Jump to content

Stapovi Do 200 Eura 3 Komada


Recommended Posts

Neželim nikome da prodam nešto što nevalja ja nisam takav čovek. Da nevalja blank ja   bih rekao problem je u blanku ili nečem drugom .  Sutra odeš do formaxa uzmeš štap u ruke  i protreseš ga i svićkaš pa ćeš videti   kakav je blank. Aj da nekvarimo više temu .Nije u redu prema osstalima   jer ovo što smo pisali ne pripada ovoj temi jer su ovi štapovi koje imam-prodajem 220 eura tako da  nije ni mesto da pišemo o njima. Ja se izvinjavam svima što sam u par navrate ofirao temu  nece se ponoviti

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi nije jasno sto toliko kritikujete formax. Ja sam tamo kupio i stapova (bilo je i tri za 200 eu - black widow 3.0 lbs 3.60 m ) i pribora od kad je otvorena radnja na N.BG. i nikad se nista nije slomilo,odlepoilo, ogulilo. Ako se racuna primama,kupovo sam je cesto u formaxu i cesto se desavalo da ne upecam nista (ko zna sta pijani kinez trpa :sorry:  ). Verovatno neki nisu imali srece.

I mercedes se pokvari a da nece nesto dosta jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi nije jasno sto toliko kritikujete formax. Ja sam tamo kupio i stapova (bilo je i tri za 200 eu - black widow 3.0 lbs 3.60 m ) i pribora od kad je otvorena radnja na N.BG. i nikad se nista nije slomilo,odlepoilo, ogulilo. Ako se racuna primama,kupovo sam je cesto u formaxu i cesto se desavalo da ne upecam nista (ko zna sta pijani kinez trpa :sorry:  ). Verovatno neki nisu imali srece.

I mercedes se pokvari a da nece nesto dosta jeftinije.

Ja smatram da veceg sranja od black widow stapova iz fabrike u kini sa daiwinom nalepnicom nije izaslo, a mislim da ni nece u skorije vreme....

Link to comment
Share on other sites

Vidi nebojša   u svim serijama ima greške pucali su i free spiriti druže na sajmu   jel tako a ovi štapovi  su imali grešku u završnoj obradi pa su mi stoga dali nove i sada je sve ok .Ja nisam njih napljuvao nego sam  rekao da je pukao lak i karika se digla  e to je sav problem  što sam imao sa tim štapovima  e sada je druga priča što se i golim okom vidi razlika u  obradi je neuporediva  .Ja  sam rekao  i stojim iza toga da je ovaj štap milion puta bolji od sve i jednog daivinog štapa u formaksu .Jer na daivama mi je pucao blank   a na njemu nije  sa mojo karpom sam  bacao gde sa daivom wincast  ni pomislio nisam . Tako da sam pljuvao  ne štap nego firmu 

Link to comment
Share on other sites

formax je krs sto se tice blankova i masina generalno,moje iskustvo je da se moze naci na akcijama povoljne pratece opreme tipa torbi, i ostalog a sto se tice teme za 200 e tri stapa novo realno tesko neki kvalitet mozes naci,pre bih isao na polovno a tu imas izbora kvalitetnih stapova

Link to comment
Share on other sites

jedan drugar iz ns peca sa formax sherman 13 ftm 3,25 lbs, i prezadovoljan je, razbija sa njima na divljim vodama, cak sam i napisao u jednom postu da upredite taj stap sa centuri adv-1, pa ce vam sve biti jasno. ili nece. ja licno nebih kupio stap u prodavnici, u kojoj 

mi neko kaze da nemam garanciju na isti, prvo zakonski imate garanciju na svaki novi proizvod, a ukoliko nece da vam zamene ili izvrse popravku istog proizvoda pravac inspekcija.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja imam CC30 12ft 3,5lb stap vrhunski za te pare, baca gde hoces, jedina mana sto sam primetio je to sto mi se par puta  kod zabacaja nailon zamrsio oko prvog sprovodinaka, sad da li je to do mene ili zbog nailona ili zbog masinice...

Mojke ja imam i 12ft i 13ft pa mi se to nikad nije desilo.Moramo se naci na vodi da uporedimo sprovodnike....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram i ja da napisem koju. Vec par godina u nazad pazarim u formax radnjama pribor i stvarno sem jedne reklamacije na masinicu Daiwa croscast X 5000 QD nisam imao nikakvih problema. Od stapova imam 3 X Mitchel ekstrem 302 cm za varalicarenja, sigurno pet godina i sve je OK. Saranske Formax legaci tele carp 3,60 3 lb  X 3 kom, sa masinicama "viva aestetic BR" u nazad 3 godine i sve je ok, a zamislite kupljeno u formaxu. Od prosle godine imam i stapove 3 x "Daiwa vindscast" 3,90 3,5 lb sa masinicama "Daiwa croscast X 5000 QD" i sem jedne reklamacije masinice koja je otklonjena u roku dva dana nije se nista drugo desilo. Aaaaa da, umalo da zaboravim... Pre sigurno 8 god. sam u formax radnji kupio masinice "Tica 4550" x 4 kom.  i evo do sada jos uvek rade. Ne tvrdim da drugi nisu imali problema sa kupovinom robe u tim radnjama, nego samo iznosim moje iskustvo. Sve zavisi na cega covek naleti, dal' u formaxu dal' u nekoj drugoj radnji sa drugim nazivom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...