Jump to content

Skvid Jagoda


gtservis

Recommended Posts

na divljim vodama su uvek radili mixevi sa slabijim aromama  posto divlja riba u svojim vodama i prirodnim stanistima nemA BANANU , jagodu ,med , itd . jede trsku skoljkice bubice gliste  itd ... komercijala je druga prica . moje neko iskustvo je da je uvek na divljim vodama radio stari prokuvani kukuruz . opet kazem moje iskustvo na tamisu dunavu tisi itd . 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

pravilo je da nema pravila . mozes pecati na jednoj vodi sto dana i da nemas nista i 101 dan neodes a ona tad jede rastura i opet posle toga dolazis i opet nista naravno da ces reci kako tu nema ribe . ima tu i malo srece ako nabodes dan kad uzima ti si najsrecniji covek a tad kad jede na sta god zabacis tu je . pa ljudi su sarana dobijali na tamisu na boilu od banane , ali i na zelenu glistu i crnu debelu i na crvice a nekad dodjes mozes samo da izblejis nema nista ko u bunaru . nema tu nesto mnogo pameti imas mamce probas i to je to . najvaznije je da imas mamce i zabacujes pa nasta dodje ako dodje uopste . malo se eksperimentise ja inace pecam divlju vodu i svasta probavam pokusavam ima rezultata . moj ortak je na monster krabu 16m dobio sarana 9 kila peca na mestu pored mene a sutra na kukuruz dosao amur 8 kg . i narednih 10 dana nista . riba je naravno vracena . nema tu pravila 

Link to comment
Share on other sites

aroma,aroma i opet aroma...................... pa je... kada ce posle hiljade i hiljade postova doci neko do zakljucka da nepeca samo aroma.

Pa da je na Arpskom pisano neko bi shvatio ali ocigledno kod nas nemoze drugacije nego reci pecam na bananu vec pola Srbije uzme  celu isporuku banana pa ode na vodu . 

Al eto danas neradi pa smo presli na tresnju secenu visnjom. 

Mix i samo mix po hiljadu puta............  pa ce valjda nadam se neko obratiti vise paznje na ono od cega pravi tu boilu nego kako ona mirise sto je skroz ali skroz pogresan pristup.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

u pravu si 100 posto . sto vise razlicitih proizvodjaca boila to vise razlicitih mikseva i nijedan nepeca isto . neki bolje neki losije zavisi . treba imati onaj pravi mix mix mix DJ mix mix mix mix idemoooooooo

Link to comment
Share on other sites

------------------------------------------------

Club mix 30%
Oktopust mix 60%
Big Fish mix 10%

Nutramino 30ml
Natural 10ml
Betain HC1 5g
Robin red, glm - po zelji kuvara :)

aroma jagode dt max 2ml
aroma o&s max 8ml

 

1 kk soli, 1spk nigera, 2 spk kasike zuta zrna :)
------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

sto se tice arome, jagodu koristim dt a squid solar... sto se tice odnosa, na 3ml jagode ,1ml squid-a.

1ml Squida je cisto bacanje arome,tih 3ml dt jagode smanji na 2ml. pod obavezno. A ako mislis da Squid koristis u toj kombinaciji moras ga ozbiljno povecati ili ga u dozi od 3ml sa na primer nutraminom koristiti izvan nakon kuvanja boili.

Ovako taj 1ml neznaci bas nista,pogledaj gore post koji je odnos u doziranju istih aroma  covek napisao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...