Jump to content

Šator Vecih Dimenzija


Dr.Milan

Recommended Posts

Planiram da kupim šator vecih dimenzija pa mi je zapao za oko fox royal xxl.Od sledece sezone i zena hoce samnom na pecanje pa mi je potreban i veci šator a i dobio sam od nje odobrenje :) jer se i njoj svidja.Interesuje me da li neko koristi ovaj šator i kakvi su utisci,a moze i neka preporuka za neki drugi sličnih dimenzija?Cena šatora je oko 400 e a skin je dodatnih 150.

Link to comment
Share on other sites

ehmans xl dome daleko bolji i veci.anaconda fortress isto

FOX Royal XXL je neznatno manji po duzini od satora Anaconda Fortress (pricam samo o satoru bez skina) a to je 30 cm ali je zato na drugoj strani siri za 20 cm.

 

Pri tome je Royal XXL visociji sator za 8 cm a to bi u prevodu znacilo 183 cm naspram 175 cm Fortress-a.

 

Royal ima jednu jako veliku prednost nad Fortressom a to je da ima velike komarnike na satoru pozadi sto Anaconda nema. Anaconda ima samo male otvore koji ljetos nisu dovoljni da bi se moglo po vrucini uci u njega i lezati u hladovini, cak naprotiv tome to je nedostatak dakle kod Fortressa.

 

Jedina prednost Anaconde trenutno jeste cijena gdje Fortress kosta u rasponu izmedju 280 - 315 eura dok njegov ajmo reci oponent u ovoj prici kosta 400 eura bez skina. Skin za Fortress se moze naci za 150 - 170 eura dok winterskin za Royal se moze naci u rasponu od oko 150 do 180 europljana.

 

Ja bi odabrao FOX Royal XXL ukoliko finasije nisu problem.

 

Ne pisem ovo i ne pravim poredjenje jer sam satore vidio samo onako na vodi, vec kao ponosni vlasnik Anaconda Fortress satora.  ;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam i QG,cini mi se da je manjih dimenzija od foxa i anakonde.Cena mi je malo veca.Za sada se jos dvoumim izmedju foxa i anakonde,najbitnija mi je visina i velicina da ne moram da se saginjem i grbavim.Sad me jedino muci sto kaze carp yo yo da anakonda nema velike otvore pozadi pa je malo toplo u njemu leti.Posto sam jos u fazi skupljanja para,a da ih ne potrosim na druge gluposti,mislio sam prvo da uzmem sator a naknadno skin.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Zanima me takodje fox royal xxl. Pošto nisam imao prilike da ga pogledam uživo, ne bih da se zalecem, i voleo bih ako je neko od vas imao iskustva sa ovim šatorom, da kaže koje su prednosti i koje mane ovog šatora. Unapred hvala.
Link to comment
Share on other sites

Zanima me takodje fox royal xxl. Pošto nisam imao prilike da ga pogledam uživo, ne bih da se zalecem, i voleo bih ako je neko od vas imao iskustva sa ovim šatorom, da kaže koje su prednosti i koje mane ovog šatora. Unapred hvala.

prednosti su sto je prostran i visok....a mane su mu ako ti to sve smeta....znaci njegova velicina....da sam znao za njega ne bi kupio prologica

Link to comment
Share on other sites

Zanima me takodje fox royal xxl. Pošto nisam imao prilike da ga pogledam uživo, ne bih da se zalecem, i voleo bih ako je neko od vas imao iskustva sa ovim šatorom, da kaže koje su prednosti i koje mane ovog šatora. Unapred hvala.

Evo ovo moze da ti pomogne sigurno + opisao sam par postova prije i uporedio njeg i Anacondu fortress pa sebi sklopi malo sliku u glavi.

 

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da StoleKI ima taj sator ako nisam pobrkao nesto :)

Ovo sam tek sad primetio... Znam da Stole ima foxov sator, ali nisam siguran koji.Moguće da je royal. Da sam znao da je royal, otišao jbih da vidim, pošto smo pecali novembarsko druženje na Peskari, ali bio je na drugoj strani, pa nisam primetio. U svakom slučaju moraću ga kontaktirati, da pogledam. Hvala na info :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...