Jump to content

Druženje Exyucarp


Recommended Posts

Upravu si bata Krle,za Vlajka cu da uvedem alko test na druzenju a ovog novog moderatora cu da razalujem!

posto ce biti na druzenju ozbiljnih ekipa,bivsis ucesnika liga,sadasnjih,buducih...ekipa sa velikim takmi9carskim iskustvom... ja sam resio da pecam i ne izlazim iz boksa...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

tek te postavio i umesto da avanzuje hoce da te razaluje...

ako te razaluje ja zauvek napustam forum.... 

 

Sta su ti ljudi?!

Neki 'oce da napuste forum od kad me je postavio, neki ako me razaluje...  :shok:

 

@Doca

Samo nemoj ti da me branis, ko boga te molim...  :rofl:

 

No, nisam ja bitan na ovoj temi!  ;)

Pa se stoga vratite na istu!

Hvala... 

Link to comment
Share on other sites

posto ce biti na druzenju ozbiljnih ekipa,bivsis ucesnika liga,sadasnjih,buducih...ekipa sa velikim takmi9carskim iskustvom... ja sam resio da pecam i ne izlazim iz boksa...

 

Ako tako bude, onda ovo druzenje poprima ozbiljne konotacije!

To vredi ispratiti!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa vidi ovako,prvo sam mislio da pecam klasicno ko i uvek plum,pa b vitamin,pevanje,dranje  i ostalo...
ali onda nesto razmisljam,vlast je mnogo slatka i jako je tesko je odreci se iste.... Ja kao pobednik proslog druzenja,a posto sledeceg nije bilo sam i dalje sampion exyucarpa...  nemam neku konkretnu vlast ali mi prija kad ljudi pitaju da se slikaju samnom,pa da im prenesem neko iskustvo,pa me lepo i ljubazno zamole da popijem sa njima koje pivo,ili da im se potpisem na majcu ili stap,ili dusek za ribu,pa onda obozavateljke,pa sredstva javnog informisanja,radio,televizija,novine,pa slikanje cetvrtkom sa organizovanim grupama obozavaoca... 
lagao bi ako bi rekao da ne prija...

mislim kako kaze nas narod lako je biti drugi ili treci,drugi ili treci moze svako da bude ali sampion eeeeeeee.....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa vidi ovako,prvo sam mislio da pecam klasicno ko i uvek plum,pa b vitamin,pevanje,dranje  i ostalo...

ali onda nesto razmisljam,vlast je mnogo slatka i jako je tesko je odreci se iste.... Ja kao pobednik proslog druzenja,a posto sledeceg nije bilo sam i dalje sampion exyucarpa...  nemam neku konkretnu vlast ali mi prija kad ljudi pitaju da se slikaju samnom,pa da im prenesem neko iskustvo,pa me lepo i ljubazno zamole da popijem sa njima koje pivo,ili da im se potpisem na majcu ili stap,ili dusek za ribu,pa onda obozavateljke,pa sredstva javnog informisanja,radio,televizija,novine,pa slikanje cetvrtkom sa organizovanim grupama obozavaoca... 

lagao bi ako bi rekao da ne prija...

 

mislim kako kaze nas narod lako je biti drugi ili treci,drugi ili treci moze svako da bude ali sampion eeeeeeee.....

 

 

Eee sta su ti sampioni,evo ja jos cuvam fiskalni racun za pivo na cijoj poledjini je tvoj autogram! :prijatelji:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa vidi ovako,prvo sam mislio da pecam klasicno ko i uvek plum,pa b vitamin,pevanje,dranje  i ostalo...

ali onda nesto razmisljam,vlast je mnogo slatka i jako je tesko je odreci se iste.... Ja kao pobednik proslog druzenja,a posto sledeceg nije bilo sam i dalje sampion exyucarpa...  nemam neku konkretnu vlast ali mi prija kad ljudi pitaju da se slikaju samnom,pa da im prenesem neko iskustvo,pa me lepo i ljubazno zamole da popijem sa njima koje pivo,ili da im se potpisem na majcu ili stap,ili dusek za ribu,pa onda obozavateljke,pa sredstva javnog informisanja,radio,televizija,novine,pa slikanje cetvrtkom sa organizovanim grupama obozavaoca... 

lagao bi ako bi rekao da ne prija...

 

mislim kako kaze nas narod lako je biti drugi ili treci,drugi ili treci moze svako da bude ali sampion eeeeeeee.....

 

 

 

Sve je drugo osim prvo!!!

 

Zbog toga i idu sve nabrojane privilegije!

Zato, spremi se i oderi!!!

Link to comment
Share on other sites

posto ce biti na druzenju ozbiljnih ekipa,bivsis ucesnika liga,sadasnjih,buducih...ekipa sa velikim takmi9carskim iskustvom... ja sam resio da pecam i ne izlazim iz boksa...

Vlado ja dolazim kod tebe u boks,ne sekiraj se!Nek peca ko hoce! :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlado ja dolazim kod tebe u boks,ne sekiraj se!Nek peca ko hoce! :pivopija1:

Svrha druzenja popiti sa novim - starim drugarimam, upecati po koju ribu, jesti, pevati... Prva tri mesta su za one koji nece da se druze....

Vlado i ja cu da dodjem sa Dukasom :) :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ajmo onda svi kod vladu i ja sam za ako je druzenje onda je druzenje a kom se padne da uzme mesto palo se jbg zato se i zove druzenje netakmicenje ....
Link to comment
Share on other sites

Svaki dan mi kuka i trazi drustvo kaze smorio se sam.... 

Organizatoru ovoga skupa spremi i jednu plocicu sa natoisom "apsulutni sampion druzenja"

 

gallery_1274_10_2690347.jpg

Al si ti drustven covek,samo mislis na sebe!! A da mi ne dodjemo???? :rofl:  :diablo:  :pivopija:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja drustven dobro znas.... :)

Da ti priznam ovi sad koji pecaju na Cepelu imaju vreme za druzenje,riba ne radi a vetar ih ubi.Samo jos da se svi skupe pod sator i eto piva,meze i malkice rakije!!

U subotu uvece(25.4) da se spremis i  izadjes kao u grad i posetis nas kamp,Nemoj da nisi dosao,kao i svi drugi koji izlaze subotom dobro su dosli!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...