Jump to content

Druženje Exyucarp


Recommended Posts

Bice bata Krle ,kao sto sam napisao gore u igri je jos jedna atraktivna voda. Do kraja nedelje bi trebalo da znamo termin! Ciljani termin je 24-26.04.

koliko sam na kraju shvatio i termin je pomeren za nedelju dana kasnije  24-26.04....bilo je neke price o terminu 17-19.04 ?

Link to comment
Share on other sites

Jos 4 slobodna mesta je ostalo za druzenje bata Krle sto te nema?

Billy prijatelju znas da mi termin ne odgovara,pricali smo o tome,na moju zalost moracu da propustim....ako dodje do nekih promena bicu prva rezerva  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Billy prijatelju znas da mi termin ne odgovara,pricali smo o tome,na moju zalost moracu da propustim....ako dodje do nekih promena bicu prva rezerva  :sorry:

Da,zaboravio sam. Jbg tako je ispalo. Bas mi je zao,bice ovo lepo druzenje!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da,zaboravio sam. Jbg tako je ispalo. Bas mi je zao,bice ovo lepo druzenje!

zato cemo se potruditi da ga ponovimo s jeseni a i bilo bi dobro da ova druzenja postanu tradicija za ovaj forum i da ih bude svake godine,bice ovo vrhunsko druzenje kao i dosada  :good:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

zato cemo se potruditi da ga ponovimo s jeseni a i bilo bi dobro da ova druzenja postanu tradicija za ovaj forum i da ih bude svake godine,bice ovo vrhunsko druzenje kao i dosada  :good:

Potrudicemo se da i pred kraj sezone napravimo jedno druzenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drage kolege nemoj da brinete,kako nas narod kaze "vazno je ucestvovati".... 

a mislim da ce o matori ovaj put biti u ozbiljnoj konkurenciji,cujem nabavlja metalne sakove

Neka tebi da onda njegove PVA,da i neko drugi digne najvecu,sem tebe.I cuvaj se rovova,Peskara je poznata po njima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi cemo da ti napravimo vitrinu za trofeje ako pobedis!!!

Poučen predhodnim iskustvima sa dotičnim gospodinom,preporučujem da polako krenete da pravite.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bi zamolio organizatora ovoga skupa ako moze da slika pehar,da bi znao kolike su mu dimenzije  da napravim mesta u vitrini....

Vlado,ako izvuces poziciju na istoj strani gde smo mi,ne verujem da ces biti prvi!! :pivopija:  :pivopija1:  :a026:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...