Jump to content

Okuma Long Bow Lb650


Recommended Posts

imam 3 komada vec 7-8 godina.rade perfektno,a prosle su mnoge testove,s obzirom da sam pored sarana pecao i soma sa njima.imaju i rezervnu spulnu.masina je jaka i pouzdana.za te pare koliko kosta bolju neces naci,veruj mi.

Link to comment
Share on other sites

kad malo bolje razmislim, te masine ne valjaju nista... bolje kupi shimano aerotechnium... jedino tom masinom mozes da izvadis ribu, posebno na Adi Safari...

hahah ma potpuno si u pravu krs od masine zato sto ne kosta vise od 300e po komadu :D nedaj Boze da odes na komercijalu sa njom da te neko vidi :p

 

moze neko da mi kaze nesto o ovim masinicama. kako su se pokazale?

aahhaha salim se masina je super ko zna da baci ide daleko ne nesto preterano al ide :D ali zato jaka ko crna zemlja i bajt odlican :D

Link to comment
Share on other sites

OKUMA carp distance integrator 60...

 

Tek sam uzeo jednu i to polovnu i kompletiracu jos 2 do sezone...meni se cini dobra masina, axeon je skoro ista osim sto ima koji lager manje i nema bait spulnu....do sada nisam cuo neke zalbe na okumu....

 

 

OKUMA KUPILA DAIWU.... :crazy:  :yahoo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

moze neko da mi kaze nesto o ovim masinicama. kako su se pokazale?

 

Prve saranske masinice koje sam nabavio pre 8-9 godina bile su bas ove okume. Pecao sam iskljucivo na divljim vodama i nikada ni jedan problem sa njima nisam imao. Pored sarana, izvukle su i par somcica od kojih je najveci imao 56 kg. Zavrsile su kod drugara koji jos uvek sa njima peca. Dakle, svaka preporuka za ove masinice.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Imam ih vec dugi niz godina i iskljucivo na Savi pecano sa njima.Rec je o kompletu od tri komada od kojih na jednoj imam problem da bait moram da proverim da li reaguje.Posle posete jednom renomiranom majstoru ispod mosta i dalje sam imao problem ali ga resih kupovinom nove ove godine ali iz nove serije.Razlika u nepovratom lezaju koje stara serija nije imala.Za novac koji je dat za njih vise nego dobra investicija!I da se nadovezem i odgovorim Ricb-i:bilo ih je u Carpologiji pa vidi.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Imao tri 65-ice neverovatan kvalitet za te pare!

Robusna jaka,lepo slaze najlon i baitrunner savriseno radi!

Citao po vorumima ljudi je koriste i za teska pecanja 7-8 godina i nigde nisam procitao da se nekom pokvarila!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...