Jump to content

Druženje Exyucarp


Recommended Posts

Razmišljam nešto ovih dana da se organizujemo pa da krajem marta početkom aprila organizujemo neko druženje nas sa foruma pošto već nije bilo 2god čini mi se... Ako neko ima još neku ideju u vezi ovoga slobodno nek napiše..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mile Tausan se odazvao nasem pozivu da medijski proprati nase druzenje! Jos samo gospoda iz uprave jezera Maradik da konacno odgovore i krecemo sa prijavama. Ako ne postignemo dogovor ove nedelje pecace se Pavlovci.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Za desetak dana cemo dobiti odgovor sa Maradika,ceka se da oni usvoje plan za ovu godinu.

Da usvoje plan...? Kakav plan, kao da imaju 116 takmičenja (druženja) godišnje a ne 2 za celu godinu pa da USVOJE plan...ta mante se pro......nja (oni)!!!

Ili moze ili nemože šta tu ima da se planira!! Posle će biti ne slikaj ovo nemoj da stojiš ovde , gosti da izadju do šest sati, daj pasoš, LK, krvu grupu itd.

Šta meni ovo treba na sabajle??!!

Sada će neko reći to su njihova pravila ako ti se ne svidja nemoj dolaziti. Sve je to tačno ali i ovo su samo moji utisci koji naspram druženja sa dragim mi ljudima sasvim izblede ali se nezaborave.

Link to comment
Share on other sites

ako ce druzenje biti opet kao prosli put da gosti ne mogu da dolaze na jezero i slicne kerefeke onda bolje pravite negde drugde. Prosli put sam taman krenuo iz Sombora kad mi je Sandro javio da ne idem bez veze jer ne mogu da pristupim na jezero ako ne pecam. Ni ovo druzenje ne verujem da cu pecati ali bi mozda dosao na jedan dan. Bilo bi jako dobro da se oko toga sa njima unapred dogovorite jer verujem da ima dosta ljudi koji bi navratili kao i ja da se druze, kao sto je bilo i svaki put do sada, vise bude onih sto navrate nego onih sto pecaju. To je bas ono sto je draz druzenja...

Link to comment
Share on other sites

Kristijane sigurno će biti kao i prošli put jer to su Njihova pravila na vodi i ja to poštujem! Gosti će moći da budu verovatno do 17 časova i onda razlaz. Ako već imate (organizator) ponudu za jezero Kudoš onda ja glasam za tu vodu jer tu pravila nisu tako rigorozna što se tiče dolaska i odlaska gostiju odnosno prijatelja koji neće moći da pecaju ali bi došli da se druže a to je i svrha zar ne?! Ponovo naglašavam ovo je moj i samo moj stav!

Link to comment
Share on other sites

 ne usvaja se pravilnik takmicenja to se zna kakva su pravila .ipak je to gazdinstvo gde se zna kad je izlov kad ko peca kad gazda je na jezeru kako ce se odnosit prema pecarosima i sto cuda mi smo im zadnja rupa na sviralu .al nema tu problema ako postujes pravila koje si prihvatio ulasko u ogradjeni deo jezera  sve ostalo se zestoko sankcionise .zato je i takvo jezereo 

Link to comment
Share on other sites

Pavlovci sto da ne.Mozda je malo komplikovano sto se tice Maradika ali jezero ima i svoje jako dobre strane,WC,pokosena trava,bezbednost na nivou,riba odlicna, e sad njihova pravila i nisu bas za ovako druzenje.Sta ces neko rece gazdinstvo je pa ko hoce.hoce.

Zbog tih pravila podrzavam Pavlovce i nemoj samo da bude ogranicen broj ekipa!!

 

Da se razumemo,druzenje u pravom smislu da ne bude da neko samo ganja tonazu,pa da imamo problem mi koji smo dosli da se upoznamo i druzimo!! :help:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pavlovci sto da ne.Mozda je malo komplikovano sto se tice Maradika ali jezero ima i svoje jako dobre strane,WC,pokosena trava,bezbednost na nivou,riba odlicna, e sad njihova pravila i nisu bas za ovako druzenje.Sta ces neko rece gazdinstvo je pa ko hoce.hoce.

Zbog tih pravila podrzavam Pavlovce i nemoj samo da bude ogranicen broj ekipa!!

 

Da se razumemo,druzenje u pravom smislu da ne bude da neko samo ganja tonazu,pa da imamo problem mi koji smo dosli da se upoznamo i druzimo!! :help:

Saglasan sam da su Pavlovci "opustenija" varijanta,a opet dosta atraktivna i ribom bogata voda. Moze dosta ekipa da stane (20+). E sad pitanje za ljude koji bolje poznaju jezero da li je rano za to jezero da pecamo od 17-19.04 ili da biramo termin u Maju? I kljucno pitanje DA GA MERIMO ili da POBEDU nosi najveca riba?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...