Jump to content

Nutrabaits 3D


Carper 96

Recommended Posts

 

 

Milance i za dobar domaci mix ,treba dobrih komponenti koje kao i sve ostalo se menja il nestaje

Vazno je da osnovu imas. Kvalitetnih ribljih brasana ce uvek biti, mesnih brasana takodje, zitarica isto... mlecnih derivata isto... jedino DMPT-a nece   :pardon:   ako takve stvare prave revoluciju u svakom miksu onda ni jedan mix nema smisla... evo vlada trazi salt & peper od solara a u Maxi-ju soli i bibera kolko volis :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

Milance probao sam vise puta razne doze i promere i nije to taj miris.... 

probao sam razne brendove sto prave biber,c,aleva....  i ko da izvetri biber posle kuvanja....

 

Ja bas imam drugacije iskustvo, mnogo se jako osecao pa sam znacajno morao da smanjujem doze... Probaj sam da sameljes biber u zrnu, pa dodaj u mix... nema greske, tuce ko otrov... ali ne ostavljaj ga da stoji dugo jer gubi aromu... 

 

za 2016 godinu na solarovom sajtu nema vise.to je stara zaliha

 

Kolko znam nije ga bilo ni za 2015 pa je u stizao u radnje redovno...

Link to comment
Share on other sites

Zato lepo napravis domaci miks, koji ce tesko da nestane sa trzista i uvek ce biti svez.

Pravim ja i domaci mix, ali samo bird food. Sto se toga tice prezadovoljan. Ali pravio sam i riblje mixeve, probavao sa raznim ribljim brasnima, u razlicitom odnosu, ali nisam imao takav efekat kao sa recimo 3d mixom. Dosuse u pravu si sto se tice domaceg mixa, komponente su uvek dostupne, ali eto, nadam se da cu jednom ubosti pravu kombinaciju za HNV, pa necu zavisiti od proizvodjaca mixa. Sa druge strane tu su i komponente (hemija) koje se vec ne proizvode, a neophodne su pogotovo u takmicarskom ribolovu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

cuo sam ali samo sam cuo nisam probao sto ne znaci da necu za vikend .

da miks red hering (solar)i 3d likvid bolje rade nego orginal miks .

sad probacu pa cu da se javim

 

a za recept za 3d ...samo sa iskustvom mozes da napravis dobar 3d jel ako ne znas sta je sta i sta koliko dzaba si krecio . tako da ne moze se sve uzivotu cuti nesto se mora i nauciti preko ledja . stavis sve sto vole mladi laugh.gif

I jesi li probao?i ja hocu nesto slicno da izrolam pa me interesuje kako ti se pokazalo?

Link to comment
Share on other sites

Pa fantazija onda :yahoo: ima ga jos u novom sadu i ja sam se sad odlucio da probam  :crazy:

I onda odmah da pitam od solara caramel toffee da li se pravi jos? jer mislim da ni toga nema vise u proizvodnji a ni SBS old enlgils toffee. Koju dobru zamenu bi mogao naci? Gledao od Nutre EA Caramel Cream,Toffee Cream,Butterscotch, e pa sad sta li je razlika izmedju ovih da mi je znati? :help:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...