Jump to content

Pop Up Mix


milancheshow

Recommended Posts

Pravio sam ja od Solara,mislim da se zove DayGlo pop up mix,imas fluo zuti i fluo crveni,ispadne jarko roze :-D

traje koliko hoces,isto kad kupis kutijicu s tim sto su moje boile ispadale glatke u odnosu na fabricke koje su porozne,pripremao u jedno jaje s dodatkom nekog ulja koje bude u kesi miksa,kuglice kuvao u mikrotalasnoj.......-ja se nisam proslavio s ulovima al drugar samo na to pecao :-D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zvuci mi poznato... pitanje da li se taj mix jos proizvodi i da li moze da se nadje...

vazno mi je da ne moram i njih da rolam pre svakog pecanja...
...najvise me zanima kako sitniji promeri boila trpe heklicu?

...i postoji li drugi nacin pripreme osim u mikrotalasnoj?

 

hvala  :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam na serpi stavio sito za razbijanje hrane i tako sam na pari kuvao po tri minuta, samo sam imao problrm kada sam hteo da pohranim sarana, sva su mi boila isplivala, napravio sam 5 kg pop up.

Da ne si utnuo mix? ili si dodao soda bikarbona.. ili prasak za pecivo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

u bilo koji mix ako staviš 20% rendane plute dobićeš pop up boile. Tako pravim već godinama i najbolje se pokazalo. Znači skroz isti mix i ista hemija ko za obični + 20% plute

Na tu foru moj drugar pravi  tuti fruti pop  -up  i druge  a ima fora i sa stirodurom da se naredna  i rola Svašta nešto može  da se kombinuje za pop-up

Link to comment
Share on other sites

Moi pop up

(HOT Acid)

 

200g sodium casein

200g soja isolat

200g eggalbumin

50g fino rendana plut

100g srimp brasna

30g fructosa c.

To je moj mix

 

Na tri belanca od jaja

2mil tabasco

0, 5 mil Hexonic Acid

1-2 mil Nutra.Cajuser sorta po volji

Boja po volji

 

Pop up shot posle 2 nedelje susenja

5mil liquid betain

5mil glycerin

2 kapi Hexonic Acid

0, 5mil cajuser

O.5mil tabasco

 

I naravno dobra dosa Luck:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Martine i ja bi voleo da znam sta sam uradio, ali to ce za mene jedno vreme ostati tajn jer sam ja novi u svemu vome.

Da si bio samnom na camcu da vidis izraz mog lica kada sam na spodu bacao boile a pni kao ludi izlazili na povrsini.

Link to comment
Share on other sites

Martine i ja bi voleo da znam sta sam uradio, ali to ce za mene jedno vreme ostati tajn jer sam ja novi u svemu vome.

Da si bio samnom na camcu da vidis izraz mog lica kada sam na spodu bacao boile a pni kao ludi izlazili na povrsini.

 

a boili su bili mekani ili?? mozda kako sungjerac? tekstura??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...