Jump to content

exYUcarp druzenje


Recommended Posts

Obzirom da je vecina vas odlucila da se druzimo, do druzenja ce naravno doci.

Termin odrzavanja druzenja je po svemu sudeci 1,2,3.04.2011 jer su kasniji termini uglavnom rezervisani raznim kupovima.

 

Pre nego sto sami donesemo odluku o izboru vode na kojoj ce se druzenje odrzati pozivamo sve vas da date konkretne predloge i ponude za vodu koji treba da sadrze

 

Cena

Da li je voda slobodna u trazenom terminu

Minimalan kapacitet vode 20 ekipa ili duzina staze najmanje 400m

Riblji fond

Prilaz kolima

Lokacija

 

Probajte da predlazete konkretne vode na kojima postoji mogucnost organizacije druzenja. Molimo vas da ne predlazete imaginarne vode po principu neostvarljivih zelja.

Link to comment
Share on other sites

cena skromna nije takmicenje

riblji fond -meni sve isto bacicu shtapove i druzim se

shto se tice vode po meni jedna strana za min.20 ekipa tako da odpada dosta jezera.Savsko,Conoplja,Pavlovci

samo mnogo bre hladno 1 aprila

Link to comment
Share on other sites

Conoplja :yahoo: (sad ce brat Sone da dobije ospice) 600m staze,prilaz kolima, riblji fond ohoho, moze da stane 20 ekipa a i zakup jezera neverujem da ce biti veliki!

 

Necu bre i ja sam za Chonoplju :drinks:

Link to comment
Share on other sites

CONOPLJA JE NAJREALNIJE I NAJEFTINIJE RESENJE

MOZDA SAMO POCETAK APRILA NIJE NAJBOLJI TERMIN ZBOG VREMENA DA NEKA HLADNOCA NE POKVARI DOZIVLJAJ

MAJ JE PO MENI NAJLEPSI MESEC ZA TAKVE SKUPOVE

Ne znamo da li je najjeftinije,mozda neko da vodu za dz u cilju promocije jezera! 8)

Link to comment
Share on other sites

Conoplja je za 1.maj veliko izletiste lokalnog sveta,koji rostilja,pusta muziku,dovodi sitnu decu koja trce oko rod podova,pa moze neki i da bude oboren. . .Treba i to uzeti u obzir,iako je voda vrhunska u svakom pogledu.
Link to comment
Share on other sites

PAVLOVCI

1. trenutno najbolja voda u Srbiji (porede ga sa Saruleshti),

2. riblji fond je strahovito bogat sa saranom, amurom, somom, smudjem i belom ribom (nema regana),

3. staza je ogromna moze stati neograniceni broj ekipa (nas forum je veoma posecen i verujem da ako se napravi druzenje bice barem 40 prijava ekipa),

4. kapitalni sarani (ne zna se koliki plivanju u toj vodi i koliko ga ima. Najveci :saran: je ulovljen pre 12 godina sa kilazom 27.500 kg, a tek koliko ima 20+, samo prosle godine je za dva takmicenja ulovljeno 5-6 riba preko 20 kg),

5. ako je gazda jezera Vulin dozvolio prosle godine odrzavanje 2 takmicenja da bi pomogao ribolovackom drustvu "Saran" Ruma ne vidim razlog da i nama ne dozvoli durzenje u maju ili junu, a ne 1. aprila kada je stvarno hladno i smatram da se mnoge ekipe nece odazvati na to druzenje zbog vremenskih uslova....

Toliko od mene, nadam se da ce ljudi iz Rume napisati jos vise i lepse o ovom prelepom jezeru koje se nalazi na obroncima Fruske gore.

Spreman sam sa jos par ljudi da odem do Vulina cisto da se informisemo da li postoji mogucnost da dobijemo jezero na koriscenje.

