Jump to content

Ada Safari


nesa

Recommended Posts

danas na 22 sam imao 3 sarana na dve boile natural squid,skromno ali sam ipak prezadovoljan s obzirom da su ostali vadili non stop,dal su moji mamci sugavi ili sta se desava ne znam.

 

http://img18.imageshack.us/img18/2795/ada1h.jpg

http://img838.imageshack.us/img838/614/ada5.jpg

http://img585.imageshack.us/img585/6547/ada2g.jpg

http://img842.imageshack.us/img842/6946/ada4j.jpg

Link to comment
Share on other sites

30.40 komada kad je los dan inace u proseku mnogo vise ;) .Nisam dugo bio na adi u proseku imam 4ili5 riba pre neki dan je bio nadprosecan ,neka mesta obicno bolje rade od ostalih mada jezero je stvarno prepuno i ove godine riba je ekstra borbena u odnosu na predhodne.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

dosao malopre sa Ade,pecao na 24....celo jutro riba se mrestila gotovo po celom jezeru da bi se kasnije skoro skroz umirila...prva riba u 06:20 na demona...druga riba 08:15 na jagodu(milancheshow)...treca riba 08:30 demon again...i onda nikakvo desavanje do 13:30 tada za razliku od ove prepodnevne tri ribe dobijam izuzetno veliku ribu na baku(milancheshow) sa pola banane...i posle toga opet veeeeeliko nista...i to nista do kraja ...

Pecalo je jos nekih 6-7 ljudi na jezeru i mislim da se danas niko od nas nije nesto napecao...ali bilo lepo,ne previse vruce,mirno,tiho,vetric u pokusaju...nema galame buke,ipak je radni dan...bla bla bla...itd

Link to comment
Share on other sites

@GrujicZ - lose uzimala riba...video si sta je ujutru bilo-voda je kljucala...

 

@joca ds - tel./fax:

011/3548214,064/3873060 aktivni non-stop rezervises danas za sutra,a ako hoces da rezervises nekoliko dana ranije moras otici do njih...

600 dinara ti je dozvola od 06-18h ...ima i poludnevna ali ne znam joj cenu

Link to comment
Share on other sites

@GrujicZ - lose uzimala riba...video si sta je ujutru bilo-voda je kljucala...

 

@joca ds - tel./fax:

011/3548214,064/3873060 aktivni non-stop rezervises danas za sutra,a ako hoces da rezervises nekoliko dana ranije moras otici do njih...

600 dinara ti je dozvola od 06-18h ...ima i poludnevna ali ne znam joj cenu

 

pouldnevna 400 rsd

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest mr. carpersharper
znam da je takmicenje, rezervisao sam vec nego pitam onako da li je neko bio skoro...hvala u svakom slučaju!!
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
bio juče na Safariju...po dolasku na jezero dečko sto radi kaže da slabo radi već duže vreme! za ceo dan sam imao preko 15 kom svi su bili od 4-5kg pa do 10, imao sam dva kom oko 15kg i jednog amura oko 8-9kg! a inače je stvarno slabo radila na celom jezeru ukupno (sto sam ja mogao da vidim) bez mene je uhvacenoi oko 10 kom!
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

Konacni rezultati 2. Ada Safari Carp Cupa:

1.Scarabee

2.Keki CT

3.Pelagonija CT

4.Bosh CT

5.Ada Safari CT

6.Boban CT

7.Ihtus CT

8.MKM bajt

Od treceg do sedmog mesta 13 kg razlike.

 

kažu da je uhvaceno samo oko 1500kg ribe!

Link to comment
Share on other sites

bio juče na Safariju...po dolasku na jezero dečko sto radi kaže da slabo radi već duže vreme! za ceo dan sam imao preko 15 kom svi su bili od 4-5kg pa do 10, imao sam dva kom oko 15kg i jednog amura oko 8-9kg! a inače je stvarno slabo radila na celom jezeru ukupno (sto sam ja mogao da vidim) bez mene je uhvacenoi oko 10 kom!

 

Sta bi tek bilo da je dobro radio? ;)

Na sta si ga dobijao?

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
to i ja kažem.... ;-) stvarno je kao slabo radio ostalima na celom jezeru! sad ce neko misliti kako se proseravam ali stvarno je tako bilo! izgleda da sam mu potrefio sve! ;-) na neko voće....svoje izrade ;-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...