Jump to content

Maradik Sevlerenac


prdaaa

Recommended Posts

Pecao sam u avgustu bilo je 37 (slovima:trideset sedam ) ekipa i neka je pola sarandzija i ja sam bio otvarac imao 24 izvadjena sarana i 6 otpadanja momci u sredini su njih dvoica imali 25 i to sto ti pricas nema veze.ako si slusao nocu sami sarani prave toliku buku da im raketa izgleda ko omanji komarac.problem je sto ste vecina pecali ko na backon jarku na 46 metara

A mos ti da se druzis svaki vikend i hranis iz camca al ako ima pehar onda......pa i ti nisi dao na tvom takmicenju pva tubu samo traka konac pracka kobra! Zasto?

MOje druzenje takmicenje je bilo sasvim drugacijeg karaktera.singl boil kup.

Moguce je  da ja ne znam da pecam ali vise od pola ekipa je proslo kako?

Sto se ne proba sledeci put sa camcem pa da vidimo kako ce biti u generalnom i kako ce riba pecati.Svako ima svoj zakljucak.moj sam  javno i napisao.

Vidimo se i sledece godine i nije bitno koji je plasman,bitno je druzenje i lep provod.Ja licno nikada nisam imao problem sa pecanjem.

Samo neka ovo predje u tradiciju i nece biti problema.

Link to comment
Share on other sites

danas sam video slike koje mi je pokazao milan mladjan sa saranima i amurom  koji su taj dan uhvaceni u izlovu. slike ce biti postavljene cim izadju u ribolovnom magazinu pre toga ne znaci za koji dan ..

od svega vidjenog meni se najvise svideo jedan torpedo ( veliki amur ) i jedan debeli stiglja kako od miloste zovemo vrstu sarana sa grbom .bilo i golaca ...slike su korektne i veoma retke za nase vode ....

Link to comment
Share on other sites

Tebe sam pito pa sad prenosim ovim ljudima.a i dosta citam po forumima . Samo kad ti sve znas koji si ove godine dva puta bio .ma mogu ja i tebi da objasnim neke stvari al nemogu da ih razumem mesto tebe....i mogosi danas zatvoriti gepek da ti neko ne ukrade pp aparat
Link to comment
Share on other sites

Molim vas,ovaj debeli sremac je nerelevantan za diskusije na forumu.Mora da ima mnogo ne prespavanih noci zbog jednog divnog andjela kojeg  je skoro dobio.Kakve veze ima moj auto i otvorena vrata za diskusiju o maradiku. Iskljucite ga, a i njegovog kuma ne bi bilo lose da iskljucite inace ode mast u propast ovde :-)))

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

ove godine sam 2 puta bio na jezeru i oba puta nista,dozvola je preskupa i verovatno vise na ovo jezero ici necu,vidim da one babuske sto je nekada bilo nema,sad se javlja samo neka sitna deverika i  po neka babuska,sarana nisam pecao.

Edited by krcaklen
Link to comment
Share on other sites

jezero je dublje u odnosu na ostala u okruzenju kasnije krece da peca  a i mrest traje duze tako da od juna ce biti opet pravo pecanje ne sekiraj se .babuska je tu u plicaku samo da se izljubi malo i onda ce da jede

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...