Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

kao shto sam i rekao,rezultati poslednjeg takmichenja na Adi Safari :

 

I MESTO SCARABEE C.T. 437.76

II MESTO KEKI C.T. 231.25

III MESTO PELAGONIJA C.T. 169.85

IV MESTO BOSCH C.T. 162.03

V MESTO ADA SAFARI C.T. 159.44

VI MESTO MKM BOBAN SRBIJA C.T. 156.24

VII MESTO IHTUS C.T. 145.36

VIII MESTO MKM BAIT INTERNATIONAL C.T. 84.42

Edited by meda_karaburma
Link to comment
Share on other sites

to i ja kažem.... ;-) stvarno je kao slabo radio ostalima na celom jezeru! sad ce neko misliti kako se proseravam ali stvarno je tako bilo! izgleda da sam mu potrefio sve! ;-) na neko voće....svoje izrade ;-)

Na neko voce...? :crazy: Jao prevaro jednaaaaaaaaa :diablo: :diablo: :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Na neko voce...? :crazy: Jao prevaro jednaaaaaaaaa :diablo: :diablo: :diablo:

kao shto sam i rekao,rezultati poslednjeg takmichenja na Adi Safari :

 

I MESTO SCARABEE C.T. 437.76

II MESTO KEKI C.T. 231.25

III MESTO PELAGONIJA C.T. 169.85

IV MESTO BOSCH C.T. 162.03

V MESTO ADA SAFARI C.T. 159.44

VI MESTO MKM BOBAN SRBIJA C.T. 156.24

VII MESTO IHTUS C.T. 145.36

VIII MESTO MKM BAIT INTERNATIONAL C.T. 84.42

 

 

 

 

I MESTO SCARABEE C.T. 437.76

 

 

 

Cestitke i RESPECT! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Jel probao neko Berkley ovu novu boilu na Safariju i koju? Hoce drugar da ide sutra pa da kupi ako je lovna tamo, hvala na odgovorima...

Berkley ???

 

Med brate, bar je meni to tamo jeo...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u Petak da pecam sa drugarom na Adi Safari i hteli smo da pecamo u onoj hladovini mesta 25, 26, 27 bilo koje od toga. Medjutim na moje iznenadjenje tu ne moze da se peca radnim danom. Obijasnjenje je da ce neko da mu nosi ribu valjda? Nisam naravno ostao da pecam tu nego smo otisli na drugu vodu. I onako me drugar jedva nagovorio da odemo tamo jer nam je 3-4km od kuce ali od sada me niko vise nece nagovoriti da idem tamo... Naj negativnija moguca ocena sa moje strane za ovu vodu. I ranije kada sam isao tamo uvek neko filozofiranje ali sada su preterali...
Link to comment
Share on other sites

pa cekaj nepisano pravilo za adu safari je da nazoves dan ranije i da rezervises mesto,raspitas se koja su slobodna...nikad nisam otisao na adu bez prethodnog poziva...tacno je da su imali kradju na tim mestima i da su ona stopirana radnim danima...sto se niste smestili na neko drugo?dosta mesta tamo daju dobru hladovinu....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma shta ima da stopiraju mesta,nek slepac plati chuvare pa nek nadgledaju.Mnogo,ali mnogo ljudi nece vishe dolaziti na jezero zbog glupe politike "pametnog Ljube" pochevshi od mene.Zato lepo na Miku kod Kuleta i nema glava da te boli.
Link to comment
Share on other sites

Svi znaju da onaj ko krade ribu moze da nadje nacin da to uradi ovako ili onako a sto se tice rezervacije nije tamo bas toliko puno radnim danom da bi morao da rezervisem. Sto kaze Meda karaburma to je njihov problem. Da organizuju jednog cuvara da pazi jezero, nego plati a ja cu da ti odredim de da pecas. mars breeee...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...