Jump to content

Masina Do 80E


Recommended Posts

Potrebne su mi masine koje bih upario sa daiwa black widow 360 3lbs stapovima...pecam uglavnom na komercijalama, daljine mi nisu prioritet (kad sam na divljoj vodi razvlacim camcem)...imam neki uzi izbor pa molim iskusnije da pomognu pri odluci ili daju neki predlog za drugu masinu u slicnom cenovnom rangu.

 

-OKUMA Axeon V2 60FD Cena: 7 300.00 RSD

-TICA Scepter GF 9000 Cena: 6 300.00 RSD

-DAIWA CROSSCAST-S 5000 Cena: 6 990.00 RSD

-TICA Scepter GTX 9000 Cena: 6.690,00RSD

Link to comment
Share on other sites

Tu daiwu otpises odmah jer je sva nikakva. I brzo pocne da krči i vođica ume da se izguli, nežna je, tj skida joj se boja i lako se grebe, spor joj je dril. Te Tice svi hvale, ja jednom probao od drugara i nešto mi se nije dopala. Možda je i dobra, ali meni ne leži. E, sad, što se Okume tiče, za nju provereno znam da je dobra mašina. Nije preterano teška, brza je... Ja bih svakako poneo štap u radnju i stavio ticu i okumu, pa video šta mi se više dopada. Moj glas ide okumi. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Hahaha kako sam znao daces ti nesto odmah komentirati!Vidi Jane cudo dase kod tebe sve pokvari?Na tvom mestu bi stavio prst na celo i razmislio kako to dase bas meni uvek tako nesto desava sa priborom?Mene jos uvek sluzi stara masinica Cormoran Pro ELBAS 30 sa ugradjenim signalizatorom dan danas,a stara je sigurno oko 15 godina.Ove Black master 8pif 5000 masine koristim za spod i za markiranje spota bez ikakvih problema ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha kako sam znao daces ti nesto odmah komentirati!Vidi Jane cudo dase kod tebe sve pokvari?Na tvom mestu bi stavio prst na celo i razmislio kako to dase bas meni uvek tako nesto desava sa priborom?Mene jos uvek sluzi stara masinica Cormoran Pro ELBAS 30 sa ugradjenim signalizatorom dan danas,a stara je sigurno oko 15 godina.Ove Black master 8pif 5000 masine koristim za spod i za markiranje spota bez ikakvih problema ;)

Oni koji su pecali MK ligu a clanovi su ovde znaju sta se desilo.I trakker je bio nekad kvalitet pa sad nije.Ovaj cormoran sa onim sto imas ti pre 15 godina (a tu masinu sam imo josh 85 ima sa strane podesavac i crveno svetlo pozadi)nema nisto dopirno osim imena

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Jane ja neznam sta si ti podesavao sa strane na toj masinici :unknw:Ja se secam daje pocetkom 90-tih u Nemackoj izaslo na trziste a moze biti da je u Makedaoniji izasla u prodaju par godina ranije ;) Salu na stranu ove Cormoran Black Master 8pif 5000 su predobre za tu cenovnu klasu :a035:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...