Voleo bih da cujem vase komentare na ovu moju ideju.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na predlogu moje misljenje je da bi to bio pravi dozivljaj za sve nas i da bi ogroman broj forumasa uzeo ucesce.PAVLOVCI su vise nego idealna voda da ne kazem savrsena,licno mi je velika zelja da pecam na toj vodi a verovatno i mnogima i iz EXYU koji bi verovatno se mnogo vise odazvali takvom dogadjaju nego APRIL-MIKA ALAS
Link to comment
Share on other sites

PAVLOVCI

1. trenutno najbolja voda u Srbiji (porede ga sa Saruleshti),

2. riblji fond je strahovito bogat sa saranom, amurom, somom, smudjem i belom ribom (nema regana),

3. staza je ogromna moze stati neograniceni broj ekipa (nas forum je veoma posecen i verujem da ako se napravi druzenje bice barem 40 prijava ekipa),

4. kapitalni sarani (ne zna se koliki plivanju u toj vodi i koliko ga ima. Najveci :saran: je ulovljen pre 12 godina sa kilazom 27.500 kg, a tek koliko ima 20+, samo prosle godine je za dva takmicenja ulovljeno 5-6 riba preko 20 kg),

5. ako je gazda jezera Vulin dozvolio prosle godine odrzavanje 2 takmicenja da bi pomogao ribolovackom drustvu "Saran" Ruma ne vidim razlog da i nama ne dozvoli durzenje u maju ili junu, a ne 1. aprila kada je stvarno hladno i smatram da se mnoge ekipe nece odazvati na to druzenje zbog vremenskih uslova....

Toliko od mene, nadam se da ce ljudi iz Rume napisati jos vise i lepse o ovom prelepom jezeru koje se nalazi na obroncima Fruske gore.

Spreman sam sa jos par ljudi da odem do Vulina cisto da se informisemo da li postoji mogucnost da dobijemo jezero na koriscenje.

Voleo bih da cujem vase komentare na ovu moju ideju.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Zaboravio sam jos da kazem da se po Rumi prica da je Vulin ove godine odlucio da dozvoli pecanje :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se mnogi bune oko datuma odrzavanja druzenja pa evo MOG misljenja na tu temu.April je pocetak sezone,takmicenja jos nisu krenula( na forumu imamo jako puno takmicara),vecina ljudi je zeljna pecanja i druezenja posle dosadnih zimskih dana,zakup jezera je obicno manji zato sto nije pocela sezona (automatski je niza koatizacija).Slazem se da bi bilo toplije u Maju ali bi odziv ekipa bio mnogo manji bas zbog toga sto je sezona pocela pa mnogi imaju vec isplanirane kampanje,takmicari imaju gust raspored.....

Verujem da su mnogi od vas pecali na prolecnim otvaranjima jezera koja se obicno odrzavaju krajem Marta pocetkom Aprila (Peskara,Pelagicevo,Mika Alas.....)i odlicno se proveli. Tako da kome je do druzenja i zezanja nece mu smetati sto je to 1 April.

Vidimo se 1 Aprila! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se mnogi bune oko datuma odrzavanja druzenja pa evo MOG misljenja na tu temu.April je pocetak sezone,takmicenja jos nisu krenula( na forumu imamo jako puno takmicara),vecina ljudi je zeljna pecanja i druezenja posle dosadnih zimskih dana,zakup jezera je obicno manji zato sto nije pocela sezona (automatski je niza koatizacija).Slazem se da bi bilo toplije u Maju ali bi odziv ekipa bio mnogo manji bas zbog toga sto je sezona pocela pa mnogi imaju vec isplanirane kampanje,takmicari imaju gust raspored.....

Verujem da su mnogi od vas pecali na prolecnim otvaranjima jezera koja se obicno odrzavaju krajem Marta pocetkom Aprila (Peskara,Pelagicevo,Mika Alas.....)i odlicno se proveli. Tako da kome je do druzenja i zezanja nece mu smetati sto je to 1 April.

Vidimo se 1 Aprila! :drinks:

:drinks: :friends:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...