Jump to content

Sto Ili Stocic


Hodor

Recommended Posts

kada pecam na divljoj vodi , gde nema stola koji obezbedi gazda komercijale , kako namontirati sistem , promeniti olovo , udipovatio boilu , staviti mamak na dlaku a da ne moram da cucim ili klecim ili da ceo sistem dovucem do moje stolice pa u krilu.

 

razmisljam da kupim onaj spyder table od prologica sto se montira na rod pod , jel neko to koristio , kakvi su vam utisci , koliki je kad se sklopi zbog transporta?

 

kako vi radite koji pecate na divljim vodama , jel ima neko resenje a da stap stoji u drzacu da nemoram da pazim dal ce u masinicu da udje pesak ili da se stap osteti o nesto a da u isto vreme ne moram da cucim pored rod poda?   :unknw:

 

 

Link to comment
Share on other sites

kupi kamperski sto na buvljaku za 1000 dina,u stvari kupi dva stola na buvljaku. Jedan da ti sluzi za hranu pice gde rucas,drzis telefon i ostale stvari a drugi za pribor,dipove,predveze,cupava olova,maskirne predveze.... na taj gde ti stoji pribor mozes da kupis cicak trakui zalepis za sto,i onda doneses stap do sola stavis ga u cicak traku ( kao na satorima ili brolijima) vezes ga za sto i namestas,nemoze da padne ne smeta ti da ga ne zgazis,onda se okrenes pa sa drugog stola ubodes slaninu i popijes rakiju....
e sad na tim drvenim, stolovima ne pise fox,prologic a boga mi ni traker tako da to moze da bude problem,a za pare tog jednog malog stocica kupices dva velika... taj sto nema vise od kilo- kilo i po...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma ne patim ja od firmirane opreme , kad bi mi video neka resenja na pecanju sve bi ti bilo jasno :D , mada ne sumnjam u to da se najbolje peca na cupkava olova koja niposto ne smeju dodirivati nista sto nije korda fox ili ajde traker jer ce povuci miris i teksturu jeftinosti a englezi su utvrdili da saran pre nego sto uzme bojlu prvo pogleda da li je olovo od 50din ili 3e jer prosto zeli da zna kolko ga ti vrednujes kao osobu , ali za izlazak na dunav na npr 7-8 sati pecanja nmg sa sobog da nosim sve to pa mislim da ce mi ovaj prologic stalak za rod pod resiti problem 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj stocic je mnogo dobro resenje,60 x 80 cm,visina od 40cm do 60cm i sve cetiri noge se steluju po visini,po meni veoma bitno da bi stajao ravno na bilo kom terenu.Jbg burazeru pise Fox to mu je jedina mana ali ko ne voli brendirano prefarba i eto radosti,preporucicu ti majstora koji jeftino prefarbava natpise na stapovima i ostaloj opremi.

 

http://www.foxint.com/uploads/catalogues/catalogue1/section87/cac427ln.jpghttp://www.foxint.com/uploads/additional_images/Royale-Session-Table-XL.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kupi kamperski sto na buvljaku za 1000 dina,u stvari kupi dva stola na buvljaku. Jedan da ti sluzi za hranu pice gde rucas,drzis telefon i ostale stvari a drugi za pribor,dipove,predveze,cupava olova,maskirne predveze.... na taj gde ti stoji pribor mozes da kupis cicak trakui zalepis za sto,i onda doneses stap do sola stavis ga u cicak traku ( kao na satorima ili brolijima) vezes ga za sto i namestas,nemoze da padne ne smeta ti da ga ne zgazis,onda se okrenes pa sa drugog stola ubodes slaninu i popijes rakiju....

e sad na tim drvenim, stolovima ne pise fox,prologic a boga mi ni traker tako da to moze da bude problem,a za pare tog jednog malog stocica kupices dva velika... taj sto nema vise od kilo- kilo i po...

