Jump to content

Druženje Exyucarp


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mogli bi i pelagic

 

Jedino na nacin da svako sebi rezervise poziciju i to najmanje 2 mjeseca ranije. A da ti dsr saran ustupi neki termin,mislim da je to jako tesko izvedivo.

Samo za primjer reci cu da je april popunjen do čepa, maj vec uveliko popunjen, ja jedva rezervisao poziciju u koju bi htio u maju. Znaci sad kad zoves,ocekuj da ce ti Jovo reci da je sledeci termin mozda tek u junu. A kamoli da nekoliko ekipa smjestis u jedan vikend.

Jako tesko.

Link to comment
Share on other sites

Jedino na nacin da svako sebi rezervise poziciju i to najmanje 2 mjeseca ranije. A da ti dsr saran ustupi neki termin,mislim da je to jako tesko izvedivo.

Samo za primjer reci cu da je april popunjen do čepa, maj vec uveliko popunjen, ja jedva rezervisao poziciju u koju bi htio u maju. Znaci sad kad zoves,ocekuj da ce ti Jovo reci da je sledeci termin mozda tek u junu. A kamoli da nekoliko ekipa smjestis u jedan vikend.

Jako tesko.

makedonci pre dva dana izboksovali 11 pozicija u maju .pa sam mislio kad mogu oni ima i ovde ljzdi sa renomeom pa da nesto odrade a 30e po coveku tri dana valjda
Link to comment
Share on other sites

Pa iso bih ali imam jos nekih zelja pa da mogu da uklopim svuda jbg. A i ne vidim problem moje aktivnosti. Nacekao sam se duga zima a ujedno kakva je situacija sa peskarom ima li mogucnosti tamo.
Link to comment
Share on other sites

makedonci pre dva dana izboksovali 11 pozicija u maju .pa sam mislio kad mogu oni ima i ovde ljzdi sa renomeom pa da nesto odrade a 30e po coveku tri dana valjda

Eh radi njih ja jedva ubodo poziciju koja valja,sve Jane i drustvo zauzeli.

A ne znam kako su dobili tu cijenu kad je cijena za domace 10 eura dan a za strance cini mi se da je 15 eura ako se ne varam?

Al opet i 45 eura za 3 dana na takvoj vodi je prava stvar.

Link to comment
Share on other sites

Ako su zaista dobili po toj ceni Pelagicevo ja im od srca cestitam!

jesu sigurno eno na njihovom forumu ja se prijavio ali cekam ako neko otpadne ili kao rezerva jer samo 11 mesta. A ta je cena .
Link to comment
Share on other sites

Bice bata Krle ,kao sto sam napisao gore u igri je jos jedna atraktivna voda. Do kraja nedelje bi trebalo da znamo termin! Ciljani termin je 24-26.04.

da ne budem dosadan .... koja je to voda koja bi konkurisala Pavlovcima i Maradiku?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...