Jump to content

Kasapska Ada


Recommended Posts

Otvaranje sezone i prelep pocetak i pored teskih vremenskih uslova. Boban i Laki 1.03.2014

 

http://s10.postimg.org/t2da1a5p5/100_6814.jpg
http://s10.postimg.org/r80fjjiop/100_6815.jpg
http://s10.postimg.org/r0huk5e1l/DSC00022.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

 

Na kojoj ste poziciji pecali ? I na sta ste probavali ? [/quote

Pecao na dve jakoo dobre boile,sa njima i hranio i jos bacao dosta secerca!!pecao sam poz.7!!promena vremena je tu poremetila sve,jer za tih 60h i ostale ekipe koje su dolazile nise imale ni ribu!ali bukbalno i to je to,bice bolje sledeci put.

Link to comment
Share on other sites

 

Na kojoj ste poziciji pecali ? I na sta ste probavali ? [/quote

Pecao na dve jakoo dobre boile,sa njima i hranio i jos bacao dosta secerca!!pecao sam poz.7!!promena vremena je tu poremetila sve,jer za tih 60h i ostale ekipe koje su dolazile nise imale ni ribu!ali bukbalno i to je to,bice bolje sledeci put.

Po mom misljenju posle pozicije 1 , 7-ica je najbolja pozicija da se otpeca .

Milanceshow i ja smo bas lepo pecali pre nedelju-dve poziciju 11 , a opet gledajuci okolo, ostatale pozicije su jako lose pecale , velika vecina bez ribe . Sad sta je u pitanju ko ce ga znati ? 

Link to comment
Share on other sites

Pecao na dve jakoo dobre boile,sa njima i hranio i jos bacao dosta secerca!!pecao sam poz.7!!promena vremena je tu poremetila sve,jer za tih 60h i ostale ekipe koje su dolazile nise imale ni ribu!ali bukbalno i to je to,bice bolje sledeci put.

 

kakva god da je boila mislim da hranjenje boilama tamo na nema puno smisla jer ce tesko leci riba bez obzira sto 60h nije kratak vremenski period... i na tom sprudu na 7 po ovom vodostaju mislim da ima preko 4m dubine, sto nije malo... sva riba je gore i trazi "soljenje" hrane, lagano propadanje...

 

7 je top pozicija ali je lose pecala i kada smo mi pecali... mislim da nisu imali ni ribu, mada koliko sam mogao da primetim dosta su masili izgledne pozicije i raketom i sistemima...

 

 

Bravo Milance. Ti uvek das adekvatan izvestaj zajedno sa slikama.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala Nedjo, mnogo manje pecam nego ranije ali daleko od toga da svako pecanje ispratim izvestajem... okacio sam par slika podstaknut Krletovim postom, apsolutno se slazem sa njem... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kec jeste najbolji za otpecati ali mislim da je 7-ica daleko laksa . Mi kad smo pecali ti ljudi na 7-ici jesu masili pozicije i to dosta su masili . Bukvalno u 20cm ako nenadjes ribu mozes sedeti dugo bez udarca . Specificno je pecanje i zahteva izuzetno precizno pecanje , pricam o mojim dosadasnjim iskustvima . I ja se slazem da je sad za ovo vreme mnogo bolje hraniti sitnijim zrnevljem . Tu imaju 2 spruda jedan posredini pozicije i jedan uz 6-icu pa preko pola tu je najplica pozicija ja sam letos merio 2.8m i tu je mnogo dobro radilo . Jeste probali taj sprud ili samo ovaj posredini (tj mozda malko ulevo) ?

Link to comment
Share on other sites

Upravo taj prema sestici,i tacno klipovano na 43m!!voda je malo veca pa je dubina sad oko 3,5m.

Taj sprud je najbolji . To je to . 

Bice pecanja jos uvek je pocetak sezone . I ovo vreme cas prolece cas zima , jedan dan majca kratkih rukava sutradan jakna i pali grejanje . Dok se stabilizuje vreme bice i pecanje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 dana na 7ci 5riba i sve uzima kod sestice,sad taj sprud upada dosta i kod sestice i sve uzima tamo,mada nesto slabo jede 1ca isto imala nekih 5-6 komada 2 dana,10 je lepo pecala prvi dan imali su lepe serije imali su nekih 10 komada ali zato drugi dan slabo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Proslu nedelju drugar i ja pecali 3-ku , dnevna varijanta , na kecu bili ljudi koji su prvi put dosli na vodu , sa ne basim ozbiljnim pristupom ribolovu , posle tamo jos pecale 5 6 7 .. i preko puta jos 3 ili 4 mesta.. do 12 sati levo od nas pozicije ni udarca kao ni mi .. pecali smo na 2 kompleta pa smo razno isprobavli uglavnom guma , m1 , plum , i jedan stap tajger .. run i riba bas na taj tajger :)  drugar mamci sve na tajgera ja ostajem veran emu jer mi je prethodno doneo plasman na druzenju .. rezime , do 17h  8udaraca , 4 izvadjena , 4 spadanja ... i sve ali sve ribe na tajger , nismo nesto obilno ni hranili sa njim , koliko smo imali mozda kilogram ili malo vise .. da li se potrefio tako dan ili ne hebem li ga.. nadam se da sam pomogao nekom ako planira uskoro na adu a mi cemo sigurno ponovo samo da spremimo oraha :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
16.12. jezero poribljeno sa 147 kom tezine od 3-9kg, imaju slike na FB. Svaka cast na trudu i samo neka nastave tako. I naravno, neka se taj "trend" nastavi i na ostalim jezerima, kao sto i jeste na nekima (ali necu ih pominjati u ovoj temi)...
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...