Jump to content

Pukka Mix Od D.t


davidgrujic

Recommended Posts

nisam ga koristio,ali koliko sam pratio to je jedan univerzalan riblji mix koji ide sa gotovo svim kombinacijama:voce,riba,krem ili kombinacija istih.....masti na volju.

Imam u planu da ga koristim na divljim vodama

Link to comment
Share on other sites

nisam ga koristio,ali koliko sam pratio to je jedan univerzalan riblji mix koji ide sa gotovo svim kombinacijama:voce,riba,krem ili kombinacija istih.....masti na volju.

Imam u planu da ga koristim na divljim vodama

preterano jak mix

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Negde sam pocitao za pukka mix ako je iz Engleske onda je ok, ali ovaj iz Madjarske je nebo i zemlja . ???

I opet se sad sprovodi prica. Ako je iz Madjarske ili bla bla onda ne valja.

Ne valja malo sutra. Od koga si ti to cuo, a taj koji ti je to rekao molio bi da napise razliku u sastavu celog mixa?!

Ne razumem sto se ljudi opterecuju glupostima..

 

Link to comment
Share on other sites

i dalje me bune dve kante sa pukka mixom jedna je Engleska a druga je ova sto prodaju u Autosportu etikete su ocigledno razlicite , samo imam problem ne znam kako se kace ovde slike .To je ono sto me buni , a drugo je cena koja je ovde kod nas jeftinija nego u maticnoj kuci ????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i dalje me bune dve kante sa pukka mixom jedna je Engleska a druga je ova sto prodaju u Autosportu etikete su ocigledno razlicite , samo imam problem ne znam kako se kace ovde slike .To je ono sto me buni , a drugo je cena koja je ovde kod nas jeftinija nego u maticnoj kuci ????

A kakve veze ima pukka mix kupljen u Autosportu sa pukka mixom iz madjarske?,ti rece da je bolji iz engleske nego iz madjarske a to ti isto sigurno taj iz madjarske ti je 100% iz engleske, za ovaj neznam sto kod nas dodje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...