Jump to content

Takmicenje U Dalekom Zabacaju


Recommended Posts

Danas je negde u Vojvodini odrzano takmicenje u dalekom zabacaju,u informaciju sam dobio od mog  prijatelja Igora koji je danas na tom takmicenju zabacio 221 metar i odneo pobedu, s obzirom da je i Max90 ucestvovao na istom mogo bi on ili neko drugi ko je bio tamo da nem da neki precizniji podatak

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast sta reci 222 metra 

Bilo bi lepo kad bi znali koji STAP, MASINA ,OLOVO I po meni najbitnije NAJLON i koji promer najlona. Ako je uopste najlon upitanju,jel 222 metra je mnogo velika daljina .

Posto sam cuo da je baco sa AKNom i da je bilo malo vetra. 

Kako god bilo ja mu iskreno cestitam,jos jedanput SVAKA CAST :good:

Link to comment
Share on other sites

Ono je stvarno trebalo videti , coveku svaka cast . Prvi put u zivotu sam video da tako neko baca . Covek je dao svoj maksimum , 2 puta je bacao i bacio je prvi put 221 m a drugi put 222 m . Sto znaci da mu se nije posrecilo pa da je bacio toliko , nego covek stvarno to i moze svaki put . Ja sam bacao 3 puta , prvi put 175 metara , drugi put 183 m , treci sam bacio i najdalje al ne znam koliko . Ostali su bili prosek od 120 do 150 m , koji metar gole dole . 

Sve u svemu jedno lepo iskustvo . I voleo bi da odem sa njim na koji trening :D
Mislio sam da ja bacam daleko , ali ono ... STRASNO ! :D
Sve u svemu jedno lepo iskustvo . 
 

Jos jednom mu cestitam ! 

Pozdrav

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast sta reci 222 metra 

Bilo bi lepo kad bi znali koji STAP, MASINA ,OLOVO I po meni najbitnije NAJLON i koji promer najlona. Ako je uopste najlon upitanju,jel 222 metra je mnogo velika daljina .

Posto sam cuo da je baco sa AKNom i da je bilo malo vetra. 

Kako god bilo ja mu iskreno cestitam,jos jedanput SVAKA CAST :good:

Max aj napisi koji je pribor koristio.

Link to comment
Share on other sites

Mesto Temerin.

 

Cini mi se da je koristen Stari Daiwa AKN 3 3/4 lbs, Shimano Aero Technium 12000 XTA, Prologic XLNT 0,25 mm, Shock leader Power pro 0,41mm, Leadcore Strategy 45lbs, i olovo od 148 gr...

 

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Mesto Temerin.

 

Cini mi se da je koristen Stari Daiwa AKN 3 3/4 lbs, Shimano Aero Technium 12000 XTA, Prologic XLNT 0,25 mm, Shock leader Power pro 0,41mm, Leadcore Strategy 45lbs, i olovo od 148 gr...

 

 

Pozdrav!

a zna mu se ime? ko je taj maestro?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...