Jump to content

Promotol L


Recommended Posts

ma i ja budala pa pitam,dovoljno je procitati rubriku top recepti ili kako se vec zove i da coveku sve bude jasno.hvala dragi moji pecarosi!!!

Druze ja ne vidim u cemu je problem?  Kao sto je gore neko napisao ne mozes porediti Stimulin Amino i Promotor. Ja sam samo jednom koristio Promotor i to se vise ni nesecam u kojoj kolicini,stavljao sam ga spolja i dosao do zakljucka da je njegov miris dominirao u boili. Nije se osecalo nista sem njega i tako da sam digao ruke i vratio se na Multimino - Nutramino. Ne znam sta treba da bude jasno kad procitas temu RECEPTI TOP SECRTET? Svi mi imamo svoje mišljenje i iskustva koliko cega treba dozirati u boili i ne znam sta ti je tu cudno,ono sto tebi radi na Dunavu ili nekoj drugoj vodi ne mora da znaci da ce raditi na nekoj komercijali i obratno. Bistro i bez nervoze! :pivopija1:

Uostalom Luta ti je dao odgovor: 3-5mlPromotora razmuceno u 10ml vode,spolja posle kuvanja.

Link to comment
Share on other sites

jel si bily i ti razmucivao promotol u vodi pa prelivao ili si sa cistim prelivao? mozda se slabije oseca ako se razmuti sa vodom pa onda nece da dominira

Nisam brate,ja sam u kesu strapao desetak ml i to je to. Koliko se secam tad sam pravio neko voce i kad sam prelio Promotorom to je bio kraj kremasto vocnom mirisu! Moguce da se slabije oseca kad se razmuti.... 

Link to comment
Share on other sites

ma i ja budala pa pitam,dovoljno je procitati rubriku top recepti ili kako se vec zove i da coveku sve bude jasno.hvala dragi moji pecarosi!!!

A ako pitas za divlju vodu i promotor recicu ti da ti je to potpuno bespotrebno.

Mozes da ga stavis,ali i ne moras.Ako malo preteras boila(ili kukuruz) ti gubi osnovnu aromu i vuce na njega.

Ili jos gore krene ti riba pa ti jede sve slabije i slabije.

Govorim ti iz iskustva.

A ako zelis nesto stvarno kvalitetno i provereno onda lepo kupi Carpmino(Kevin Nash) ili Amino blend Supreme(Rod Hutchinson).

Stavis koliko pise,pa cak i manje i ne brigaj brigu.

 

Pozdrav i ne ljuti se.Nov si u ovome i nemoj ocekivati da ti neko servira sve na tanjiru.Malo se pomuci i trazi,a ako pazljivo procitas recepte koji su ovde napisani garantujem da ces naci bar 2 dobra i lovna mamca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nisam ja uopste nov u ovome,ja pecam i pravim boile od 2000-2001 godine ali sam sad prvi put cuiem za promotol pa reko ako je dobar to bi bila jeziva zarada.i naravno da se ne ljutim svi smo mi ovde kolege,i porusavamo da ponognemo jedni drugima.u frizu imam najmanje 500-600-700 e u hemiji tako da znam savrseno sta je sta.zainteresivalo me je ako taj promotol radi ustedeo bi velike pare.pozdrav i izvinite ako je delovalo da se ljutim.ne daj boze pa vi ste mi najdrazi virtuelni prijatelji!!!!

Link to comment
Share on other sites

ljudi nije promotol vec PROMOTOR L pravio ga hemofarm Vrsac ali se vise neproizvodi mogu se naci samo stare zalihe.Isti stimulator samo drugi naziv je AMINO VIT i kosta 1900 din kod nas.Ja ga koristim vec par godina i stavljam za divlju vodu samo njega i to 20 ml u jaja a nista spolja a najpriblizniji miris ima nutramino
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ljudi nije promotol vec PROMOTOR L pravio ga hemofarm Vrsac ali se vise neproizvodi mogu se naci samo stare zalihe.Isti stimulator samo drugi naziv je AMINO VIT i kosta 1900 din kod nas.Ja ga koristim vec par godina i stavljam za divlju vodu samo njega i to 20 ml u jaja a nista spolja a najpriblizniji miris ima nutramino

Druze prosle nedelje smo kupili Promotor L od 20ml za 80din, sveze pakovanje tako da se verovatno pravi jos :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi nije promotol vec PROMOTOR L pravio ga hemofarm Vrsac ali se vise neproizvodi mogu se naci samo stare zalihe.Isti stimulator samo drugi naziv je AMINO VIT i kosta 1900 din kod nas.Ja ga koristim vec par godina i stavljam za divlju vodu samo njega i to 20 ml u jaja a nista spolja a najpriblizniji miris ima nutramino

Ja kolko znam da si stavljao 20 ml na jedno jaje.a ti potvrdi da nije tako,reci pravu istinu :diablo: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ljudi nije promotol vec PROMOTOR L pravio ga hemofarm Vrsac ali se vise neproizvodi mogu se naci samo stare zalihe.Isti stimulator samo drugi naziv je AMINO VIT i kosta 1900 din kod nas.Ja ga koristim vec par godina i stavljam za divlju vodu samo njega i to 20 ml u jaja a nista spolja a najpriblizniji miris ima nutramino

 

Ja idalje tvrdim da su sve Aminokiseline stavljene u boile pre kuvanja bacene u vetar jer su TERMOLABILNE!

Link to comment
Share on other sites

neso ja sam reko za divlju vodu a ne za takmicarsku boilu a 20 ml sam stavljao na jedno jaje kad sam se takmicio na miki i u debeljaci i oba puta bio u plasmanu

Jel ta sto zoves takmicarska boila 20ml na 1 jaje je boila za hranenje ili je koristis tako napucanu iskljucivo za mamac.

I jos ovo da pitam,kako vidim ovaj Amino vit je prah nije tecnost.Valjda si mislijo na 20 grama a ne 20mililitra.Ili mozda odredjenu dozu rastvoris u vodu ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

neso ja sam reko za divlju vodu a ne za takmicarsku boilu a 20 ml sam stavljao na jedno jaje kad sam se takmicio na miki i u debeljaci i oba puta bio u plasmanu

Barabo sa Sela mogao si da stavis i ceo litar na 10 jaja tog PROMOTORA a dobro znas da je TERMOLABILAN

Link to comment
Share on other sites

Mozes li malo da pojasnis? Kakvo je to Kukuruzno mleko?

Isto ko i gold treasure od sbs, samo jeftinija varijanta negde sam stavljao vec slike ovde na forumu, imas od big carpa i vde, mleko secerca u sustini nista specialno a boila se lepo polako rastapa super stvar, neidu jaja i nema kuvanja nego se stim mesa mix 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...