Jump to content

Skvid Jagoda


gtservis

Recommended Posts

  • 3 months later...
Tako je milanche ali i milkom je slaba moras 20 ml i vise da stavis pa nekad i vise od 30ml milkomove zavisi od mixa. Pa kad uporedis cenu i kolko sipas u boile izadje ti ko da si kupio dt. Ili tu negde otprilike.
Link to comment
Share on other sites

Te arome iz zdrave hrane su jako slabe za pravljenje boila, eventualno za prelivanje mamaca uz neki amino dodatak...

 

 

 

Za boile se koriste Milkom arome za industriju, koncentrovanije su i stabilnije.

Ma ja ove koristim,al za dipove,prelivanje i slicno...

Link to comment
Share on other sites

Tako je milanche ali i milkom je slaba moras 20 ml i vise da stavis pa nekad i vise od 30ml milkomove zavisi od mixa. Pa kad uporedis cenu i kolko sipas u boile izadje ti ko da si kupio dt. Ili tu negde otprilike.

Meni se nikako ne slaze tvoja racunica, mada sve zavisi kako ko dozira. A i Milkom bolje peca  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako je mix sa ribljim brasnom ja stavljam 35-40ml. Cena 1l milkoma preko racuna je meni sa postarinom izasla 2500din i kad podelim meni po kilo mixa najmanje ide 75-80din. Jer od 1l imam 30 doza. A dt koji me je kostao 1400 din i doziram ga 3ml . Imam 17 doza sto mu okvirno dodje 85-90din. I to je nikakva razlika.

Slazem se da radi milkom i niko ne porice ali je razlika cena neznatna. To je sto se cene tice. A neko mozda i zna Milana iz milkoma pa mu on i pokloni za Dz 2 lit...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde kupujete te arome dt -a koje su tako konctretovane ?

Ja ove koje sam koristio po preporuci ne vise od 3 ml po kg miksa jagode osetio sam samo jaja iz miksa ... a jagode ni traga . Squid i plum isto .

Link to comment
Share on other sites

Rumska jagoda je pre bila pojam na sremskim jezerima...pecalo se ko ludo na to a cena smesna 500-600din za 100ml...ima je i dalje al sad sta se desilo sa aromom ne znam tacno a i ne peca se ko pre na divljim vodama zbog budala al dobro nije sad tema...ja sam u par navrata pravio jagodu sa jagodom od mainline i imao sam ulova solidno...ali nisam pravio u nekim vecim kolicinama i ucestalijim da bih bio kompetentan da garantujem za tu aromu...

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su u postovima uglavnom zastupljene jagode od DT, Solar i Milkom.

Predlazem da neko proba jagodu od Mistral-a, nema je kod nas, ali moze preko da se nabavi.

Biseru, da me ubijes, ne nadjoh na njihovoj stranici arome. Gdje kupujes tu jagodu? Moze i na pp

Link to comment
Share on other sites

Nashova jagoda oduvek bila jedna od najboljih.richworth I mainline strowbery jam.mainline strowbery activ ade-sumska jagoda.itn itn.ima dosta medjutim kod svih koncentracija nije ona sto je bila tako da mora se experimentisat da bi doshao na pravu dozu

Link to comment
Share on other sites

Sad sam i ja gledao Tarik. Ne mogu da verujem da ne rade vise. A moje stare zalihe na izmaku  :unknw:

Eh eto bacio sam Te u problem. Rijesavanje problema tj. pronalazenje nove firme koja bi Ti odgovarala. Joj jesu mlatomudi sve te firme. Odrade par godina kako treba i ko zna ih kojih razloga useru i nestane nesto dobro iz asortimana.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...