Jump to content

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 4 months later...

imas od dosta proizvodjaca na dosta mesta..ja sam nutrin do sad koristio..al me nesto u zadnje vreme zaintresovao hutchinson-ov tecni GLM.. jel ima neko sa njim iskustva?

odlican.cak mislim da je i bolji nego nutrin. :ribica3:

Link to comment
Share on other sites

GLM Extract

http://zaslike.com/files/6vqboxrz8im2i9ppwt0.jpg

 

GLM – Green Lipped Mussel je potpuno prirodni (odmasceni) ekstrakt zelenousne skoljke sa Novog Zelanda u prahu.

Jedan od najboljih i neizostavni sastojak svakog dobrog mamca!

 

Prah sitne granulacije i izuzetnog mirisa koji skoro svakom mamcu podize atrakciju, a kako je prirodni sastojak, ogranicenja u doziranju nema vec to ovisi koliko smo spremni uloziti u svoj mamac.

Neka srednja mjera, ako racunamo i na ustedu, a da imamo efektivnost bi bila 20-60g po kilogramu miksa.

U svim vrstama mamaca je ovaj dodatak pridonosio poboljsanju, a u ribljim miksevima je nezamjenjiv.

Saran jednostavno nemoze odoljeti Masterbih Green Lipped Mussel ekstraktu.

Masterbih GLM je jako sitne granulacije i sa njim treba raditi polagano, kako vam se nebi rasprstio.

 

Doziranje:

Preporucena doza: Nema ogranicenja

Maksimalna doza: Nema ogranicenja

Masterbih GLM Extract 500gr – 13,80€

 

ovo mozes naci tu : www.totalcarp.rs

 

:hi:

Link to comment
Share on other sites

Ali doziranje nutrinog glm je deset puta manja doza nego ovog pa kad preracunas isto mu dodje ali imajte na umu da dodatke mixevima ako doziramo ovako po 50 -60 grama po kilogramu onda i povecavamo masu mixa
Link to comment
Share on other sites

Ali doziranje nutrinog glm je deset puta manja doza nego ovog pa kad preracunas isto mu dodje ali imajte na umu da dodatke mixevima ako doziramo ovako po 50 -60 grama po kilogramu onda i povecavamo masu mixa

Malo si se zajebo za taj Nutrin GLM,nista bolji nije,narocito u poslednje vreme, samo su oni mnogo bezobrazniji sa cenom.Doziranje je po volji i misljenju onog ko pravi boile,nema ogranicenja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa neznam neko je napisao nisam ja verovatno neko ko je koristio taj glm da secstavlja ili je stavljao 50-60 gr a ja koristim nutrin zavisno od vode od 5-10 gr i onda je racunica jasna. A o kvalitetu ne govorim jer taj master nisam probao.
Link to comment
Share on other sites

Nutrin 8-9 e 50 gr, a ovaj 14e 500 gr. Neko tu nas zajebava....

Uzmi samo da je cijena 50 gr Nutrinog GLM Extracta u Srbiji MANJA nego u Engleskoj ili bilo gdje drugo i onda se zapitaj kako to tako moze da bude?

 

Evo Ti primjer tu:

 

http://www.ebay.com/itm/Nutrabaits-Green-Lipped-Mussell-Natural-Extract-50g-bait-making-Carp-fishing-/150892110194

 

 

Ili nemoj gledati Nutrin GLM Extract, evo naprimjer u Hrvatskoj od CC Moore pogledaj cijene tu  http://topfishing.hr/proizvod/cc-moore/glm-extract/1028

 

Imas dole u opisu gdje stoji da se taj CC Moore-ov GLM Extract dozira u njihovoj boili kodnog naziva Odyssey XXX u procentima od 10% sto je nekih 100 gr.

 

Obrati paznju na cijenu od 250 gr

 

 

 

Ali doziranje nutrinog glm je deset puta manja doza nego ovog pa kad preracunas isto mu dodje ali imajte na umu da dodatke mixevima ako doziramo ovako po 50 -60 grama po kilogramu onda i povecavamo masu mixa

Gdje je 10 puta manje doziranje Ganicu?

 

Nutrin GLM Extract ima minimalno doziranje od 2 gr na 500 gr mixa odnosno 4 gr na 1 kg.  Masterbih minimalno doziranje je oko 20 gr na 1 kg mixa.

Gdje je tu 10 x?

