Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ada safari je ok varijanta kome je blizu i u poslednjem trenutku odluci da tada peca, nekada sam dolazio i sa posla na par sati i imao zavidne ulove,mnogo sam vremena proveo na ovom jezeru i polako pocinje da mi smeta buka i galama kada pecam ceo dan!Inace ko cesto dolazi zna! pozdrav od Marka sa trinaestice!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
u subotu je jos uvek bio led,sa vidljivim prolazima od camca,jedino kod restorana je bilo cisto bez leda...to je sto sam video...mislim da ce za weekend biti cisto ali naravno jako mala voda
Link to comment
Share on other sites

Bio danas na Adi od 7 do 5.pecao na poziciji 13.imao sam 8 riba.jednog oko 12 kg i jednog oko 14 kg ostalo ispod 5.svi su dosli na boilu omega fish mrak karp sem ovog od 12 on je dosao na scopex meleg bait.upoznao sam Milanceta i Baneta.Milanche je imao najvise riba.Sta ces majstor je majstor ;) sve u svemu lepo vreme i druzenje :good:
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja sam malopre bio turisticki na safariju,lose se pecalo barem do 13h,na 23 jedan sitniji ujutru,kad sam ja bio velika babuska...prekoputa na 2 i 3 jedna riba...posle ne znam sta se desavalo...ja rezervisao 24 za subotu
Link to comment
Share on other sites

Znači ti bio na 24 :good:

Burazer i ja na 7 i 8, jednu ribu za ceo dan. "trokilaš", uzeo je Berkley "Fresh Fruit" 20mm.

Koliko sam video samo tri pozicije su davale ribu, tvoja, mesto br. 3 i ono kod drvenog čamca. 8)

Link to comment
Share on other sites

aham,ja bio na 24-ci...neverovatan broj vezanih spadanja imao,na razlicite sisteme,ne znam gde je bila greska,veliki znak pitanja iznad glave mi je lebdeo...ali nije ni btino...odlican dan,vreme izmisljeno,hladna kokiska,velika kolicina lepih devojaka od nekih 12h popodne je defilovalo iza mene,video sam zenske pupke(prvi vesnik proleca),cak sam video i dva ona lancica oko zenskih clanaka...hmmm mozda je to sve odgovor na onolika spadanja ribe... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Срамотно је мали ниво воде у језеру.Да је моје,ја би забранио пецање док се не доведе у нормалу.
Link to comment
Share on other sites

Срамотно је мали ниво воде у језеру.Да је моје,ја би забранио пецање док се не доведе у нормалу.

Mi smo bili u petak i jezero je bilo puno,riba solidno radila,neznam kad je ispraznjeno.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...