Jump to content

Kako Baciti Sto Dalje Sa Obicnim Stapovima


Recommended Posts

Mislim da ce morati da podmiti clanove komisije za prijem... 

ne kaze se dzabe da se lakse i bolje razmislja masne brade i krvavih ociju.... 

Jbte, Mita I Korupcija su svugde prisutni?!

 

E ljudi,bez zajebancije,koliko tamo zaista ima metara? Vlado i Nebojsa budite ozbiljni :-D

Ja nikad ozbiljniji bio nisam!

A Vlada, za njega si u pravu...

Vrlo je neozbiljan!!!

I meni je to pocelo da smeta...  :unknw:

 

Sto se daljine "Sajle na Miki" tice, to ce valjda ovi "sajlasi" najbolje znati?

Pretpostavljam u metar! ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, sad si ti dosao tamo i prebacio sajlu. Ne ide to tako.

 

Mora da dodjes da ne mozes da dobacis do sajle, uclanis se na sve domace strane forume, posle iscitavanja 2 hiljade strana i potrosenih 5 hiljada radnih sati na zavrsavanje saranskog fakulteta onlibe shvatis koju opremu treba da kupis, onda jedes leba i parizera 2 godine, onda kupis stapove i masine i svu pratecu opremu, kupis 50 kg raznih boila i jos 50 kg zamesis sam, prsnes jedno 2.500 evra na sve to, E ONDA dodjes na Miku i smeskas se u svojoj delux stolici jer ostatak jezera gleda nadrkane stapove i tebe koji prebacuje sajlu bez da zapinje ko seljak ... i nista ne upecas taj dan, ali zato sajlu prebacis ko iz sale.

 

Ne moze drugacije, stoga te molim ne siri neistine , kao bio ti prebacio sajlu....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Je....te, pa ta sajla na Miki ozbiljna stvar.....

A ja jos ono kao trpam....

 

Povlacim se, a vi se merite

Hvala Bogu pa na Pelagicevu nema sajle, kako bi se tek mi kurcili ko ce do sajle i nazad, a Biseru? hahahahaha

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

izgleda da je jako bitan podatak za stap da li baca do sajle ili ne,pa sam hteo da zamolim clanove ovoga foruma da pokrenemo peticiju i pisemo dopis proizvodjacima stapova da ubuduce u svoje specifikacije pored duzine i tezine bacanja upisu i da li stapovi imaju domet do "sajle na Miki" 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na fs se peca da bi se dok vadis ribu sto bi jedan drug reko "kad vadim ribu na fs pune mi se j...a" . A za famoznu sajlu na 6tici i sedmici uzmes motke i ide i sa pva . A ima ljudi koji osim na te dve pozicije idu i sa mandarinama na tu sajlu.
Link to comment
Share on other sites

izgleda da je jako bitan podatak za stap da li baca do sajle ili ne,pa sam hteo da zamolim clanove ovoga foruma da pokrenemo peticiju i pisemo dopis proizvodjacima stapova da ubuduce u svoje specifikacije pored duzine i tezine bacanja upisu i da li stapovi imaju domet do "sajle na Miki"

 

pa sajla je sajla nemoj tako
Link to comment
Share on other sites

izgleda da je jako bitan podatak za stap da li baca do sajle ili ne,pa sam hteo da zamolim clanove ovoga foruma da pokrenemo peticiju i pisemo dopis proizvodjacima stapova da ubuduce u svoje specifikacije pored duzine i tezine bacanja upisu i da li stapovi imaju domet do "sajle na Miki"

Jeste pa da u laboratorijskim uslovima dostignu tu metrazu a u praksi da ne moze ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj ko nikad nije bio na Miki i cita po forumu o dalj inama i sajli pomislice ko zna sta :-D

Moje drustvo i ja smo jednom otisli i spremili se kao u rat,nas trojica smo otresli ama bas sva olova sto smo imali na ono granje i taj kanap,najlon 037 je spadao sa klipa pa svako malo kidaj .....doduse stapovi su nam iz 2001. godine pa mozda zato :-D

Link to comment
Share on other sites

aaaauuuuu limare kakvi su ti to drugovi kad te nisu sprecili da nekidas ako za boga znaju ....moj savet ti je 0,47 i 70g olova neki stap od 2.5lb i mala masinica na koju staje oko 100m tako da se slobodno opustis prilikom bacanja ....lud si stvarno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj ko nikad nije bio na Miki i cita po forumu o dalj inama i sajli pomislice ko zna sta :-D

Moje drustvo i ja smo jednom otisli i spremili se kao u rat,nas trojica smo otresli ama bas sva olova sto smo imali na ono granje i taj kanap,najlon 037 je spadao sa klipa pa svako malo kidaj .....doduse stapovi su nam iz 2001. godine pa mozda zato :-D

na 0,37 nisi mogao do sajle,nemoj da se foliras!!!! (mozda na 1,2) a lepo pisemo svi jos sa pva!!! i kakve tu veze ima fs??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...