj boilu

A o ceni da ne pričamo 1l oko 2000din možda malo više

upravo to ja sam imao taj stari od pre 7-8 god i njega nesmes ni 3ml na kilo mixa ako radis voce a za meso do 4ml najvise inace se bas oseca.
Link to comment
Share on other sites

Ja ga koristim već par godina stavljam do 10ml na 1.5kg mixa ne prelivam posle kuvanja sa njim

Miris isti kao nutramino,multimino samo mnogo jaci,gusci i tamniji.... po mom misljenu cista amino kiselina dok su renomirane isto to samo razblažene

 

E sad meni se on ne oseća ni u jednoj boilu ni mesu ni voću...

neki ljudi koji su mirisali taj promol kažu da nije isti miris kao nekad pre kad su ga oni stavljali,to minje rekli 5ljudi... taj pre kao 5ml ubijalo svaki miris boile

Ovaj se ne oseca tako u gotovoj boilu

A o ceni da ne pričamo 1l oko 2000din možda malo više

Promotor L se ne pravi za industriju koja gema lovu na sumnjivoj kvaliteti proizvoda. Promotor L se pravi za mnogo vecu korist ljudima sirom svijeta. Cisto ne vjerujem svojim ocima da su ljudi poceli da tripuju da neko njih jebe sad i na proizvodu koji ne dolazi iz ribolovne industrije.

Kakvo razblazivanje i klinac. Sutra cemo da utripujemo kako su nam gazde revira pocele da skidaju krljusti ribe kako ih ne bi prepoznali da su iste one od prije koje smo pecali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aj sad razmisli sta si rekao.govedo celu tu vodu popije i tako svaki dan znaci to ti je doza za konstantan unos u organizam.

U boilu stavis toliko i toliko i bacis je u vodu,pa voda opere skoro sve sto si stavijo u nutra,tako da kad je pojede ne ostane ali bas nista u nutra.

A i svrha aminokiselina je da ga privuce a ne da ga hrani.

Kako znas da to voda sapere? Nije to kisela voda da izlapi,jedan kraj je ozbiljan proizvod a od koga ovi domaci bajt gurui,kad GA razvodni od 20e napravi 200
Link to comment
Share on other sites

promotor je dobra stvar i tu nema greske,da je lovan jeste i da ga je naj bolje koristiti izvan i to stoji iz prostog razlog jer je posle kuvanja go ku....c.  kao i svi ostali proizvodi takve vrste sa velikim imenima ispred. Da sve renomirane firme koriste takve proizvode bez ikakvih hemijskih stabilizatora i nekih cuda i oni bi to preporucivali  nekoliko mililitara preko skuvanih boila,ali takav preparat ima rok trajanja pa se ne isplati. Mislim da je Mainline imao neku verziju nekih tekucina iz dva dela ako negresim. Jedno je bilo neki ku... c . ,tipa promotora ili slicno a drugi deo je bio tu da se to nepogubi tokom kuvanja . Znaci opet hemija.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...