Jump to content

Spod Stap?


Recommended Posts

Zainteresovan sam za kupovinu spod stapa, okvirno cena do 6-7000din. Ja sam nasao ove modele i ne mogu da se odlucim: Royalty 3,60M 4 1/2-5LBS SPOD-6700 din, Prologic Spod 4.5 lbs 6400din, ili Maver Abyss Spod 5500din? Sta bi mi preporucili? Hvala

Link to comment
Share on other sites

koristim prologic spod vec tri god,mislim da je oznaka c1 nisam siguran,za te pare vrhunski stap! izbacio je tone hrane preziveo svasta i jos sluzi,postize zavidne daljine i sto je jako bitno mekan je i neumara ledja!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja imam prologic spod i onu veliju belu okuminu masinicu,i stap je mogu reci odlican. Nisam do sad bio u prilici da sam negde hteo da zabacim a da nije moglo da leti. Bacao sam i spomb i kordu i carp sistem rakete...  
ja nesto puno ne koristim spod stap,mozda svega par puta godisnje ali npr.na miki leti na svakom mestu do zice,na jos par mesta gde sam ga koristio uvek je leteo gde je trebalo...
 

Link to comment
Share on other sites

bolje skupi jos  20 e i kupi beatmaster mnogo bolji od navedenih bar to meni iz iskustva 

nov bestmaster je malo preko 100e pa jedino da kupi polovan jeste bolja solucija  i to dosta bolja ali 20 e preko samo ako hoce polovan.

Link to comment
Share on other sites

Licno koristim Anacondu 3,6 5lbs i bolji spod stap u zivotu nisam imao niti bacao sa boljim a probao sam mnoge marke...a nije ni skup oko 8500din :crazy:

Edited by rodja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci da je i jaci i tvrdji i deblji i tezi od ng-a i iskreno to je batina za tucu

bau bau da ti kazem ja sam pitao dali je jaci a vidim da odgovaras sa negodovanjem i verovatno poznajes ili si imao oba stapa pa iznosis misljenje ja sam imao samo jedanu batinu i neznam tu anakondu pa zato i pitam. ja sam imao batinu ng i zato i pitam i nista jace nisam imao od ng. sad koristim free spirita i bestmastera i po meni stap ako je batina neznaci da najvise moze da baci a i da gresim pa da moze da baci kojim slucajem vise ne treba mi motka i batina od koje bole ruke i ledja ja sa spiritom bacam spomba do 150 m i nemogu vise i netreba mi vise jer i mamce trebas plasirati na tu daljinu precizno i nije sve u daljinama . jedina razlika po meni je u lepom bacackom stapu i batini ili motki je sto ta batina moze vise tereta da ponese recimo krmacu moze vise da  baci a spomba neverujem . a promenio sam dosta spodova neki su mi i pucali a ja sa ovim mojim izbacijem bez zamaranja i 50 posto mi stap sam odradi tj. izbaci samkao kad rastegnes pracku pa ti ona odradi a sa motkama i nbatinama moras sve ti da odradis i da ti puca kicma. neznam dali si razumeo .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...