 

Pogrijesio si u ovom slucaju za pola. Dodje Ti oko 5 puta manje a nikako 10.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo si se zajebo za taj Nutrin GLM,nista bolji nije,narocito u poslednje vreme, samo su oni mnogo bezobrazniji sa cenom.Doziranje je po volji i misljenju onog ko pravi boile,nema ogranicenja.

Ljudi kod vas u Srbiji je Nutrabaitsov GLM Extract 7 eura (830 dinara) a u Engleskoj je taj isti proizvod 10,5 eura!

 

Jel neko mozda vidi neku razliku tu? 

 

Kako u Engleskoj da bude skuplji a kod vas jeftiniji i to sa sve carinom i porezima placenim na njeg?

 

Ko je tu lud?

 

 

Link to comment
Share on other sites

A da pa evo sad sam video u postu masterbiha je napisao da je doza 20-60 gr i ako je gornja granica 60 kako je napisao onda za 14 e ti imas za 9 kg mix po gornjoj granici a kod nutre za 7 e imas za 5 kg mixa . Sto iznosi za 14 e imas za 10 kg mix i uvek cu prednost dati nutri i solaru. Bez vredjanja ali ja sam samo iskren i ovo je moj stav sa kojim nemora niko da se slozi ali to je moje misljenje i iznosim ga.molim lepo
Link to comment
Share on other sites

A da pa evo sad sam video u postu yo yoa je napisao da je doza 20-60 gr i ako je gornja granica 60 kako je napisao onda za 14 e ti imas za 9 kg mix po gornjoj granici a kod nutre za 7 e imas za 5 kg mixa . Sto iznosi za 14 e imas za 10 kg mix i uvek cu prednost dati nutri i solaru. Bez vredjanja ali ja sam samo iskren i ovo je moj stav sa kojim nemora niko da se slozi ali to je moje misljenje i iznosim ga.molim lepo

 

Niko ti kolega nije ni rekao da vrijedjas. Samo raspravljamo .... svako ima svoje misljenje i naravno da sa svojim parama kupuje sta ga je volja. To niko nikome ne moze da uzme za zlo.

 

Gornje granice nema! Gornju granicu odredjuje dzep starac moj.... :)

 

 

Kad si vec kod Nutre, njihova zapazanja su da im je mjera od 12 gr na kilogram mixa bila izuzetno efektivna. 

 

 

Cini mi se da ta recenica se nalazi i na samoj bocici tog proizvoda.

 

A evo to mozes naci i ovdje :

 

http://www.rgbaits.co.uk/index.php?route=product/product&path=98_114_101&product_id=188 

 

:hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko ti kolega nije ni rekao da vrijedjas. Samo raspravljamo .... svako ima svoje misljenje i naravno da sa svojim parama kupuje sta ga je volja. To niko nikome ne moze da uzme za zlo.

Gornje granice nema! Gornju granicu odredjuje dzep starac moj.... :)

Kad si vec kod Nutre, njihova zapazanja su da im je mjera od 12 gr na kilogram mixa bila izuzetno efektivna.

Cini mi se da ta recenica se nalazi i na samoj bocici tog proizvoda.

A evo to mozes naci i ovdje :http://www.rgbaits.co.uk/index.php?route=product/product&path=98_114_101&product_id=188 :hi:

kazem da se ne uvredi i ne nadje neko pa krene tema u off jer svako ima svoje misljenjevi ne slaze se i krene nizbrdo a vidim da se odma ljudi primaju pa zato i kazem bez uvrede.i to sto oni napisu ja se pridrzavam pa cak i umanjim malo. Opet to je moj stav i misljenje
Link to comment
Share on other sites

50 gr nutrinog glm-a u kilogramu mixa ima sigurno bolji efekat od tih 12 jebenih grama o kojima oni kenjaju,lepo si napisao da dubina dzepa odredjuje procenat glm-a u mixu.

jesi probao al ozbiljno pitam sa tom kolicinom pa iznosis zapazanje ili predpostavljas? Jer ima dosta ovde ljudi koji bi nabili celo pakovanje u 1kg mixa i ako nemaju toliki dzep . U to sam siguran .
Link to comment
Share on other sites

nutra preporucuje al samo za boile za mamce a ne za hranenje,sto se tice kolicine jedino na komercijale,na divljoj vodi tesko sa toliko glm-cast izuzetcima

 

ja to odavno nekoristim i odlicno mi rade mixevi i bez njega

 

zadnji engleski dao sam rottu koji je reko da nema veze sa ovim sto se ovde kupuje,ni boja ni ukus ni miris

 

nutrina koncentracija je jedna jedina,sve je ostalo mnooogo dalje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...