Jump to content

Recommended Posts

Shimano MGS.

Da, naravno da moze i Shimano Mgs al' samo ako imas masla da sa njim i dupe mazes.

 

Emblem spod ti je moj prijedlog. To je traktor koji je napravljen za takve napore.

Link to comment
Share on other sites

djunta,ako pocinjes da se bavis takmicenjima gde ces konstantno da bacas tone i tone hrane,onda uzmi nesto jace,ako ti je za slobodni ribolov bez razlike gde ides i jeftinija masina tipa spro,tica,okuma ce odlicno da ti zavrsi posao.

 

sto se tice okume uzimaj 80-icu il surf il dci,

 

za jace masine emblem -ja licno volim emblem pro a ne spod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mozda covek nema da baca 160+kao 90% ovde pa nemora da bude emblem :)

Po meni najveca prednost kod emblema nije daljina vec visoki stepen prenosa odnosno namotavanje 122cm jednim okretom rucice. To je kod dugotrajnog spodiranja zlata vredno

Link to comment
Share on other sites

Po meni najveca prednost kod emblema nije daljina vec visoki stepen prenosa odnosno namotavanje 122cm jednim okretom rucice. To je kod dugotrajnog spodiranja zlata vredno

 

ako je samo to onda imas sada masine koje vuce 125 i vise santima,al nije sve samo u tome ;)

Link to comment
Share on other sites

Kolega Djunta ako niste primetili je totalni pocetnik u saranski ribolov ili se bar tako pretstavijo.

Korektno bi bilo da on napise koliko ima love u djepu,zato namerno sam predlozijo MGS kako najskupljoj varijanti jer sam znao da ce svi da krenu emblem,shimano,okuma spod.........Nista to njemu ne vredi ako ima 50evra u ruci.

Link to comment
Share on other sites

djunta,ako pocinjes da se bavis takmicenjima gde ces konstantno da bacas tone i tone hrane,onda uzmi nesto jace,ako ti je za slobodni ribolov bez razlike gde ides i jeftinija masina tipa spro,tica,okuma ce odlicno da ti zavrsi posao.

 

sto se tice okume uzimaj 80-icu il surf il dci,

 

za jace masine emblem -ja licno volim emblem pro a ne spod.

filipe citaj pre nego sto komentarises :)

Link to comment
Share on other sites

Kolega Djunta je pitao za savet koja masina je dobra za spod, nije trazio da se razmatra oko cene masinica i koliko on ima u dzepu. On najbolje zna u koji cenovni rang moze da se uklopi, a mi smo tu da mu damo savet oko masice pouceni svojim iskustvom.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Kakve veze imaju poslednja dva posta sa stapom koji je kolega Vasil kupio? Nije mi jasno al ajde....covek nije trazio preporuku za masinicu a preporuke tipa emblem spod i vrapci su culi stotinak puta....da se niko ne uvredi jer mi nije to namera....samo ne vidim poentu
Link to comment
Share on other sites

Sto znaci da je vise smorila rasprava koja spod masinica.........leptejebo vise,ako si rekreativac svaka masinica ce zavrsiti posao,svaki iole ozbiljan pecaros ima namensku masinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...