Na ravnom taj sto sa pijace zavrsava posao odlicno ali ako je malo neravno nije ni za qrac. :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

Ima drugar isti taj samo nije fox nego starbait i dve kise i moze da ga baci poduo sve a da je fensi jeste samo sto kod onog poljskog kupim lesonit oplemenjen i promenim za 300 din a kod foxa nema promene jer je iverica i ima bocno gumu koju posle nemozes da vratis nazad
Link to comment
Share on other sites

Ima drugar isti taj samo nije fox nego starbait i dve kise i moze da ga baci poduo sve a da je fensi jeste samo sto kod onog poljskog kupim lesonit oplemenjen i promenim za 300 din a kod foxa nema promene jer je iverica i ima bocno gumu koju posle nemozes da vratis nazad

Nije bas tako,medijapan je u pitanju a okolo je zalivena plasticna lajsna tako da samo mehanickim putem moze da se osteti glazura na socicu.U tom slucaju nece biti vodootporan mada ne vidim razloga da stoji na kisi.

Link to comment
Share on other sites

ono što je jako bitno za sve te stolove i stočiće koji se koriste u ribolovu je da ima bar malo uzdignute stranice, da ne bi stalno skupljao heklarice, pop up-ove, stopere i ostalo sa zemlje jer će redovno da se otkotrljaju dole. Ja koristim isto kamperski sto najobičniji za 1000din već oko 10 godina i samo sam od tanke lajsne napravio ivice da mi stvari ne padaju i sve je super. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ja sam moj uzeo na auto-pijaci subotom kad se prodaje sve i svasta... bilo je bas davno ali je kostao nestao kao sad 600-700din... Malo sam ga ismirglao i prefarbao i godinama je ko nov

 

Meni pricase da ima na buvljaku na Nbgdu, ali ja il sam corav ili nisam ubo dan , ja to ne vide tamo ...

Link to comment
Share on other sites

http://hristocarp.com/shop/images/Carbon-Effect-Bivvy-Table.jpg

 

Nakon nekoliko promenjenih stocica prosle sam godine kupio ovaj !

PS. kaze zena:Budalo jedna tolko nam ne kosta sto u kuhinji :unknw:

Znam da se sali , nisam bas 100% siguran

Inace veliki sto imam ko onaj bambijev, sto sa regulisanjem nogara, odlican !

Link to comment
Share on other sites

ovakvu torbu imam za mamcenje sa stocicem i ispod je stocic a imao sam i foxove stocice i raznorazne daiwa i ostao sam na ovoj torbi stocic a veliki stocic poljski ili ti pijacarski koristim koji se moze naci i nov u metrou za 2000 din na akciji . jeste da nema nogice na stelovanje ali asovcic mi je sastavni deo opreme za kampovanje onaj mali vojni i njime za manje od minuta izravnam za nogicehttp://www.formaxstore.com/images/product-image/Torba-sa-stocicem-nnjjvg.jpg

a evo ovakav imas u METRO ko sto rekoh na akciji je bio 2200 otprilike

http://www.takolako.rs/user/oprema-za-kampovanje/active-sklopivi-sto/44_1613_64014_1_0_0/item.jsp

Link to comment
Share on other sites

Nije bas tako,medijapan je u pitanju a okolo je zalivena plasticna lajsna tako da samo mehanickim putem moze da se osteti glazura na socicu.U tom slucaju nece biti vodootporan mada ne vidim razloga da stoji na kisi.

zavisi od klime gde se peca ali ja gde pecvam redovno mi je vlaga preko noci i ko da je cele noci padala kisa kad ustanem ujutru i  ko sta treba da radi samo da sklapam i  unosim sto u sator . taj sto jeste od medijapana i jesam ja pogresio nije iverica . inace je sto prelep nema sta

Link to comment
Share on other sites

zavisi od klime gde se peca ali ja gde pecvam redovno mi je vlaga preko noci i ko da je cele noci padala kisa kad ustanem ujutru i  ko sta treba da radi samo da sklapam i  unosim sto u sator . taj sto jeste od medijapana i jesam ja pogresio nije iverica . inace je sto prelep nema sta

Uz njega sam dobio prekrivku koja je sasivena od satorskog platna,lepo je navuces uvece i nema problema. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ovaj i prezadovoljan sam Vango  120х60х50/69 см

 

http://upload.slike.com/slike/2014/03/1395483998-480-x-437px-adjustable_compact_table_big.jpg

Stocic je prva liga,koliko kosta?Voleo bih da imam ovakav. :help:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ovaj i prezadovoljan sam Vango  120х60х50/69 см

 

http://upload.slike.com/slike/2014/03/1395483998-480-x-437px-adjustable_compact_table_big.jpg

gde ovo ima da se kupi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...