Jump to content

Rod Hutchinson Dream Maker Limited Edition - 2015


Recommended Posts

lepo lepo

samo ne znam cemu ta cena od 800 funti :diablo:

vecina top stapova (free spirit, century, harisson i sl.) koji imaju dozivotne garancije i sl ne kostaju vise od 400 funti da ne kazem evra.

Da pretpostavimo da ovi gore do 400 funti koriste najbolje materijale trenutno na trzistu (karbone vise vrsta po stapu, nosac masinice i provodnike i sl

sta onda moze ovde da kosta jos toliko?

 

da li je moguce da se ime (san) placa jos 400 funti?

 

samo da ne krenemo opet oko toga  da li za mercedes, bmw, audi treba dati 100k evra ili se moze voziti i onaj od mercedes, bmw od 40k evra

takodje  ima novih automobila i za 10k...

Link to comment
Share on other sites

Limited edition znaci da ih nece imati svako.....i da ce ih samo odredjeni broj snobova posedovati sto samo po sebi mora da se plati....

 

Kao i recimo neki superautomobil....naravno da mu izrada ne kosta 2 miliona evra....

Link to comment
Share on other sites

svaka čast starom fudbaleru na njegovim starim ostvarivačima snova, dudovim aromama i kraljevskim krabama ali mislim da ova cena štapova vređa intelekt ribolovaca. Kvalitet je sigurno vrhunski, ali...Tako je i jedna (nekad) švapska firma probala sa štapom "THE Jedan" pa naišla na koru od banane. To sa limited edition je čist marketing. Baš me interesuje šta ovaj štap može duplo bolje da pruži od npr Hi S.

Link to comment
Share on other sites

svaka čast starom fudbaleru na njegovim starim ostvarivačima snova, dudovim aromama i kraljevskim krabama ali mislim da ova cena štapova vređa intelekt ribolovaca. Kvalitet je sigurno vrhunski, ali...Tako je i jedna (nekad) švapska firma probala sa štapom "THE Jedan" pa naišla na koru od banane. To sa limited edition je čist marketing. Baš me interesuje šta ovaj štap može duplo bolje da pruži od npr Hi S.

Moze da izbije dupli novac iz dzepa. Nista vise.

Link to comment
Share on other sites

Svaka roba ima svoga kupca,pa ce tako i ova.Poz

 

Potpisujem, ali...

 

I dodajem. Ako krenem od bolesti (ludosti, sujete ili vec) pre svega moje, ovolika cena i sluzi za lecenje pomenutih osobina. Kupovao sam odlicno ocuvane turnamente 5000 , i imao sam rovovsku bitku da cenu od 120 evra za kom spustim na 115. Ili sa 150 na 135....i dobro zadovoljan postignutim postajem ponosni vlasnik, ALI sad me svrbi rezervna shpulna. Rez shpulna za turnamenta nadje se od 30-50 evra. Ali ja hocu CRNU originalnu Daiwinu rezervnu shpulnu od Black editon verzije pa nek koshta i 100 evra , al eto  zelim je - imacu je.....i tako 4 puta

Ludost (rec) za ovo lepo zvuci. U stvari i nemam pravi opis osim - ludilo ludosti. Koji je meni qrc ?! - zlatna - plava - bela - providna ili crna i sve rade isti "kvalitetni" posao .

 

Ali (opet), imam i opravdanje...   ja sam Sharandzija.....i tako

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da li ovi, ili bilo koji drugi stapovi zaista vrede 800 £ (€, $ ili ¥) !? Za onog ko je spreman toliko da plati, naravno da vrede.

Pre 15-ak godina Shimano je izbacio na trziste Stellu Milenium - limited edition, 522 komada, i kostala je vise od 1500 DM, ako se dobro secam. Nedugo zatim na trzistu se pojavila ta ista Stella, samo bez serijskog broja i limited edition u nazivu, sa cenom od 500 DM! Za kolekcionare prva i dalje ima ogromnu vrednost, iako za mnogo manje novca mogu kupiti tu isto stelu milenium, samo bez serijskog broja. 

Ista stvar je i ovde - ko voli i moze sebi da priusti dream maker limited, nece se mnogo dvoumiti izmedju obicnih i ovih u boji.

Link to comment
Share on other sites

Isto kao sto Basiar kosta ili neki Aerotechnium pa masa ljudi kupuje tako i ovi stapovi verovatno vec imaju kupce ....verovatno su bolji i lepsi od onog starog DM a tom starom ne moze prismrdeti ni jedan stap na trzistu :-D

A to Limited isto ima svoju tezinu kad dolazi od ovakvog preduzeca pa ko ima lovu a voli,sta reci!

Link to comment
Share on other sites

Moj tata kaze meni vrsi poso i moj jugo neidem pesaka a onaj tamo glavonja se vozi u bugatiju. Znaci ko ima taj ce kupiti a ko nema i germine mu zavrsavaju poso .
Link to comment
Share on other sites

LEPO JE IMATI LEPU DEVOJKU !! crne basie i royal red stapovi aaaaaaaaaaaa ma ja sam izgubio intelekt odavno kada sam poceo da pravim boile, da pecam na rod pod,da koristim pistalice. Ali pecanje bar za mene vise nije samo odlazak na vodu i hvatanje brke, to je uzivanje u svom tom priboru jer kad sve to spojis dobijes onaj pravi uzitak.Sve to moze i bez toga ali nije to to.I zato rec skupo moze da koristi samo onaj ko peca na onaj stari nacin:germina,drzac,zvonce i kukuruz.A mi ostali koji samo u vodu bacimo stotine evra mozemo samo da uzdisemo za lepotom!!!!!!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Imam priliku da kupim 3 stapa Rod Hutchinson Dream Maker 13'' 3lb, hand built in England. Ako ima neko ko se susretao sa ovim stapom, imao ga ili ga koristi da napise svoja iskustva, da malo priblizi o cemu se tu radi.... I ,otpr., koja bi bila realna cena za ovakav stap-polovan, u korektnom stanju?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Topline,drzao sam u ruci stap koji te interesuje. Vidim da si pitao jos februara ali ako ti nesto znaci evo ovako. Sa tim stapom nisam pecao ali  bio sam ponosni vlasnik Dream Maker Enigmi 12ft 2,75lb. Lepse stapove nisam video. Burgundi boja plus pletenje celom duzinom stapa,fuji SIC karike plus vrsna pecurka,zidovi debeli da mozes od gornjeg dela napraviti tri nisko budzetna stapa. Parabolicne akcije,radi od same drske. Daleko od toga da nema snage. Stap za uzivanje pri zamaranju sarana. Ako nesto znaci ja sam ih polovne 2005 god platio 600e. Bili su u top stanju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...