Jump to content

Druženje Exyucarp


Recommended Posts

Ma organizujte ga bilo gde ali ako je druzenje namenjeno da se skupi koja kinta za sajt nadjite najpovoljnije resenje jer pecanje nije u prvom planu ...........glasam za vodu koja je finansiski najmanje zahtevna za organizatora ,jer onaj ko hoce da pomogne nece gledati na pravila .

kad je dukas organizovao na kasapskoj otvaranje sezone niko nije rekao daleko je wc, noc je bila u minusu , riba se jos nije pokrenula.....nego ko je hteo taj je dosao i sve predrasude ostavio iza sebe ...

pecali smo druzenja i na 16h kise i oluje pa opet nista......backi jarak

 PO MENI onaj ko oce da pomogne ispostovace organizatora bez obzira na njegovu odluku o mestu na kojem ce se pecati i nacinu kako ce se meriti riba .

a organizatoru hvala na tome sto nam daje za pravo da biramo mesto i nacin bodovanja ulova ....

D R U Z E NJ E  je u prvom planu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Debeli nemoj da se sprdas ti onako neces pecati jer ti nece zena dati,jer moras da cuvas dete.MAradik zaboravite,oni su u stanju da prekinu takmicenje ako se gazda najavi da slece helikopterom i svi napolje.A i meni je licno zabranjen ulaz tamo.:-))mada sam uspeo da pecam sledece nedelje od zabrane.Nije me onaj kreten od sefa video...KAkve veze ima wc nece niko ici da mokri u wc koje je 3 km daleko.I glasam za najvecu ribu tu mozda imam sanse za neku pobedu...:-))Ipak vise je to druzenje nego takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

Debeli nemoj da se sprdas ti onako neces pecati jer ti nece zena dati,jer moras da cuvas dete.MAradik zaboravite,oni su u stanju da prekinu takmicenje ako se gazda najavi da slece helikopterom i svi napolje.A i meni je licno zabranjen ulaz tamo.:-))mada sam uspeo da pecam sledece nedelje od zabrane.Nije me onaj kreten od sefa video...KAkve veze ima wc nece niko ici da mokri u wc koje je 3 km daleko.I glasam za najvecu ribu tu mozda imam sanse za neku pobedu...:-))Ipak vise je to druzenje nego takmicenje.

mora da si bijo jako  dobar cim su ti zabranili ulaz a to sto pricas nema veze sa vezom

Link to comment
Share on other sites

tamo gde su bolji uslovi i vise ima riba da ne bude samo parada pijanstva i pica nego da se malo i popeca pa nije bitno dali je maradik ili pavlovci. gde su uslovi bolji po ucesnicima jer taj ko hoce druzenje doci ce  i ucestvovsti a ko zeli kafanu i obilazak to moze i na avalu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma organizujte ga bilo gde ali ako je druzenje namenjeno da se skupi koja kinta za sajt nadjite najpovoljnije resenje jer pecanje nije u prvom planu ...........glasam za vodu koja je finansiski najmanje zahtevna za organizatora ,jer onaj ko hoce da pomogne nece gledati na pravila .

kad je dukas organizovao na kasapskoj otvaranje sezone niko nije rekao daleko je wc, noc je bila u minusu , riba se jos nije pokrenula.....nego ko je hteo taj je dosao i sve predrasude ostavio iza sebe ...

pecali smo druzenja i na 16h kise i oluje pa opet nista......backi jarak

 PO MENI onaj ko oce da pomogne ispostovace organizatora bez obzira na njegovu odluku o mestu na kojem ce se pecati i nacinu kako ce se meriti riba .

a organizatoru hvala na tome sto nam daje za pravo da biramo mesto i nacin bodovanja ulova ....

D R U Z E NJ E  je u prvom planu

Al bilo je druzenje za medalju?!? :good:  :good:  :good:

Link to comment
Share on other sites

pa sada sto se tice vremenskih uslova tu smo nemocni,a Pavlovci i Maradik su jezero pored jezera u neposrednoj blizini,tako da ne znam da li ce vremenski uslovi uticati na Pavlovce vise nego Maradik,mislim da je vise-manje isto,ako gresim neka me neko ispravi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gresis Krle....Kostic ne dozvoljava da pada kisa na Maradiku...nije mu se jos osusio zid od cigle, a i slece sa mosta na krivini u punoj brzini kad je mokro....

A sto volim komentare ljudi koji nece doci na druzenje.... c  c  c

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

e onda zakupite igraliste pa se druzite i pite ,ovo nije sajt za alkose i kulinare vec ribolovce tipa sarandzije .kad vec odvojimo vreme kojeg imamo jako malo jel treba zaraditi novac i platiti kotizaciju onda bar i da otpecamo nesto a usput ko voli neka svrlja po boksovima ......

i sto se tice maradika kad se ugovori termin to se postuje  a Kostic tad ne dolazi .

maradiiiiik!!!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da mi uplatimo kotizaciju i da forum opstane jer ako cekamo jun eto pola godine a nasem forumu je tesko!

 

Ko ce nama udesiti,vreme,voda,riba,,boila,kukuruz,udica,stap,olovo,a tek masinica ...............,.,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...