Jump to content

Nova Fox Mashina


Recommended Posts

Fx11 slaze bolesno dobro, ima duzu spulnu a samim tim obecava dalek izbacaj sa adekvatnim stapom. Cini mi se da se dril ne cuje toliko jasno kao kod ultegre. To sam zapazio kod Nikole koji peca na njih(ako gresim neka me ispravi). Lepa na oko, jos ako je stap crn bombona.
Link to comment
Share on other sites

i

 

Baća limara nemoj da uzimaš za ozbiljno... Jeste dobar lik al je zaljubljen u foksa.. Ima i gaće od foksa da kupuje još malo... On beži od shimana ko djavo od krsta... Niko ne kaže da te fox ne valjaju ali to je pozeraj... Ultegra je ultegra ko što sremac kaže provereno i kraj priče..

Kao nas drugar dobices na poklon kozne tange Fox...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam slicne takvima,malo vece. U pitanju su 12000 fx,sa klasicnim bait runerom.Ove su jos bolje i vece, pa i lepse izgledaju ,po meni. Spulna je kao na Basiama.Probao sam ih ,odlicno rade i slaganje najlona i dril, pa i sve ostalo. Masinice za preporuku.

Link to comment
Share on other sites

imam slicne takvima,malo vece. U pitanju su 12000 fx,sa klasicnim bait runerom.Ove su jos bolje i vece, pa i lepse izgledaju ,po meni. Spulna je kao na Basiama.Probao sam ih ,odlicno rade i slaganje najlona i dril, pa i sve ostalo. Masinice za preporuku.

 Ma vrede one i više samo  narod nezna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Shimano Ultegra XSC 10000 koja mi je baš zapala za oko....ali...

Posle ovog videa ću dobro da razmislim o kupovini...i sličnih videa...

 

Da'l je moguce da su plastikence gurnuli u masinu?   :shok:

Mada bilo bi mi logicno da su i levi i desni lezaj (gde ulazi osovina rucice) stavili plasticne.........ovako mi malo sumljivo da je jedan plastikenac a drugi NE !?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj na videu je samo jos jedan pametolog u nizu.

Prepun ih je internet, za njih nikad nista nije dovoljno dobro i u sve se moraju petljati.

A ustvari su obicni debili.

Link to comment
Share on other sites

Takvih videa na youtube ima i za Basia, i za Aero Technium i za Iphone 6 i za Samsung S6 i za Bentley Continental i za BMW X6... glupi ljudi sa previse slobodnog vremena. Imam ultegru xsc od septembra. Imao sam tu srecu da sam vec izvadio nekoliko krupnih riba na nju. Masina radi kao sat. Mnogo mi je drago da sam je kupio i kao dugogodisnji korisnik ultegri mogu da kazem da je sigurno najbolja koja je do sada napravljena. Modeli stari popuz xt, xsa, xta... su mozda bili za nijansu jaci. Ali kod novog modela je postignut savrsen balans izmedju, snage, lakoce, izgleda, performansi. Ko prati malo na youtube i vimeo filmove o saranskom ribolovu moze da primeti da jako mnogo ljudi koristi ove masine kao i model xtc ili ci4. nemoguce da celom svetu valjaju samo Srbinu nisu dobre. Ne vadimo na njih bikove nego sarane. Nece nista da pukne ili se iskrivi ili tako nesto. To je ipak Shimano, najppznatiji i najbolji proizvodjac masinica za ribolov uopste. Zar stvarno neko misli da bi oni dozvolioi sebi da upropaste svoju najprodavaniju seriju masina i naprave plastikanera kojem se krivi osovina i sta ti ja znam. Jeste da je tema nova fox masina ali mislim da fox mora jos puno spanaca da jede dok ne napravi nesto sto moze da parira bilo kojoj shimano masini
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ja sada uzeo FX11. nisam imo vremena osim jednog ribolova pa da ocjenim koliko i kako su dobre.Uzo ih polovne za veoma jeftinu cenu za koju nisam mogo da uzmem nesto od shimana sto valja.

Za mene jedino valja stari shimano.

 

Prvicno-Veoma je slicna daiwi entohu i po tezini i liku a i kako namata,medjutim radu slow oscilacije namata mnooogo bolje tako da i pri zabacaju puno dalje ide,Kocnica uredna i jaka medjutim nije QD kako se pise.Nije QD na koji sam ja naviko kad sam imo basije i entohe.

Sve u svemu-kvalitetno odradjena masina (nije jeftina plastika poput daiwinih novih masina) nema plasticne lezaje i mota veoma brzo-pise 95 sm al koliko sam ja pokusao da izbrojim 98,sada sve zavisi manje najlona-vise najlona na spulni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...