Jump to content

Zig Rig


Recommended Posts

sudomil natopis u krpicu ili sundjer,provuces najlon pra puta i resis to o cemu pricas na fin i kulturan nacin  ;)

Nisam baš pristalica bacanja kućanske hemije u vodu. I da sam gazda nekog revira sigurno ne bih odobravao takav metod. Ja sam ipak čovek iz divljine i držaću se svog metoda. 

Link to comment
Share on other sites

Jutros je bila repriza,juce epizoda cari ribolova rtv 1 ,bilo je neko takmicenje na zig rig sistem,petostruki prvak Srbije je objasnjavao skoro sve u vezi toga i hranjena i svega. Probaj na youtube da nadjes sve je lepo covek objasnio.

ne verujem da su tako brzo izbacili na youtube ali ako neko nadje neka postavi....

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da ne moze predvez od obicnom najlona vec sam te pitao da li si probao da uporedis fluorocarbonski predvez i obican monofil? Prvo ja nikad ne bih stavio pop-up boilu na zig a pogotovo ne 16mm jer se kosi sa poentom zig rig pecanja. Mnogo je bolja montaza sa fluorocarbonom nego sa obicnim monofilom,provereno samo onaj mali pop-up foam do Carp sistema dize predvez od dva metra bez ikakvog plovaka ili vaser kugle!

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je kod ziga najbitnije pogoditi dubinu na kojoj je riba i mamac plasirati u oblak hrane a koji je mamac (boja i velicina) manje je bitno,jedna od najboljih boja je crna barem se meni tako pokazala. Ako se nista ne desava 20-30min menjas boju ili dubinu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...