Jump to content

Nova Fox Mashina


Recommended Posts

po meni kako je jedan drug reko hibrid shimana i daiwe :),a pomalo i penna
cena oko 170 funti a koliko ce biti u prodavnici josh se nezna.Imam samo ono sto je izashlo u novine

http://img.pecheur.com/reel-fox-fx-11-z-934-93458.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ima da se kupe u novoj ranji skoro otvorenoj u naselju Stepa Stepanovic u Beogradu. Na ulasku u radnju cim otvoris vrata gledas pravo na policu sa foxovim artiklima koja je naravno zakljucana. Mislim da kosta oko 20000din par hiljada gore dole.... I fenomenalno izgleda

Link to comment
Share on other sites

Ima da se kupe u novoj ranji skoro otvorenoj u naselju Stepa Stepanovic u Beogradu. Na ulasku u radnju cim otvoris vrata gledas pravo na policu sa foxovim artiklima koja je naravno zakljucana. Mislim da kosta oko 20000din par hiljada gore dole.... I fenomenalno izgleda

Hvala bojane 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam...verovatno kada ih viseljudi bude koristilo i hvalilo mozda budem razmislja drugacije....ipak ove dve sto sam pomenuo su godinama pouzdane i niko nema zamerku, a i kada se pojave na oglasima odu brzo....

 

Fox izgleda extra nema sta da se zameri, jedino kazem posle nekog vremena koriscenja da li ce utisak ostati kao prvi....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Kupio sam te role u SLO prije godinu i pol i mogu reći da sam bio oduševljen. Nisu s cijenom nabrijane kao neke role u tom rangu. Rolama nisam uspio naći niti jednu manu. Dosta lagana rola, vrlo čvrsta, besprijekorno namata najlon, jako fina i precizna kočnica, visoka špula (visina kao i Basia), dva klipa na špuli, dvije alu špule (kod većine proizvođača ne dobiješ drugu špulu), nema niti 1mm lufta, za razliku od mnogih. Kada sam kupovao te role, smatrao sam da Fox ne izbacuje na tržište škart robu, jer imam dosta njihovog pribora i sve im je bez mane.

Prije 10 dana sam ih prodao, samo iz razloga što sam kupio Shimano Aero Tehnium (te role su mi bile tiha patnja, pa zato).

Bez obzira što sam ih prodao, toplo bi ih preporučio svima.

 

Ako još nekoga nešto zanima, slobodno pitajte! :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...